2017 metų horoskopas

Naujųjų metų horoskopas 12 zodiako ženklų: ką jums atneš 2017-ieji?

4.7857142857143 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (7 balsai (-ų))

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Iki Naujųjų metų liko vos kelios dienos – jei smalsaujate, kas jūsų laukia 2017-aisiais, išsklaidykite savo abejones, apžvelgę ateinančių metų prognozes 12-ikai zodiako ženklų.

Avinas

2017-ieji Avino ženklo atstovams bus linksmybių ir nuotykių laikotarpis. Galbūt bus palanku pradėti naują verslą. Nepamirškite ir pailsėti bei paatostogauti su artimiausiais žmonėmis. Su sveikata problemų neturėsite, jei reguliariai sportuosite. Meilės reikalai klostysis puikiai, tačiau atminkite – ne valia prisižadėti, jei negalite to išpildyti.

Tauras (Jautis)

Po Jaučio ženklu gimusių žmonių laukia harmoningi ir taikūs metai, stengsitės rasti vidinę ramybę. Neleiskite baimėms sugadinti savo gerovės. Kalbant apie meilės reikalus – romanai gali išsirutulioti į rimtesnes draugystes, o susituokusios poros gali sulaukti šeimos pagausėjimo. Jei nenorite susirgti, privalote sveikai maitintis.

Dvyniai

2017-ieji – didelių pokyčių metas Dvynių ženklo atstovams. Neleiskite, kad hiperaktyvumas sugadintų jūsų laimę ateinančiais metais. Prieš priimdami svarbius sprendimus, gerai viską apgalvokite, ar tai liestų jūsų karjerą, ar finansus. 2017-iaisiais jūsų dvasiniai gebėjimai pagerės, o tai padės geriau suprasti savo gyvenimą. Gali būti, kad ateinančiais metais sutiksite savo antrąją pusę.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovų laukia sunkių pasirinkimų metas. Būkite pasirengę pokyčiams. Nešvaistykite pinigų brangiems daiktams, kurių jums iš tikrųjų nereikia. Jūsų antrajai pusei greičiausiai prireiks paramos, bandant įveikti baimę. Gimę po Vėžio ženklu turės ypač stengtis, norėdami išlikti sveiki ir energingi.

loading...