Santykiai: didžiausios moterų klaidos

Santykiai: didžiausios moterų klaidos

Pripažinkime: kiekvienas darome klaidų, ir net tuomet, kai atrodo, kad santykiai yra tobuli, toks manymas gali būti dar viena didele klaida. Santykių puoselėjimas – tai darbas, apie kurį kartais pamirštame ir kartais iš savo klaidų pasimokome per vėlai. Pasitikrinkite, ar jūs nesate ta moteris, kuri santykiuose daro bent vieną dažniausią moterų klaidą. Taigi, kokios jos, ir ko vertėtų vengti?

Vyras – ne jūsų nuosavybė

Vestuvės jau atšoktos, bendras būstas įsigytas, buities rūpesčiai jau „apšlifuoti“... Atrodo, kad viskas – tiesiog gerai ir taip bus visada. Deja, gana dažnai klystama, jei manoma, kad viskas liks taip, kaip yra. Moterys (beje, kaip ir vyrai) kartais ima nevertinti savo antrosios pusės buvimo šalia ir kartais nutinka taip, kad vien dėl tokio manymo vieną dieną viskas pasikeičia. Vertinkite savo mylimąjį ir pasistenkite jį nustebinti – net ir mažos kasdienės staigmenos gali daryti tikrus stebuklus.

Asmeninė laisvė svarbi kiekvienam

Juk suprantate, kad juokeliai apie vyrus, bėgančius slapta pasilinksminti, nėra iš piršto laužti. Jei moteris yra pernelyg savininkiška, vyras bet kokia kaina norės ištrūkti iš namų. Norite pelnyti vyro atvirumą? Suteikite jam daugiau laisvės. Bent kartais vyrams tikrai reikia pabūti vien tik vyriškoje kompanijoje. Tiesa, kada pati paskutinį kartą matėtės su savo draugėmis? 

Išmokite išklausyti

Santykiuose yra svarbu ne vien tik išsipasakoti, bet taip pat ir mokėti išklausyti. Būkite vyrui ne tik puiki žmona, bet ir geriausia draugė bei patarėja. Kiekvienas turime problemų ir jas spręsti bus kur kas paprasčiau, jei tai darysite kartu. Negalvokite, kad jūsų problemos yra didesnės ar svarbesnės už jo – sutelkite dėmesį ir į jo išgyvenimus.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))