Kačių magija

Kačių magija – ezoterikai atskleidžia dar negirdėtus faktus apie kates

Katė – vienas iš pačių magiškiausių gyvūnų žemėje.

Jos aura tokia didelė, kad apima ne tik konkretų žmogų, bet ir jo šeimą, namus ir teritoriją, kurią katė laiko sava, rašo Roma Vičienė, projekto Mėnesiena: Būrimas kortomis įkūrėja.

Todėl reikia suprasti, kad, kai ji trinasi į jūsų koją, tai ji ne tik glaustosi, stengdamasi gauti savo, tai reiškia dar ir tai, kad ji dalijasi su jumis savo magine, astraline jėga.

Tas, kas tą minutę atstumia katę, sakydamas jai: „eik sau, man ne iki tavęs“, paprasčiausiai atsisako tos teigiamos energijos, kurią ji norėjo jam duoti. Bet sekantį kartą katė tokiam žmogui jau nebeduos dalies savo astralinės jėgos, o, gal būt priešingai, paims jos.

Katė ne tik gina namus nuo piktųjų dvasių, neleisdama joms prasiskverbti į šventą katei teritoriją., bet ir išvaduoja namus nuo jų, jeigu kartais anksčiau tokių buvo. Tai ypač palanku tiems, kas atsikrausto į namus, kuriuose kažkas anksčiau jau gyveno.

Aptikusi namuose piktąją dvasia, katė pradžioje ją stebi, bandydama nuspėti jos ketinimus. Įsitikinusi, kad ši astralinė būtybė grasina jos teritorijai, katė imasi visų bandymų ją išvyti, ištempdama savo energetinį lauką. Jeigu jai tai nepasiseka, ji tarsi „įtraukia“ piktą dvasią į save ir išveda iš namų. Iš čia ir atsirado įvairių tautų mituose motyvai, kai ant katės joja pikta dvasia.

Todėl, jeigu jūs matote, kad katė tupi kokioje nors namų vietoje įtempta poza, aiškia kažką stebėdama, žinokite – ten pikta dvasia. Todėl padėkite savo gyvūnui atsikratyti ja. Sukalbėkite virš tos vietos kokią nors maldą ar praveskite apvalymo ritualą. Jeigu jūs nemokate nei vienos maldos ir nežinote jokios maginės apvalymo technikos, tai nors apsmilkykite tą vietą pelynu. Pelynas – labai galingas vaistas išvalantis neigiamą energiją.

Astraliniai katės gabumai tokie stiprūs, kad ji visai paprastai gali išvyti iš namų vaiduoklį ar astralinį mirusiojo kūną. Dėl tos priežasties magams, pravedant spiritistinį seansą, nerekomenduojama laikyti kambaryje katę. Ji gali išbaidyti astralines būtybes. Nors kai kuriais atvejais katės dalyvavimas kai kuriuose maginiuose ritualuose, priešingai, labai skatinamas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)