Ar jums tinka partneris galima išsiaiškinti pagal jūsų abiejų gimimo datas arba vardus

Numerologija

Žinia, žmogaus energinis kodas priklauso nuo jo gimimo datos skaičių.  Taip pat žmogaus energinis kodas gali būti stipresnis ar silpnesnis priklausomai nuo jo vardo. Taigi, belieka sudėti žmogaus gimimo datos skaičius arba jo vardą paversti atitinkamais skaičiais pagal lietuvių kalbos abėcėlę. Tokiu būdu galima išsiaiškinti ar jam tinka kuris nors konkretus partneris, ar tai jo antroji pusė. Taip pat suprasti į kurią sferą reikia labiau nukreipti savo energiją arba kaip išspręsti netikėtai iškilusią problemą ar užduotį. 

Verta išsiaiškinti bendras skaičių reikšmes

Pavyzdžiui, jūs gimėte lapkričio 12 dieną (šiuo atveju metai neįskaičiuojami).  Taigi, sudedame: 1+1+1+2=5.  Tą patį reikia padaryti ir su jūsų artimo draugo (ės), mylimojo (osios) ar partnerio (ės) gimimo datomis. Pavyzdžiui, jis (ji) gimė gegužės 26 dieną. Sudedame  šiuos skaičius: 0+5+2+6=13. 1+3=4. Išeina, kad  jūsų skaičius 5, o jo (jos) 4. Jums belieka susirasti reikalingą atsakymą žemiau pateiktuose skaičių deriniuose. 

Bet pirmiau verta išsiaiškinti bendras šių skaičių reikšmes: 

  1. Realistas, individualybė, laisvę mylintis žmogus. Žino, kaip apginti savo nuomonę. Užima aktyvią gyvenimo poziciją.
  2. Jis - subalansuoto charakterio, linkęs bendrauti, pasižymi kūrybiška intuicija. Iniciatyvus, bet dažnai priklausomas nuo kitų.
  3. Atviras ir linkęs bendrauti. Patiklus. Pasižymi analitiniu mąstymu. Imlus.
  4. Konservatyvaus pažiūrio ir elgesio. Pedantiškas ir disciplinuotas. Noriai vykdo užduotis. Patikimas santykiuose.
  5. Dinamiškas, tačiau nenuspėjamas. Linkęs į avantiūrizmą, nuotykių mėgėjas. Pasižymi lakia vaizduote.
  6. Kūrybiška, emociška, romantiška ir svajinga asmenybė. Paprastai neryžtingai priima sprendimus. Idealistas.
  7. Išlaikytas, santūrus, nepriklausomas, daugiausiai interesai susiję su dvasingais dalykais.
  8. Маterialistas, lyderis, iniciatyvus, ambicingas. Savarankiškas, energingas, geras organizatorius.
  9. Idealistas ir svajotojas. Lengvai pažeidžiamas, pasižymi lakia vaizduote, originaliai  mąsto ir elgiasi. 

Nuo vardų derinio priklauso ne tik sėkmingi santykiai

Kodėl vienos moterys įsimyli tik Joną arba Petrą, o vyrai eina iš proto dėl Onutės ar Marytės? Bet kuris numerologas jums pasakys, kad reikalo esmė ta, jog mūsų vardai turi įtakos likimui ne mažiau kaip Zodiako ženklai. Ir vienas iš būdų patikrinti, ar sėkmingi bus santykiai užmezgus juos su konkrečiu žmogumi. Tiesiog  paverskite skaičiais jūsų mylimosios ar mylimojo vardus ir sužinosite, kaip rutuliosis jųdviejų santykiai. Vardų skaičiai išvedami pagal žemiau pateiktą lentelę:

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A B C Č D E Ė F G
H I Y J K L M N O
P R S Š T U Ū V Z
Ž                

Taigi, jūsų dėmesiui pavyzdinė pora - Natalija ir Vilmantas. Ar jųdviejų sąjunga bus sėkminga, parodys laikas. Užtat galite sužinoti, kokie šios poros santykiai dabar. 

Taigi, Natalijos vardą sudaro šie skaičiai: 8+1+5+1+6+2+4+1=28=2+8=10+1+0=1 

O Vilmanto vardą sudaro tokie skaičiai: 8+2+6+7+1+8+5+1+3=41=4+1=5. 

Vadinasi, šios poros skaičių derinys: 1+5. 

1 + 1 = kompromisas

Ši pora - tai dvi individualybės, iš didžiosios raidės „I“. Todėl kažin, ar pavyks atrasti sąlyčio taškus ir kompromisus nenusileidus vienas kitam, reikalui esant nepatylėjus ar paprasčiausiai „neišgirdus“ to, ko nereikia girdėti. Priešingu atveju, jūsų laukia nuolatiniai priekaištai ir santykių išsibalansavimas.

