Akmenys, kristalai

Gimimo akmuo išdavikas

Kokius papuošalus nešiojate? Pagal tai, pasirodo, galima spręsti apie daug ką – įskaitant ir tai, ar esate minimalistai, ar maksimalistai, gyvenime mėgstantys gražius daiktus. O gal tradicijų vergai, manantys, jog juvelyriniai dirbiniai turėtų būti tik statuso simbolis, bet ne daugiau? Galiausiai yra žmonių, dievinančių papuošalus, kokių kiti ir mirtimi grasinami neužsikabintų.

Taigi vien užmetus akį į pirmo sutiktojo „blizgučius“ galima daug ką nuspėti apie jo charakterio bruožus. Jeigu dar žinotumėte, kurį mėnesį žmogus gimęs, įgytumėte kone ekstrasensorinių galių – ar bent jau taip tvirtina astrologai.

Anot tos srities specialistų, kiekvienas turime vadinamąjį gimimo akmenį – brangų ar pusbrangį, – susijusį su savo gimimo data. Ir kiekvienas akmuo yra labai reikšmingas, nesvarbu, tikime tuo ar ne.
Kita vertus, net ir didžiausi skeptikai reputacijos nesusigadins pasipuošę niekučiu su „savo“ akmeniu – juk gražu.

Vasaris: ametistas

Šį mėnesį gimusieji – patrauklūs, protingi ir spinduliuojantys subtilų seksualumą. Tad ar gali būti jums tinkamesnis papuošalas nei marškinių sąsagos ar apyrankė su ametistu, tarsi atsitiktinai kyštelinti iš rankovės, kai pasitaisote šiaip jau nepriekaištingą šukuoseną?

O dar „vasarinukai“ yra dideli romantikai, bet ne tokie nepraktiški, kad susigundytų atsitiktinėmis pažintimis internetu.

Iš ametisto jie pasisems vidinės ramybės, drąsos, stabilumo, šilumos ir stiprybės – kaip tik tų dalykų, kurių kartais pristinga šiuo metų laiku.

Kovas: akvamarinas

Pirmą pavasario mėnesį gimę žmonės mėgsta svajoti, fantazuoti, bet dar labiau – keliauti (ateities kelionėms paprastai atideda kiekvieną atliekamą pinigėlį). Todėl jie dažnai nesąmoningai linksta prie papuošalų, kuriuos galėtų nešioti kiekvieną dieną ir nesukti galvos, ar jie tinkami konkrečiai progai. Pavyzdys galėtų būti paprasti įveriami auskarai-segės, kurie tikrai netrukdys krautis kuprinės naujam žygiui. O jei tie auskarai bus su akvamarinais, dar ir padės pagerinti bei išsaugoti sveikatą.

Kovą gimusieji yra itin pastabūs žmonės, mokantys vertinti ypatingus daiktus. Tačiau nelabai mėgstantys triukšmingas kompanijas. Gal todėl jie net ir keliauti linksta vieni – kad galėtų ramiai ištyrinėti naujas, dar nepažintas vietas.

Balandis: deimantas

Aktyvūs, dinamiški, nuolat nuotykių ieškantys ir greičiausiai visus pinigus pramogoms, spektakliams bei koncertams išleidžiantys balandžio mėnesio žmonės, ypač dailiosios lyties atstovės, – negali juk niekuo nesublizgėti viešumoje. Todėl žiedelis kitas su briliantu yra idealus pasirinkimas: ir skoninga, ir išraiškinga. Ką čia ir pridursi?

Gegužė: smaragdas

Jeigu gimėte gegužę, tikriausiai pastebėjote, jog it magnetas traukiate kitus žmones – ir jums toks dėmesys labai prie širdies! Pabandę prisiminti, kada pastarąjį kartą savaitgalį praleidote vieniši, turbūt nepavyktų. Tuo geriau jums, nes „gegužiukai“ nepakenčia trintis namuose – renginiai, susibūrimai, draugų kompanijos jus traukia it ugnis plaštakę. Išeinant į žmones, aišku, reikia pasipuošti, o papuošalai jums nebūtinai turi būti rėžiantys akį – svarbiau, kad būtų unikalūs. Ir taip visiems žinoma, kad vaisingumą ir džiaugsmą simbolizuojantis smaragdas laikomas turtuolių akmeniu.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))