Kaip susipažįsta su vyrais paplūdimyje Zodiako ženklų atstovės

Pažintys - Zodiako ženklai

Atėjo ilgai laukta vasara… O saulei nušvietus žydrą dangų,  daug kas skuba ilsėtis į paplūdimį prie upės, ežero ar jūros kranto. Paplūdimys - tai tokia vieta, kur galima pasirodyti ne tik visu gražumu, bet ir pasigrožėti kitais bei atkreipti aplinkinių dėmesį. Taigi, dailiosios lyties atstovėms nusimetus viršutinius drabužėlius ir likus vienais bikiniais, ore pakimba seksualumo ir geismo aromatas. Bet ar žinote, kad ir paplūdimyje gali įvykti lemtingas susitikimas su ilgai ieškotu ir lauktu savuoju „princu“ ar gyvenimo meile! Tai gal vis dėlto verta įsiklausyti į astrologų patarimus. Juk žvaigždės neretai pateikia įdomių staigmenų. Šį kartą astrologai pataria, kaip elgtis vasaros paplūdimyje, norint susipažinti su patinkančiu vyru Zodiako ženklų atstovėms pagal keturias stichijas. 

Ugnies stichijos moterys: Avinas, Liūtas, Šaulys 

Iš tikrųjų bus puiku, kai pagaliau atrasite laiko nukeliauti į gaivumu pulsuojantį vasaros paplūdimį! Mat Ugnies stichijos moterys tiesiog kunkuliuoja nuo prisipildžiusios ir besiveržiančios per kraštus energijos ir seksualumo. Jos tarsi rožės žiedai išsiskleidžia net dienai kaip reikiant neįsibėgėjus. O netoliese esantys vyrai tai iš karto pastebės. Nepaisant to, atėjusios  į paplūdimį Ugnies stichijos moterys linkusios išsirinkti asmeninę vyrų stebėjimo ir  „kabinimo“ metodą. Todėl tik belieka apgailestauti, kad ganėtinai sunku užkariauti šios stichijos moterų širdis. 

Avinas 

Šio Zodiako ženklo moterys, atėjusios į palūdimį, beveik iš karto atkreipia priešingos lyties dėmesį, nes išsiskiria iš kitų moterų savo sportiška figūra ir aktyviu, energingu charakteriu. Jos galvoja, kad  beprasmiška voliotis  ant smėlio, atstačius savo iškilimus kaitriems saulės spinduliams. Todėl šio ženklo atstovės pradeda žvalgytis po paplūdimio tinklinio aikštelę ir ten ieškoti patinkančio vyro. Įdėmiu ir skvarbiu žvilgsniu atkreipusi geidžiamo objekto dėmesį, Avino moteris netrukus prisijungia prie paplūdimio tinklinio komandos. Nors tarp jų ir nėra mačų  – raumeningų ir atletiško kūno sudėjimo vyrų, bet šio ženklo dailioji lytis neturėtų dėl to išgyventi. Nors pradžioje Avino merginai ar moteriai kritęs į akį vyras ir atsiduria nepavydėtinoje padėtyje, tačiau po kiek laiko paaiškėja, kad jiedu puikiai tinka vienas kitam!  

Liūtas 

Šio ženklo moteris paprastai atrodo įspūdingai, nes  visada sugeba pateikti save kaip grožio karalienė. Įsispiria į stilingas basutes, užsideda seksualų bikinį su Svarovskio  kristalais. Ji ir paplūdimį išnaudoja kaip podiumą.  Tai yra pirmiausiai keletą kartų pereina paplūdimio pakrantę pirmyn ir atgal neskubėdama, gracingai, aukšta iškelta galva ir kraipydama klubais. Aišku, po tokio pasivaikščiojimo ne vieno vyro akys nukrypsta į Liūto moterį.  Be to, šio ženklo dailioji lytis  mėgsta užsukti ir į paplūdimio kavinę arba parymoti prie jūros tilto turėklų!   
Ką čia slėpti, Liūto moteris sugeba iššaukiamai demonstruoti savo pranašumus aplinkiniams.  O atsiradus ne vienam gerbėjui, nė kiek nesutrinka!  Mat jai svarbiausia, kad atsirado puiki proga padaryti pirmą pritrenkiantį įspūdį tam, kuris ją iš tikrųjų „veža“.  