1 + 2 = ilgalaikė partnerystė  

Jus suvedė likimas, todėl belieka tik harmoningai papildyti vienas kitą. Svarbiausia, kad nesugadintumėte visko mėginimu perauklėti mylimąjį (ją) ar padaryti savo „kopija“. Tikėtina ilgalaikė partnerystė, tačiau joje netrūks išbandymų, klaidų, susitaikymų ir mėginimų iš naujo. 

1 + 3 = naujovės  

Nė sekundės ramybės, nė minutės be bučinio ir kiekvieną dieną kažkas naujo. Ruoškitės iš anksto tiems dalykams! Šiai porai būdingas optimizmas. Ją saugos ir lydės meilė bei apipusis pasitikėjimas. 

1 + 4 = bendradarbiavimas  

Jųdviejų sąjunga bus sėkminga, jei prie dvasingų santykių prisidės ir dalykinė partnerystė. Tačiau bendravimas bus sėkmingas tik tuo atveju, jei netrūks abipusio pasitikėjimo, supratingumo ir palaikymo. 

1 + 5 = lėto veikimo bomba 

Meilė iš pirmo žvilgsnio. Tačiau pora ginčijasi ir barasi dėl smulkmenų. O audringa naktis miegamajame – vienas iš susitaikymo būdų. Žodžiu, tikrai neteks nuobodžiauti, nes santykiai panašūs į lėto veikimo bombą. Tai yra nestabilūs. 

1 + 6 = ramybė 

Jųdviejų ateitis perspektyvi ir šviesi – ilgas ir gana sėkmingas gyvenimas kartu bei darnūs tarpusavio santykiai ir gražūs jausmai. Tiesa,  sėkmingas šios poros gyvenimas tik tuo atveju, jei bent vienas iš partnerių realizuoja savo galimybes ir išsikeltus tikslus. 

1 + 7 = gimininga siela 

Tegul dabar jis (ji) ir neliepsnoja iš aistros jums, bet ilgainiui sužinosite, ką reiškia tikros giminingos sielos. Tai ir abipusiai naudingas derinys. Santykiai gali būti ilgalaikiai ir kupini  įvairiausių staigmenų. 

1 + 8 = lygybė  

Nesąžininga reikalauti iš kito to, ko nesugebate patys duoti. Išmokite atleisti ir viskas bus gerai! Ši sąjunga bus sėkminga tik tuo atveju, jei nei vienas iš partnerių nemėgins užimti lyderio pozicijų, o laikysis aukso viduriuko. 

1 +9 = idealus derinys 

Tikėtina, kad bus ne tik aistringa meilė, tvirta šeima, bet ir rami senatvė. Tai viena iš geriausių partnerystės santykių, todėl neverta abejoti, kad laukia sėkmingos ateities perspektyvos.  

2 + 2 = atkaklus darbas 

Reikia mokytis girdėti ir suprasti vienas kitą. Tai yra pavykus sėkmingai apgludinti kampus, galėsite drąsiai sakyti, kad pragyvenote kartu ne veltui. „Blogiausiu atveju“ išsaugosite visą gyvenimą gerus partnerystės santykius. 

2 + 3 = laimė  

Svarstyklių rodyklė sustojo ties padala „laimė“. Ko daugiau reikia?  Vadinasi, judu esate vienas kitą mylinti pora. O santykiai greičiausiai baigsis Mendelsono maršu. 

2 + 4 = pirmas žingsnis  

Tvirti santykiai, meilė, supratimas, abipusė pagarba – visa tai galėtų būti jūsų, jei galų gale žengsite pirmą žingsnį. Be to, sėkmę garantuoja, jei kuris nors iš jūsų bus linkęs nusileisti. 

2 + 5 = emocijos 

Pakeliui į ilgalaikius ir tvirtus santykius, kurie ilgainiui peraugs į šeiminius. Vienintelė kliūtis - jūsų ambicijos. Nors mažai tikėtina, kad bus geri tarpusavio santykiai, kadangi jūsų sąjungai trūksta emociško stabilumo. 

2 + 6 = amžinai 

 Nėra jums dėl ko jaudintis. Stipri meilė ir amžinai kunkuliuojančios aistros jums garantuotos. Nors jųdviejų sąjungoje netrūks ir harmonijos, stabilumo bei pastovumo. Kaip sakoma, sąjunga iki grabo lentos.

 

2 + 7 = draugystė  

Jei bedraugaujant partneris netikėtai taps nebe draugu, o sutuoktiniu? Tai – puiki sąjunga, nes joje viešpataus abipusė savigarba ir pasitikėjimas. Nors gilių jausmų ar didelės meilės gali ir nebū. 

