Vyras: kaip tapti patrauklesniu moterims

9 paslaptys, kaip tapti patrauklesniu moterims

Psichologinis tyrimas atskleidė, kad moterys labiau renkasi vyrus, kurie yra seksualesni ir patrauklesni. Tyrimo metu siekta išsiaiškinti keletą didesnių lyčių panašumų bei skirtumų ir kaip vyrai gali tai panaudoti, kad atrodytų labiau patrauklesni.

1. Ieškokite universalių flirto požymių

universiteto antropologistė ir bestselerių autorė Helen E. Fisher sako, kad nuo Amazonės gilumų iki pat Paryžiaus kavinių, moterų signalai turi panašią, nuoseklią išraišką.

Pasak autorės pasidalinto įrašo „Psychology Today“, viskas vyksta taip.

Pirmiausia moteris šypsosi ir kilnoja antakius, pramerkdamos plačiai akis tam, kad galėtų spoksoti į nužiūrėtą partnerį. Tuomet ji nuleidžia savo akių vokus ir palenkia galvą žemyn ir į šoną, nukreipdama žvilgsnį. Dažniausiai ji uždengia savo veidą rankomis ir nervingai juokiasi.

Šis nuoseklus flirto požymis yra labai savitas, kad net pats vokiečių etologas Eiblas Eibesfedtas buvo įsitikinęs, kad tai yra įgimta ir, kad ši moters meilikavimo gudrybė yra išsivysčiusi per ilgą laiko tarpą.

2. Dairykitės tų, kurios yra jūsų „lygio“

Tiek vyrai, tiek moterys yra linkę bendrauti su tais, kurie yra tiek pat patrauklus, kaip ir jie.

„Jūs išvengiate dviejų dalykų, jeigu bendraujate su žmogumi, kuris yra tiek pat patrauklus kaip ir jūs“, - Nottingham Trent universiteto psichologas Markas Sergantas pasakojo „The Telegraph“.

„Jeigu jie yra patrauklesni nei jūs, jūs nerimaujate, kad jie nuo jūsų nusisuks, o jeigų jūs atrodote patrauklesnis nei jie, jūs nerimaujate, kad galite padaryti kažką geriau“, - teigė M. Sergantas.

3. Pristatykite save aukštesniame lygyje

1969 metais, Šiaurės Carolinos universiteto sociogas Glenas Elderis atskleidė, kad būtent dėl išvaizda ir turtas lemia santykių pradžią. Gražios išvaizdos moterys yra linkusios gyventi su prastesnę išvaizdą turinčiu, bet turtingesniu vyru.

Nuo tada tai tapo visų, socialiniuose moksluose patvirtintu atradimu.

Visai neseniai, 2010 metais atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad vyrai, įsiamžinę prie pilko „Bentley Continental GT“ automobilio atrodė daug patrauklesni, nei tie, kurie nusifotografavo prie raudonos spalvos „Ford Fiesta ST“. Taip pat 2014 metais tyrimai parodė, kad vyrai, nusifotografavę prabangiuose aprtamentuose atrodė daug patrauklesni.

Kodėl vyrauja patrauklumas resursams? Vystymosi psichologai sako, kad moterys nori partnerio, kuris jomis pasirūpintų, todėl jos ramiai galėtų auginti vaikus.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))