Aštriausias sekso prieskonis

Aštriausias sekso prieskonis

Neretai moterys vyro „vyriškumą“ vertina tik pagal jo patirtį, temperamentą ir sumanumo laipsnį miegamajame. O ar yra būdų iš anksto, dar neperžengus miegamojo slenksčio, įžvelgti, koks jis bus meilės guolyje? Psichologai ir seksologai tvirtina, kad tai nesunkiai galima nuspėti iš jo kasdienio elgesio su moterimi.

Jam rūpi tavo sveikata

Visos moterys iš patirties žino, kad neįmanoma iki galo atsipalaiduoti su žmogumi, kuris nusisuka nuo tavęs sudėtingoje situacijoje, ypač iškilus delikačioms moters sveikatos problemoms.

Jei mylimasis sveikatos problemų neskirsto į „vyriškas“ ir „moteriškas“, tai jau geras ženklas. Jei tave ištiks kokios nors bėdos, toks vyras visada suras būdų, kaip tave palaikyti. Be abejo, kartu spręsite ir kontracepcijos klausimus.

Jis nepyksta, jei jūsų planai nesutampa

Jei jis neįžvelgia grėsmės vyriškai savimeilei, jei tenka ieškoti kompromiso su moterimi – taip pat geras ženklas. Nupirko bilietus į kiną nežinodamas, kad tu pažadėjai seseriai padėti pasiruošti paskaitai? Vadinasi, tu važiuosi pas seserį, o jis į kiną pasikvies draugą arba grąžins bilietus. Svarbiausia – visi laimingi.

Deja, pasak psichologų, nemaža dalis vyrų vis dar skausmingai reaguoja, jei moteris reiškia nuomonę, kuri nesutampa su jo paties nuomone. O tai neišvengiamai turi įtakos ir seksualiniams santykiams. Tokiu atveju tarsi pasikeičia sekso tikslas: užuot siekęs abipusio pasitenkinimo toks vyras dažniausiai stengiasi pademonstruoti, kad jis čia vyras ir jis pats sprendžia, ką ir kaip daryti.

O jei vyras gerbia artimųjų nuomones ir pasirinkimus, net jei jie prieštarauja jo paties nuomonei, ir normaliai reaguoja, net jei tenka atšaukti tai, kas iš anksto buvo suplanuota, gali pagrįstai tikėtis, kad ir lovoje jis bus tikras vyras.

Jis pastebi tavo išvaizdos pokyčius

Jis pastebi tavo naują suknelę, pagiria atnaujintą šukuoseną ir įdomesnį manikiūrą. Užtat greta jo tu tiesiog degi noru atskleisti savo moteriškumą ir puoselėti grožį. Jei partneris pastabus, smalsaus proto, trokštantis žinių, linkęs eksperimentuoti, veikiausiai su juo nebus nuobodu ir miegamajame.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)