2 + 8 = visiška harmonija 

Judu tarsi lego dėlionė. Galima sakyti, idealiai tinkate vienas kitam, nes tarsi susiliejate į vieną visumą. Visiška harmonija. 

2 + 9 = du poliai  

Jums į šiaurę, jam (jai) į pietus.  Žodžiu, esate skirtingi poliai. Žinia, priešingybės traukia  vienas kitą, bet, akivaizdu, dominuoja nesusikalbėjimas, skirtingas gyvenimiškų problemų supratimas Tai reiškia, kad sąjunga nestabili, pastatyta tarsi ant smėlio pamatų.

3 + 3 = nepriklausomybė  

Norite išsaugoti nepriklausomybę? Tada suteikite galimybę ir savo „antrajai puselei“ padaryti tą patį. Nors tyko vienas pavojus: pragyvenus kartu kažkurį laiką jųdviejų santykiai gali negrįžtamai atvėsti. Ir tik nuo jūsų abiejų priklausys, kaip išvengti to.

3 + 4 = sąžiningumas  

Jūs jį (ją) iš tikrųjų mylite? Tada viskas jūsų rankose. Nes jųdviejų geras derinys ir turite  galimybių sėkmingai sukurti šeimą. O jei kuris nors iš jūsų nemylite, geriau išsiskirkite ir nekankinkite kito žmogaus. 

3 + 5 = bendri pomėgiai  

Labai simpatiška pora. Labiau perspektyvi ir tvirtesnė bus, jei sutaps pomėgiai. Tai yra, jei abu su džiaugsmu kolekcionuosite drugelius arba  leisitės į kelionę su baidarėmis.  Kitaip tariant, bendri interesai daro labai teigiamą įtaką santykiams. 

3 + 6 = tik mirtis išskirs 

Tai reiškia, kad judu tik mirtis išskirs! Nuostabios perspektyvos, tvirti santykiai, kurių pagrindas abipusė meilė, pagarba, pasitikėjimas ir palaikymas. Belieka jums tik pavydėti. 

3 + 7 = neatitikimas 

Jis (ji) mėgsta klasikinę muziką, o jūs pop muziką? Užsidėkite ausines ir nepamirškite, kad interesų neatitikimas gali paprasčiausiai peraugti į gilius konfliktus ir nesutarimus. Dažnai tokia sąjunga būna netvirta. Todėl paprastas patarimas norint to išvengti: būkite tolerantiški vienas kitam. 

3 + 8 = susidūrimas 

Neišvengsite skaudaus, o gal net ir tragiško susidūrimo gyvenimo vingiuose. Todėl iš anksto apsispręskite dėl gyvenimo nuostatų, principų ir kitų taisyklių. Priešingu atveju, išsiskirsite dėl akivaizdaus charakterio neatitikimo. 

3 + 9 = pakeliui 

Judviem viskas pakeliui: ir bendros idėjos, ir galimybė realizuoti jas gyvenime. Todėl belieka tik pirmyn! Labai geras derinys, kadangi jų pagrindas – abiejų žiūrėjimas į tą pačią pusę. 

4 + 4 = konservatizmas 

Jųdviejų tvirti santykiai, nes jų pagrindas abiejų ganėtinai konservatyvus požiūris ne tik į gyvenimą, bet ir daugelį kitų dalykų. Sąjunga ilgalaikė ir stabili. Bet tikrai vertėtų bent retsykiais papildyti juos ekstremaliais dalykais. 

4 + 5 = supratimas  

Тai kad jūs jį (ją) mylite labai gerai. Dabar pamėginkite išmokti labiau suprasti savo antrąją pusę. Paprastai tokia sąjunga trunka neilgai, jei kuris nors iš partnerių iš karto  imsis uolaus valdininko vaidmens. 

4 + 6 = tyla  

Panašu, kad jūsų santykiai nepriekaištingi.  Jų esmė - mokėjimas patylėti reikiamu momentu. Todėl ši sąjunga užtikrintai ilgalaikė ir bus pakankamai laiminga. 

4 + 7 = saikingumas 

Nors ir trūksta jūsų santykiuose aistros bei jausmingumo, užtat jie – tvirti ir stabilūs. Be to, verta nepamiršti, kad abipusė pagarba ir pasitikėjimas partneriu  kaitina ne mažiau.  Todėl neverta net abejoti dėl jų perspektyvumo ir sėkmingumo. 

4 + 8 = valdžia  

Kova dėl lyderio pozicijos kaip reikiant kelia aistras santykiuose. Svarbiausia, per daug neįsijauskite į šį vaidmenį. Antraip, iškyla pavojus jų stabilumui. 

