Charakteris pagal gimimo menesį

Ką apie jus sako gimimo mėnuo?

Pagal numerologijos teoriją, žmogaus gimimo mėnuo gali daug atskleisti apie jo charakterį, rašo portalas Anglija.today. Šis aspektas vėliau buvo pagrįstas ir moksliniais įrodymais. Oksfordo universiteto mokslininkai tvirtina, kad gimimo mėnuo gali paveikti žmogaus karjerą ir netgi požiūrį į gyvenimą. Pavyzdžiui, liepą gimę asmenys į gyvenimą žvelgia optimistiškiau, tačiau yra labiau linkę turėti regėjimo problemų.
Sužinokite, kokią įtaką gyvenimui turi jūsų gimimo mėnuo:

Sausis

Sausį gimę žmonės yra valdomi skaičiaus 1. Tai apsigimę lyderiai – nepriklausomi ir analitiški. Jie nori būti pripažinti dėl savo kūrybingumo, sumanumo ir gebėjimo rodyti iniciatyvą. Be to, sausį gimę asmenys yra labai charizmatiški, dėl to kiti žmonės tiesiog natūraliai jų klausosi. Kita vertus, tokie asmenys yra gana konservatyvūs ir labiau linkę laikytis jiems įprastų tradicijų gyvenime.

Daugelis sausį gimusių žmonių yra užsispyrę, tačiau ambicingi bei ryžtingi. Jie mėgsta mokyti kitus, bet ir nepyksta, kai juos moko. Šie asmenys neteisia žmonių dėl jų klaidų ar silpnybių. Sausį gimę yra ypač darbštūs, protingi, tvarkingi, organizuoti, jautrūs ir rūpestingi. Atsparūs ligoms, išskyrus peršalimą.

Gimusieji sausio mėnesį yra atsparūs tokioms ligoms kaip Alzhaimeris, Krono liga ar epilepsija. Mokslininkų teigimu, tai lemia saulės trūkumas nėštumo metu ir pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.

Vasaris

Vasarį gimę žmonės yra valdomi skaičiaus 2. Jie praleidžia daug laiko ieškodami savo sielos draugo/draugės, nes santykiams teikia pirmenybę. Neradę savo išrinktojo/osios, jie gali pulti į depresiją. Šie asmenys moka užjausti, mėgsta rūpintis kitais ir tampa puikiais tėvais.

Gimę vasarį yra protingi, realistiški, tačiau linkę į abstraktų mąstymą. Tai gana temperamentingi ir ryžtingi žmonės. Patrauklūs, tylūs, drovūs ir kuklūs, tačiau bandant juos suvaržyti, jie tampa tikrais maištautojais. Vasarį gimę asmenys mėgsta laisvę ir sąžiningumą. Neretai yra itin jautrūs ir greitai pažeidžiami. Nors neparodo, tačiau taip pat ir greitai supyksta. Stengiasi įgyvendinti savo svajones. Tiki prietarais. Patinka, kai randa naujų draugų, tačiau retai tai parodo.

Mokslininkai teigia, kad gimusieji vasario mėnesį – menininkai iš prigimties. Dėl saulės trūkumo pirmaisiais nėštumo mėnesiais jie yra linkę į miego sutrikimus, todėl darbo grafikas nuo 9 val. iki 17 val. – ne jiems.

Kovas

Kovą gimusius žmones lydi skaičius 3. Dažnai jie atsiranda tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Šie žmonės turi įgimtą polinkį į garbę. Jie gali uždirbti daug pinigų, tačiau greitai juos ir prarasti. Gimę kovą yra linkę į neištikimybę, todėl įsipareigojimai – ne jiems.

Šie žmonės – prieraišūs, tačiau drovūs bei uždari. Mėgsta taiką ir ramybę. Jautrūs kitiems, tačiau greitai supyksta. Kerštingi. Mėgsta svajoti ir fantazuoti, keliauti. Dievina dėmesį, bet dažnai priima skubotus sprendimus renkantis partnerį. Muzikalūs.

Mokslininkų tvirtinimu, gimę kovą yra linkę susirgti astma (dėl vitamino D trūkumo dar nėštumo metu), o tai paveikia jų kvėpavimo takų sistemą. Vitamino D trūkumas taip pat gali įtakos turėti smegenų vystymuisi ir šiems vaikams mokykloje ne itin gerai sekasi. Vis dėlto, jie gali arba tampa puikiais menininkais.

Pixabay nuotr. / Ką apie jus sako gimimo mėnuo? Pixabay nuotr. / Ką apie jus sako gimimo mėnuo?

Balandis

Žmones, gimusius balandžio mėnesį, lydi skaičius 4. Užsispyrę, mėgstantys dominuoti ir impulsyvūs. Taip pat jie yra labai kūrybingi, patrauklūs ir protingi. Tai lyderiai iš prigimties – ambicingi, charizmatiški. Šiems žmonėms reikia būti atsargiems, kad būdami pernelyg valdingi, neatstumtų draugų ir artimųjų. Užsibrėžus tikslą, niekada nepasiduos, kol šio nepasieks.

Tai veiklūs ir motyvuoti žmonės. Ryžtingi, neretai priima skubotus sprendimus, tačiau gailestingi. Patrauklūs, mėgsta kitų dėmesį. Tokie asmenys – diplomatai iš prigimties. Kilnūs, draugiški ir paslaugūs. Mėgstantys nuotykius, turi gerą atmintį.

Mokslininkai teigia, kad gimusieji balandžio mėnesį turi polinkį alkoholio priklausomybei dėl saulės trūkumo nėštumo metu. Vitamino D trūkumas taip pat gali paveikti jų genetinį vystymąsi. Tarp gimusių balandžio mėnesį – daugiausiai sergančių autizmu ir depresija.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))