Meilė

Norite tobulų santykių? Treniruokite meilę!

Gyvenime viskas vyksta pagal tam tikrą logiką: nori numesti svorio – nevalgyk saldumynų, nori gero atlyginimo – tobulėk, nori šviežių įspūdžių – nusipirk kelionę... O ką mes darome, kai norime, kad santykiai su partneriu būtų tobuli? Teisybė, dažniausiai nedarome nieko. O be reikalo.

Štai tokie paprasti „pratimai“ tikrai padėtų nugyventi kartu ilgą ir laimingą gyvenimą.

1. Prisiminkite, kaip viskas prasidėjo

Laikas lekia kaip vėjas, ir patys nepastebime, kaip prarandame švelnumą ir kantrybę, pasirengimą suprasti ir priimti, kurio su kaupu turėjome pažinties su mylimuoju pradžioje. Susigrąžinkime tai. Šios savybės labai reikalingos, kaip ir sugebėjimas pažvelgti į savo partnerį įsimylėjusiomis akimis.

2. Prašykite, ko norisi

Įpratome galvoti, kad partneris mus pažįsta taip gerai, jog gali iš anksto atspėti mūsų troškimus. Todėl mūsų neišsakyti norai gimdo labai konkrečias ir gyvas viltis bei lūkesčiuos. O jei lūkesčiai nepasiteisina, mes imame abejoti savitarpio supratimu ir netgi pačių santykių tvirtumu. O juk pasakyti mylimam žmogui apie tai, ko tau norisi – pats geriausias sprendimas.

3. Neklauskite: „Kaip praėjo diena?“

Jei užduosime šį nuobodų klausimą, išgirsime ne ką įdomesnį atsakymą: „Normaliai. O tavo?“ Toks dialogas nesuartins, atvirkščiai, netgi gali pabloginti santykius, nes įneš į juos rutinos prieskonio. Užtat pasitikime mylimą žmogų kad ir tokiais klausimais: „Kas įdomaus nutiko šiandien darbe? Ar buvo kas nors juokingo? Ar tu skaitei naujienas? Ar rašo ką negirdėto?“ ir pan. Net patys nustebsime, koks pokalbis užsimegs – gyvas ir suartinantis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (4 balsai (-ų))