Šaulys 

Šio Zodiako ženklo moterys tiesiog spinduliuoja savo intelektualumu ir erudicija. Be to, mėgėjos dėl smulkmenos ką nors pamokyti ar paauklėti. Svarbiausia, kad į paplūdimį neatsineštų enciklopedijos knygų. Tegul geriau pasiima kurį nors blizgų žurnalą su atletiškų vyrų kūnų nutraukomis ant viršelio ir viduje. Ramiai ir elegantiškai versdama žurnalo puslapius ir retsykiais pakeldama akis turėtų pastebėti, kaip šoniniu žvilgsniu ją stebi netoliese įsitaisęs vyras. Beje,   

Šaulio moteriai nepatartina paplūdimyje pasitiesti rankšluostį greta patikusio vyro, nes gali tekti nusivilti... kai prie jo ryžtingai prieis moteris  su dviem vaikučiais. Savojo princo šio ženklo mergina ar moteris turėtų ieškoti atviroje vasaros kavinėje, patogiai įsitaisiusi prie kampinio stalelio. Tik truputėlį kantrybės ir pamatysite, kaip prie jūsų prieis ir prisės net labai simpatiškas vyras. Žodžiu, tą vakarą netrūks intrigų ir staigmenų.

Oro stichijos moterys: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis 

Oro stichijos Zodiako ženklų atstovėms nieko nereiškia susipažinti bet kur ir su kuo tik nori. Ne išimtis ir vasaros paplūdimys! Be to, šių ženklų moterys neieško žodžio kišenėje,  todėl dar viena lengvinanti aplinkybė greičiau ir sėkmingai susipažinti. Beje, jos žino, kaip sėkmingai išnaudoti ir persirengimo kabinas paplūdimyje. Arba kodėl verta išsinuomoti vandens dviratį. Apskritai Oro stichijos moterys mėgsta bendrauti, daug kalbėti, todėl vyrams belieka tik paklusti ir ramiai klausytis. Svarbu tokioje situacijoje kukliai ir išmintingai dalintis su vyrais savo pranašumais ir  pasiekimais. 

Dvyniai 

Net ir sulaukusios brandaus amžiaus šio Zodiako ženklo moterys atrodo trapios, dailios ir lanksčios. O ką jau kalbėti apie jaunas! Todėl tik aklas vyras gali nepastebėti Dvynių merginos paplūdimyje, pasirodžiusios  madingu, dviejų juostelių audinio bikiniu! Dvynių moteris, ketindama susipažinti su vyru paplūdimyje, pirmiausiai  „parepetuoja“ sau labiausiai tinkantį vaidmenį. Pavyzdžiui, užsidėjusi ausines ir įsijungusi telefone mėgstamą radijo stotį ima pogarsiai niūniuoti kurią nors populiarią dainą.  Arba nusižiūrėjusi patinkantį vyrą atranda reikalą nusipirkti iš artimiausio kiosko mineralinio vandens arba sulčių. Svarbu, kad būtų pretekstas praeiti pro jį. 
Po kiek laiko sugalvojusi priežastį vėl praeina pro jį. Paskui ir vėl... Kol galų gale vyras užkalbina ir pasiūlo prisėsti ir likti greta... visam laikui.  

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo merginos ar moterys paplūdimyje užkalbinus vyrui, kuris joms, suprantama, ne prie širdies, užtuot mandagiai nusišypsojusios, atvirai neslepia savo nusivylimo ir nepasitenkinimo.  Užtat dėl patinkančio, patrauklaus vyro neriasi iš kailio – stengiasi padaryti jam grožio konkurso nugalėtojos įvaizdį!  Juo labiau, jei Svarstyklių moteris atvyko į paplūdimį aiškaus tikslo vedama – susipažinti su vyru.  Be to, jai nereikia didelių pastangų „atsitiktinai“ pasikloti užtiesalą greta patikusio vyro ir kaitintis saulutėje gracingai atstačius užpakaliuką. 
Slėpdama akis po akiniais nuo saulės Svarstyklių moteris smalsiai apžiūri ir savo kaimyno išlinkimus. Įsitikinusi, kad tai jos svajonių vyras, pasiūlo nueiti kartu išsimaudyti. Įbridus į vandenį šio Zodiako ženklo gundytoja pirmiausiai apiberia vyrą...  šalto vandens purslais. Akivaizdu, kad po tokio gesto vyras negali likti abejingas.

