9 paslaptys, kaip tapti patrauklesniu moterims

Vyras: kaip tapti patrauklesniu moterims

Psichologinis tyrimas atskleidė, kad moterys labiau renkasi vyrus, kurie yra seksualesni ir patrauklesni. Tyrimo metu siekta išsiaiškinti keletą didesnių lyčių panašumų bei skirtumų ir kaip vyrai gali tai panaudoti, kad atrodytų labiau patrauklesni.

1. Ieškokite universalių flirto požymių

universiteto antropologistė ir bestselerių autorė Helen E. Fisher sako, kad nuo Amazonės gilumų iki pat Paryžiaus kavinių, moterų signalai turi panašią, nuoseklią išraišką.

Pasak autorės pasidalinto įrašo „Psychology Today“, viskas vyksta taip.

Pirmiausia moteris šypsosi ir kilnoja antakius, pramerkdamos plačiai akis tam, kad galėtų spoksoti į nužiūrėtą partnerį. Tuomet ji nuleidžia savo akių vokus ir palenkia galvą žemyn ir į šoną, nukreipdama žvilgsnį. Dažniausiai ji uždengia savo veidą rankomis ir nervingai juokiasi.

Šis nuoseklus flirto požymis yra labai savitas, kad net pats vokiečių etologas Eiblas Eibesfedtas buvo įsitikinęs, kad tai yra įgimta ir, kad ši moters meilikavimo gudrybė yra išsivysčiusi per ilgą laiko tarpą.

2. Dairykitės tų, kurios yra jūsų „lygio“

Tiek vyrai, tiek moterys yra linkę bendrauti su tais, kurie yra tiek pat patrauklus, kaip ir jie.

„Jūs išvengiate dviejų dalykų, jeigu bendraujate su žmogumi, kuris yra tiek pat patrauklus kaip ir jūs“, - Nottingham Trent universiteto psichologas Markas Sergantas pasakojo „The Telegraph“.

„Jeigu jie yra patrauklesni nei jūs, jūs nerimaujate, kad jie nuo jūsų nusisuks, o jeigų jūs atrodote patrauklesnis nei jie, jūs nerimaujate, kad galite padaryti kažką geriau“, - teigė M. Sergantas.

3. Pristatykite save aukštesniame lygyje

1969 metais, Šiaurės Carolinos universiteto sociogas Glenas Elderis atskleidė, kad būtent dėl išvaizda ir turtas lemia santykių pradžią. Gražios išvaizdos moterys yra linkusios gyventi su prastesnę išvaizdą turinčiu, bet turtingesniu vyru.

Nuo tada tai tapo visų, socialiniuose moksluose patvirtintu atradimu.

Visai neseniai, 2010 metais atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad vyrai, įsiamžinę prie pilko „Bentley Continental GT“ automobilio atrodė daug patrauklesni, nei tie, kurie nusifotografavo prie raudonos spalvos „Ford Fiesta ST“. Taip pat 2014 metais tyrimai parodė, kad vyrai, nusifotografavę prabangiuose aprtamentuose atrodė daug patrauklesni.

Kodėl vyrauja patrauklumas resursams? Vystymosi psichologai sako, kad moterys nori partnerio, kuris jomis pasirūpintų, todėl jos ramiai galėtų auginti vaikus. 

4. Atrodykite vyresnis

Psichologai tai vadina George Clooney‘io efektu.

Kaip parodė 2010 metais vykęs tyrimas, kuriame dalyvavo 3 770 žmonės, moterys dažnai pasirinkdavo vyresnio amžiaus vyrus, dėl to, kad jie yra labiau finansiškai nepriklausomi.

„Mes manome, kad didesnė finansinė nepriklausomybė leidžia moteriai labiau savimi pasitikėti renkantis partnerį, teigė Vykdančioji Dundee universiteto autorė ir psichologe Fhionna Moore.

Evoliucijos psichologai sako, kad jaunesnės moterys ir vyresni vyrai dažniausiai susiporuoja, kol moters vaisingumas trunka tik nuo lytinio subrendimo iki menopauzės. Tuo tarpu pas vyrus viskas vyksta nuo lytinio subrendimo ir gali tęstis iki pat vidurinio amžiaus ir jie turi didesnę galimybę kaupti resursus ir poziciją.

5. Užsiauginkite nedidelę barzdą.

Kol vieni tvirtina, kad barzdos auginimo mada jau pasibaigė, tyrimas rodo visai ką kitą.

2013 metais Australijoje vykusio tyrimo rezultatai parodė, kad patraukliausi vyrai yra tie, kurie turi tankią, trumpų plaukų barzdą, kuri atsiranda po maždaug 10 dienų.

„Veido plaukai koreliuoja ne tik su brandumu ir vyriškumu, bet ir su dominavimu ir agresija“. „Vidutinio dydžio barzda yra patraukliausia“, - teigė autoriai Barnaby J. Dixsonas ir Robertas C. Brooksas.

6. Užsiauginkite raumenis (bet ne per didelius)

2007 metais Kalifornijos universiteto Los Andžele vykdytas tyrimas parodė, kad moterys yra linkusios užmegzti trumpalaikius santykius su didelius raumenis turinčiais vyrais.

Frederikas ir Haseltonas atrado dar vieną naujieną – mažiau raumeningi vyrai yra tinkamesni ilgalaikiams santykiams.

7. Būkite malonus

2014 metų Kinijos tyrimas atrado, kad žmonės kurie turėjo pozityvios asmenybės bruožų, tokių kaip gerumas ir nuoširdumas buvo įvertinti kaip labiau patrauklūs, nei tie, kurie buvo šiurkštūs ir pikti.

„Visgi grožis yra tinkamumo įvertinimo rodiklis. Nėra jokios priežasties kodėl tinkamumo įvertinimas turėtų būti grynai fizinis“, - sako Barry Kaufmanas, norėdamas pabrėžti, kad gerumas leidžia jums atrodyti stabiliu ir vertu dėmesio partneriu.

8. Kalbėkite apie savo emocijas

„Moterys vyro geidžia labiau, kai jis yra emociškai ir seksualiai pažeidžiamas“, sako psichologė Lisa Kaplin.

„Būvimas pažeidžiamu neįtakoja vyro vyriškumo, priešingai emocionalūs vyrai yra labiau geidžiami ir yra linkę būti emociškai stabilesni ir geresni ilgalaikiuose santykiuose, nei tie, kurie yra užsidarę savyje ir nenoriai dalinasi savo intymiomis gyvenimo mintimis.“

9. Vilkėkite kanors raudono

2010 metų tarpkultūrinis tyrimas, kuriame dalyvavo žmonės iš Kinijos, Anglijos, Vokietijos ir JAV parodė, kad moterys labiau atkreipia dėmesį į vyrus, kurie vilki raudonos spalvos rūbus.

Tai nuo Romos laikų likęs prestižo simbolis, kai tų laikų galingi vyrai, kurie vilkėjo raudonos spalvos apdarą buvo vadinami „coccinati“. Raudona spalva taip pat veikia ir moterims, norinčioms atkreipti į save dėmesį.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.