Pažintys - Zodiako ženklai

Kaip susipažįsta su vyrais paplūdimyje Zodiako ženklų atstovės

Atėjo ilgai laukta vasara… O saulei nušvietus žydrą dangų,  daug kas skuba ilsėtis į paplūdimį prie upės, ežero ar jūros kranto. Paplūdimys - tai tokia vieta, kur galima pasirodyti ne tik visu gražumu, bet ir pasigrožėti kitais bei atkreipti aplinkinių dėmesį. Taigi, dailiosios lyties atstovėms nusimetus viršutinius drabužėlius ir likus vienais bikiniais, ore pakimba seksualumo ir geismo aromatas. Bet ar žinote, kad ir paplūdimyje gali įvykti lemtingas susitikimas su ilgai ieškotu ir lauktu savuoju „princu“ ar gyvenimo meile! Tai gal vis dėlto verta įsiklausyti į astrologų patarimus. Juk žvaigždės neretai pateikia įdomių staigmenų. Šį kartą astrologai pataria, kaip elgtis vasaros paplūdimyje, norint susipažinti su patinkančiu vyru Zodiako ženklų atstovėms pagal keturias stichijas. 

Ugnies stichijos moterys: Avinas, Liūtas, Šaulys 

Iš tikrųjų bus puiku, kai pagaliau atrasite laiko nukeliauti į gaivumu pulsuojantį vasaros paplūdimį! Mat Ugnies stichijos moterys tiesiog kunkuliuoja nuo prisipildžiusios ir besiveržiančios per kraštus energijos ir seksualumo. Jos tarsi rožės žiedai išsiskleidžia net dienai kaip reikiant neįsibėgėjus. O netoliese esantys vyrai tai iš karto pastebės. Nepaisant to, atėjusios  į paplūdimį Ugnies stichijos moterys linkusios išsirinkti asmeninę vyrų stebėjimo ir  „kabinimo“ metodą. Todėl tik belieka apgailestauti, kad ganėtinai sunku užkariauti šios stichijos moterų širdis. 

Avinas 

Šio Zodiako ženklo moterys, atėjusios į palūdimį, beveik iš karto atkreipia priešingos lyties dėmesį, nes išsiskiria iš kitų moterų savo sportiška figūra ir aktyviu, energingu charakteriu. Jos galvoja, kad  beprasmiška voliotis  ant smėlio, atstačius savo iškilimus kaitriems saulės spinduliams. Todėl šio ženklo atstovės pradeda žvalgytis po paplūdimio tinklinio aikštelę ir ten ieškoti patinkančio vyro. Įdėmiu ir skvarbiu žvilgsniu atkreipusi geidžiamo objekto dėmesį, Avino moteris netrukus prisijungia prie paplūdimio tinklinio komandos. Nors tarp jų ir nėra mačų  – raumeningų ir atletiško kūno sudėjimo vyrų, bet šio ženklo dailioji lytis neturėtų dėl to išgyventi. Nors pradžioje Avino merginai ar moteriai kritęs į akį vyras ir atsiduria nepavydėtinoje padėtyje, tačiau po kiek laiko paaiškėja, kad jiedu puikiai tinka vienas kitam!  

Liūtas 

Šio ženklo moteris paprastai atrodo įspūdingai, nes  visada sugeba pateikti save kaip grožio karalienė. Įsispiria į stilingas basutes, užsideda seksualų bikinį su Svarovskio  kristalais. Ji ir paplūdimį išnaudoja kaip podiumą.  Tai yra pirmiausiai keletą kartų pereina paplūdimio pakrantę pirmyn ir atgal neskubėdama, gracingai, aukšta iškelta galva ir kraipydama klubais. Aišku, po tokio pasivaikščiojimo ne vieno vyro akys nukrypsta į Liūto moterį.  Be to, šio ženklo dailioji lytis  mėgsta užsukti ir į paplūdimio kavinę arba parymoti prie jūros tilto turėklų!   
Ką čia slėpti, Liūto moteris sugeba iššaukiamai demonstruoti savo pranašumus aplinkiniams.  O atsiradus ne vienam gerbėjui, nė kiek nesutrinka!  Mat jai svarbiausia, kad atsirado puiki proga padaryti pirmą pritrenkiantį įspūdį tam, kuris ją iš tikrųjų „veža“.  

Šaulys 

Šio Zodiako ženklo moterys tiesiog spinduliuoja savo intelektualumu ir erudicija. Be to, mėgėjos dėl smulkmenos ką nors pamokyti ar paauklėti. Svarbiausia, kad į paplūdimį neatsineštų enciklopedijos knygų. Tegul geriau pasiima kurį nors blizgų žurnalą su atletiškų vyrų kūnų nutraukomis ant viršelio ir viduje. Ramiai ir elegantiškai versdama žurnalo puslapius ir retsykiais pakeldama akis turėtų pastebėti, kaip šoniniu žvilgsniu ją stebi netoliese įsitaisęs vyras. Beje,   

Šaulio moteriai nepatartina paplūdimyje pasitiesti rankšluostį greta patikusio vyro, nes gali tekti nusivilti... kai prie jo ryžtingai prieis moteris  su dviem vaikučiais. Savojo princo šio ženklo mergina ar moteris turėtų ieškoti atviroje vasaros kavinėje, patogiai įsitaisiusi prie kampinio stalelio. Tik truputėlį kantrybės ir pamatysite, kaip prie jūsų prieis ir prisės net labai simpatiškas vyras. Žodžiu, tą vakarą netrūks intrigų ir staigmenų.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)