Vandenis

Vandenio ženklo moterys paplūdimyje taip pat nesėdi sudėjusios rankas.  Net ir besikaitindamos saulutėje jos atrodo ekstravagantiškai ir paslaptingai. Todėl užkalbinta netoliese gulinčio vyro, neskuba leistis į pažintis. Bet jis dar nežino šio Zodiako ženklo atstovės stipriausią ginklą – persirengs ne persirengimo kabinoje, o tiesiog vietoje - atvirame paplūdimyje. Tiesa, įsisupusi į ranšluostį. Bet nusiėmus liemenėlę rankšluostis „netyčia“ gali nuslysti ant smėlio.  

Sutikite, pademonstruoti patikusiam vyrui pusiau apnuogintą kūną – reikia didelės drąsos ir pasitikėjimo savimi. Deja, bet tuo negali pasigirti kai kurios kitos Zodiako ženklų atstovės. Užtat „kabinamas“ vyras, jei jis yra tikras vyras, nė kiek nesutriks. Dar daugiau -  būtinai pakels rankšluostį arba galantiškai pridengs Vandenės apnuogintą kūną savuoju.

Žemės stichijos moterys: Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Žemės stichijos moterys – energingos, kantrios, darbščios kaip bitutės, todėl negali nė minutei nusėdėti nieko neveikdamos. Be to, praktiškos ir taupios. Viena iš jų eidama į paplūdimį pasiima dar prieš kelerius metus pirktą kiek nuo saulės jau pablukusį rankšluostį. Neaišku kiek metų ir maudymosi kostiumėliui. Užtat pati atrodo taip, tarsi būtų susiruošusi į teatrą: dailus pedikiūras ir manikiūras, blizgesiu padažytos lūpos, iš po gražios skrybėlaitės kyšo žvilgantys plaukai!
Tiesa, Žemės stichijos moterys kažkodėl mėgsta eiti į  paplūdimį su drauguže, o ne viena. Todėl peršasi išvada, kad tikriausiai netiki sėkminga pažintimi su vyru paplūdimyje.

Jautis

Tai vienas iš praktiškiausių ir šeimyniškiausių tarp moterų Zodiako ženklų. Todėl, kad nešasi į paplūdimį šviežiai keptus dar šiltus pyragaičius su sūriu, daržovėmis ar kalakutiena didžiuliame termose.  Beje, nepamiršta ir mini šaldytuvo, kuriame ne tik mineralinis vanduo, bet ir vyrų mėgstamas alus. Taigi, belieka tik nusižiūrėti patinkantį vienišių vyrą ir įsitaisyti greta jo. Po to patiesia mažą staltiesėlę, išdėlioja ant jos gardžiai kvepiantį valgį. Sunku būtų patikėti, kad išalkęs vyras liktų abejingas tokiam malonumui!  Negana to, panašu, atsirastų nemažai ir jo konkurentų, pasiryžusių priklaupti ne tik prie Jaučio moters patiestos staltiesėlės, bet ir jos kojų. O jai beliks tik priimti teisingą sprendimą. Imkite pavyzdį iš šio Zodiako ženklo atstovių, kaip galima greitai ir sėkmingai „suvystyti“ bet kurį vyrą.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo moters pašaukimas – padėti, rūpintis, gelbėti visus, visada ir visur. Įdomu tai, kad paplūdimyje nutinka priešingai. Įbridusi į ežerą ar jūrą ir pamačiusi netoliese jai patinkantį vyrą, Mergelei gali netikėtai koją sutraukti mėšlungis, pradėti „skęsti“ ir šauktis pagalbos. Arba ant ko nors užlipti upės dugne ir „susižeisti“ koją. Galų gale „netyčia“ užplaukti ant jai simpatiško vyro. Šio ženklo moterys neabejoja, kad tokiais atvejais vyras neliks abejingas ir žinos, ką toliau reikia daryti.
Nors kai kurios Mergelės moterys nusižiūri ant smėlėtos pakrantės gulinčius vyrus. O gal kuriam iš jų prireiks atlikti širdies masažą ar dirbtinį kvėpavimą?.. 

Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo moterys  išsiskiria iš kitų rimtumu ir atsidavimu. Jomis galima pasitikėti. Be to, Ožiaragio moterys nesivaiko madų ir yra gana konservatyvios.  Užtat ir paplūdimyje jas galima išvysti gana uždaro, griežto stiliaus maudymosi kostiumėliais. Patiesusi rankšluostį ant smėlio Ožiaragio mergina ar moteris atsisėda, įbeda akis į tolumą ir... ramiai laukia savo išrinktojo. Nors aplink vaikščioja ir pro šalį praeina nemažai  vyrų, bet šio ženklo dailioji lytis neleidžia sau žengti pirmo žingsnio.  Bet gal vis dėlto vertėtų pamėginti! Nepavykus paplūdimyje žvilgsniu atkreipti patikusio vyro dėmesį, gal pravartu būtų tą patį padaryti paplūdimio kavinėje arba automobilių stovėjimo aikštelėje. „Blogiausiu atveju“ pakalbinti aikštelės prižiūrėtoją - simpatišką mačo. 

Vandens stichijos moterys: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Vandens stichijos moterys jaučiasi paplūdimyje kaip savo namuose! Visur kur vanduo – šios stichijos Zodiako ženklų atstovių didžiausias malonumas ir atgaiva. Kaip bebūtų keista, bet smėlėtoje pakrantėje jos atsiduria ne dėl vandens. Dar daugiau: jos visai nemėgsta plaukioti. Beje,   gal ne visos žinote, kad Vandens stichijos moterys turi didžiausią galimybę tarp kitų stichijų ženklų susipažinti paplūdimyje?  Mat iš tolo jaučia, kuris vyras joms skirtas, kuris iš jų -  vienintelis ir nepakartojamas. Ir toks bus iki amžiaus galo. Tiesa, bet neretai tokių paplūdimyje jos neatranda.

Vėžys

Kažkodėl šio Zodiako ženklo moterys dažnai eina į paplūdimį su drauge ar net keliomis draugėmis! Panašu, įsitikinusi, kad jos „princas“  tikrai nesigano paplūdimyje. Nepaisant to, vaikščiodama pakrante, kiek įmerkusi kojas į vandenį, mėgsta pašaudyti akutėmis  į vyrus, išsitiesusius netoli kranto! Ir netrukus pagauna vieną iš jų įsmeigtą įdėmų žvilgsnį. Tai – akivaizdus ženklas, kad pats laikas palikti drauges ir  gundomai bristi gilyn į vandenį. Patikėkite, netrukus iš paskos atseks ir jumis susidomėjęs vyras. Nepraleiskite nuostabios progos, nes ji gali daugiau nebepasikartoti.

Skorpionas

Tai - labai paslaptinga asmenybė. Apskritai ji niekada atvirai nerodo susidomėjusi kuriuo nors vyru. Juo labiau paplūdimyje. Nors žiūrėdama „pro šalį“ į atletiško sudėjimo, raumeningą vyrą gali patirti net stiprią seksualinę trauką. Skorpiono moteris galėtų būti gera šnipė! Būna taip, kad ji susiranda atokią vietelę netoli krūmų, įsitaiso ten, pasislepia tarp aukštos žolės ir ramiai stebi per lapus ar žolę dominantį objektą. Iš tikrųjų,  dabar jūsų eilė prisipažinti!  Pasakykite sau tiesiai šviesiai, kad tas vyras jums patinka ir užkalbinkite jį. Galite būti užtikrinta, jis tikrai neatsilaikys prieš jūsų kerus!

Žuvys

Gana santūrios ir kuklios šio Zodiako ženklo merginos ar moterys galvoja, kad susipažinti paplūdimyje – beviltiškas reikalas. Žinoma, jei gulėsite išsitiesusios ant smėlio, prisidengusios veidą skarele ar rankšluosčiu, tai tikrai niekada neprieis nei vienas vyras! Vis dėlto gal verta pakelti galvą nuo smėlio ir pasižvalgyti? O gal kaip tik tuo metu jūsų svajonių vyras plaukioja tarp plūdurų arba ant pripučiamo čiužinio. Kodėl ir jums nepaplaukiojus greta ir “netyčia“ nenuvertus jo nuo čiužinio?..

Beje, Žuvų moterys nė pačios nepajunta, kad paplūdimyje elgiasi kaip tikros undinės. Gundomai ir gracingai savo „pelėkais“ tekšteli vandenio purslais vyrui po nosimi. Po to jis tikrai neliks abejingas pamatęs, kaip „žuvytė“, išlipusi iš vandens, gracingais judesiais tepa kūną kremu nuo saulės.  Ji nė neįsivaizduoja, kad tuo metu pataikė į dešimtuką ir patrauklus vyras netrukus prisėlins prie jos kojų! 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.