4 + 9 = trauka 

Jūs tiesiog sutverti vienas kitam. Greičiausiai susipažinote netikėtai ir atsitiktinai? Tai reiškia, kad judu suvedė likimas.  Ką ir bepridurti: sąjunga ganėtinai sėkminga, nors konfliktų ir barnių nepavyks išvengti. 

5 + 5 = tvarinys 

Тai abipusio švelnumo tvarinys. Ši sąjunga - tai kūno ir sielos vienovė. Tai dviejų mylinčių sielų sąjunga. 

5 + 6 = žydėjimas 

Pamirškite ramybę, nes jūsų laukia aistringų jausmų  proveržiai ir emocijų pliūpsniai. Tiesa, sąjunga bus stabili ir ilgalaikė, jei bus materialiai apsirūpinusi. 

5 + 7 = skirtingi, bet panašūs 

Тokie skirtingi, bet tuo pačiu labai panašūs.  Ir todėl labai laimingi. Geras derinys, nes daug bendrų interesų, uždavinių ir tikslų. 

5 + 8 = ambicijos 

Einant už pavadėlio savajam „aš“, galite prarasti „mes“. Ieškokite kompromisų, kadangi labai neaiškios perspektyvos. Santykiai gali rutuliotis tiek teigiama kryptimi, tiek ir neigiama. 

5 + 9 = buitis  

Jei neleiskite banaliai buičiai atsistoti tarp jūsų, jųdviejų sąjunga bus viena iš  sėkmingiausių! Ir tuo viskas pasakyta!

6 + 6 = dalinkitės 

Jųdviejų santykiai turi perspektyvą, jei nors retsykiais dalinsitės mintimis ir išgyvenimais. Tokios poros santykiai pradžioje grindžiami meile, aistra, bet po kiek laiko jausmai atvėsta. Žinia, norint, kad ugnis neužgęstų, ją reikia nuolat kurenti. 

6 + 7 = neapsisprendimas  

„Aš gyvenu tavimi! Be tavęs negaliu gyventi...“ -  venkite šių žodžių, nes priešingu atveju jųdviejų santykiai atsidurs aklavietėje. Visiškas neapsisprendimas. Todėl santykiai gali rutuliotis neprognozuojama kryptimi. 

6 + 8 = realybė 

Realistas plius idealistas lygu... puikus derinys. Mėgaukitės vienas kitu ir būsite laimingi. 

6 + 9 = įrodymai  

Dažniau įrodinėkite savo širdies žmogui savo jausmų jėgą ir jūsų santykiai niekada neatvės. Dominuos stabilumas santykiuose, tačiau ši sąjunga reikalauja nuolatinio abiejų partnerių jausmų patvirtinimo. 

7 + 7 = ego  

„Тu brangus man, bet vienatvė geresnė...“. Stenkitės atsikratyti egoizmo. Santykiai būna tvirti  ir ilgalaikiai tada, kai jiems vadovauja protas. 

7 + 8 = ties riba 

Tai ne meilė, o nuožmi kova! Pasirengę tam? Sėkmės. Kitaip tariant, nevykusi pora.  Visiškai skirtingi charakteriai. Akivaizdus nesuderamumas. 

7 + 9 = skrajojimas padebesiais  

Sėkmingas derinys su sąlyga, kad jūs bent retsykiais nusileisite į nuodėmingą žemę. Tačiau netrūks  ir įtampos: nuėjus „į kairę“ bent vienam iš partnerių – skyrybos neišvengiamos. 

8 + 8 = lyderis 

Kuris iš jūsų lyderis namuose? Pamėginkite užimti vadovaujančias pozicijas paeiliui ir pamatysite, kad taip daug geriau. Nors iš tikrųjų ši sąjunga būtų sėkmingesnė bendradarbiaujant, kurios pagrindas partnerių abipusis pasitikėjimas. 

8 + 9 = bendras verslas 

Šiai porai labai paprastas patarimas: susikurkite šeimos verslą – ir pinigų užsidirbsite, ir santykius sutvirtinsite. Taip pat reikia atsisakyti įpročio, kad partneris būtų pavaldus kuriam nors iš jūsų. Tada jūsų sajunga bus perspektyvi ir tvirta. 

9 + 9 = ringas 

Vienu metu sėkmingi ir nesėkmingi santykiai. Sustiprinkite abipusį supratimą ir jausmus. Pergalė priklauso tik nuo jūsų diplomatiškumo.  Jei abu nusileisite vienas kitam,  galėsite drąsiai pasakyti, kad kartu pragyvenote neveltui.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.