Numerologija: būsto energetika

Numerologijos paslaptys: būsto energetika pagal jo numerį

Pitagoras žiūrėjo į skaičius kaip į savarankiškas būtybes su savo individualiomis savybėmis. Kiekvienam skaičiui būdavo priskiriama atskira planeta. Siūlome sužinoti ir pasitikrinti, kokia jūsų būsto atmosfera pagal jo numerį.

Jeigu jūsų buto numeris daugiaženklis, tai sudėkite atskirus skaičius tol, kol gausite vienaženklį skaičių. Pavyzdžiui, buto numeris 186, sudedame 1+8+6=15=1+5=6. Šio buto numerologinis skaičius yra 6.

Skaičius 1

Šis būstas yra Saulės įtakoje. Jis skatina kūrybą, padeda žmogui išreikšti save, išsiskirti, patraukti kitų dėmesį. Čia jaukiai jaučiasi menininkai, aktoriai, rašytojai ir visi tie, kurių tikslas gražinti kitų žmonių gyvenimą. Toks būstas padeda jiems nuoširdžiai ir objektyviai fiksuoti dabartį, mylėti gyvenimą, džiaugtis gerais dalykais.

Namų interjere svarbią vietą užima įvairūs šviestuvai. Vyraujančios spalvos: ryškios raudonai oranžinės. Tokie namai patikrina žmogų. Jeigu jo širdis gera, namai spindės, jeigu ne, neišvengiamai juose veisis musės, tarakonai, pelėsis, viešpataus dvasinis ir materialinis nuosmukis.

Skaičius 2

Mėnulio veikiamas būstas. Intuicija ir apmąstymai. Čia gerai jausis tie, kas dirba su mažais vaikais, maitinimo sferoje, valo vandens telkinius. Muzikantai išgaus čia naują skambesį. Tokiame bute daug dėmesio skiriama veidrodžiams. Atsipalaidavimo vieta – vonios kambarys. Dominuoja pastelinės spalvos, kreminiai, žalsvi atspalviai, pieno baltumo sienos.

Skaičius 3

Marso poveikis. Valia. Šis būstas skatina veikti, o ne sėdėti sudėjus rankas. Šioje vietoje reikia greitai priimti sprendimus, kitaip kiti jus aplenks. Kartais atrodo, kad ruošiatės ‚šuoliui“, nuolat kyla noras ką nors daryti. Niekas šiuose namuose nepriekaištaus, kad tinginiaujate. Jaukiausios vietos – tualetas ir prieškambaris. Būstui būdingi visi raudonos atspalviai. Šiame bute reikia stengtis vengti barnių, kuriuos gali išprovokuoti kiti.

Skaičius 4

Merkurijaus įtaka. Kontaktai. Iškalbingumas – jūsų vizitinė kortelė. Didžiausias krūvis šiame bute tenka telefonui. Protas turi veikti nuolat. Aplinka privers pasijusti vos ne telefoniniu dispečeriu ar biržos makleriu. Prisiminkite, kad šiame name negalima meluoti, apgaudinėti žmonių, nes viskas atsigręš į jus bumerangu. Palankiausios spalvos: mėlyna, geltona, žydra, pilka. Favoritais namuose bus tie prietaisai, iš kurių galima gauti okios nors informacijos. Iš šio būsto nuolat traukia išeiti kur nors pasivaikščioti ar išvykti į kelionę.

Skaičius 5

Jupiterio globojamas būstas. Plėtimasis. Tokiuose namuose dažniausiai būna didelė biblioteka. Čia kyla noras užsiimti globaliais dalykais: politika, mokslu. Šio būsto gyventojai nuolat svajoja išvykti į kitus kraštus. Palanki palva: rožinė. Namus puošia suvenyrai oš tolimų kraštų, antikvariniai daiktai, gal net gaubliai ir teleskopai. Šiuose namuose negalima išlieti pykčio, reikia saugoti kepenis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)