Ar vyras pasiruošęs vesti pagal Zodiako ženklus

Ar vyras pasiruošęs vesti pagal Zodiako ženklus

Bet kuri mergina ar moteris nori sukurti šeimą su mylimu vyru, tačiau nežino, ar jis pasirengęs tokiam atsakingam žingsniui. O gal pirmiausiai verta išklausyti astrologų nuomonės, tvirtinančių, kad, ar vyras pasiruošęs save susieti Himenėjaus (graikų mitologijoje - vedybų dievas) saitais galima nuspėti pagal jo žodžius ir poelgius. Taigi, po kuriuo Zodiako ženklu gimė jūsų išrinktasis? 

Avinas 

Beje, visai nesunku ištekėti už vyro, gimusio po šiuo Zodiako ženklu. Tiesa, su sąlyga, jei vis priminsite jam: „Mielasis, aš būsiu tau ištikima, o tu galėsi eiti į „kairę“ kiek tik norėsi. Tokia smulkmena manęs nė kiek nejaudina“.  Ir Avinas iš karto supras, kad sutiko savo gyvenimo idealą. Iš tikrųjų ir kiti Zodiako ženklai taip pat neatsisakytų šio kilnaus pasiūlymo, bet pradžioje jie nedrįsta, todėl sako: „Ne, ne, mieloji, to tikrai nebus“. O Avinas nesivaržo. Jis ne toks. Ką galvoja, tą ir sako. Nepaisant to, kad greitai įsiplieskia, bet greitai ir atvėsta. 

Būkite užtikrintos, šio ženklo atstovas bus pasirengęs vedyboms, jei vis dažniau paglostys jūsų mylimą katiną ir nupirks jam gardesnį maistą. Ženklas, kad dar nepasiruošęs santuokai, jei ir kaip  anksčiau negailės pinigų svaigalams bei linksmybėms su draugais.

Jautis  

„Tu vis dar nekalta mergina? Ne? Mieloji, kodėl taip neatsargiai pasielgei. Tuojau aš iškviesiu taksi tau“, - sako Jautis. Bet šio ženklo atstovas neatmeta ir išimčių. Kalta tai kalta, bet jei mokėsite kepti pyragus ir dainuoti, kai plaunate indus?.. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad apskritai neverta tekėti už Jaučio. Bet gyvenimas ne kartą įrodė, kad vedęs šio ženklo vyras tampa labai šeimyniškas: nuperka automatinę skalbimo mašiną, džiovyklę, indų plovyklę. O tada, velniai rautų, ir padainuoti nesunku. Bet nepamirškite, kad šio Zodiako ženklo atstovas – gana užsispyręs ir pavydus padaras. Užtat harmoningai sugeba derinti tingėjimą su darbymečiu. Įsitikinęs, kad jis viską žino ir išmano. Akivaizdu, kad jau pasirengęs santuokai, jei nupirks jums dantų šepetėlį, kuris bus „apgyvendintas“ jo vonios kambaryje. Nepasirengęs vedyboms, jei šimtą pirmą kartą įteiks jums rožę ir pakvies į kiną.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)