Zodiako ženklai ir tarnybinis romanas: kuris iš jų imasi iniciatyvos, o kuris – neprasideda

Zodiako ženklai ir tarnybinis romanas

Ko gero kiekvienam iš mūsų darbas – pirmiausiai tobulėjimo, saviraiškos, sugebėjimų realizavimo vieta ir, žinoma, galimybė užsidirbti pinigų. Tačiau yra ir kita šio medalio pusė – tarnybinis romanas. Juk neretai žmonės atranda savo antrąją pusę ne už jūrų marių, o gretimame ar net tame pačiame darbo kabinete. Todėl tikrai verta nepamiršti, kad be šūsnis aplankų ant stalo, nebaigtų projektų yra ir artima jums siela. Suprantama, kalba eina apie artimus santykius tarp kolegų. Tai reiškia, kad pats laikas pakelti akis į priešais ar už gretimo stalo sėdintį priešingos lyties atstovą ar atstovę. Juk norint juos kuo nors nudžiuginti ar nustebinti tikrai nereikalingi dideli pinigai. Taigi, ar norite sužinoti, kodėl kai kurie darbuotojai prašosi viršvalandžių? Vadinasi, turime išsiaiškinti dvylikos Zodiako ženklų požiūrį į tarnybinį romaną.

Avinas

Šio Zodiako ženklo žmonės paprastai dirba susikaupę, nieko aplink nepastebėdami. Tačiau iki tarnybinio romano juos gali privesti banali konkurencija. Jei Avinas pamatė, jog priešingos lyties atstovas - stiprus varžovas, tai greičiausiai jį suintriguos. Bet kokia diskusija ar iššūkis, mestas šio ženklo žmogui, tik dar labiau jį užveda. Nėra ko stebėtis, kad tokiam ugningam ženklui patinka reikšmingi ir įsimintini įvykiai. Todėl galite drąsiai pasikviesti Avino ženklo kolegą į savo namus. Net ir tradicinė, romantiška, jauki vakarienė prie jo mėgstamo vyno taurės ir žvakių šviesos, paliks jam neišdildomą įspūdį. Iš tikrųjų juk daug maloniau mėgautis vienas kito draugija pažįstamoje aplinkoje nei kad ir prabangiame restorane. O temstant (kad nepradėtų kiaurai varstyti smalsūs kaimynų žvilgsniai) galima pasivaikščioti po artimiausią parką, įkvėpti gaivaus oro. Tai turėtų būti geras stimulas ir kolegos dar vienam ryžtingam žingsniui.

Jautis

Be jokios abejonės, apie Jaučio ženklo žmones prirašyta nemažai pasakojimų, kad jie - sėkmingi verslininkai. Tačiau, jei jie nešioja Armani klasikinį kostiumą ir daug laiko praleidžia biure rimtai nusiteikę bei nepasiduoda pagundai, tai dar nereiškia, kad jie neturi jokių pomėgių darbe. Beje, tikrai nemažai šio ženklo atstovų atranda savo meilę būtent biure. Jei ne savo, tai kitame. Ir sukuria pakankamai tvirtą sąjungą su savo verslo partneriu ar partnere.

Taip pat verta įsidėmėti, kad šio ženklo žmonėms sielos ramybę suteikia pasivaikščiojimai po mišką. Apskritai būnant gamtos prieglobstyje. Žinia, Jautis nėra išrankus, todėl su artimu širdžiai žmogumi jis labai gerai jaučiasi ir sėdėdamas paprastoje kavinukėje prie puodelio kavos. Beje, po šiuo Zodiako ženklu gimusio vyro aistra gali prasiveržti ir paplūdimyje, išvydus pusiau apsinuoginusią savo kolegę. Taigi, gal jau laikas būtų atidėti į šoną nebaigtus darbus, ir kol svilina saulė, išlėkti su ja ar juo savaitgalį prie jūros.

Dvyniai

Būkite pasiruošę tam, kad kažin ar pavyks perkąsti šį kietą riešutėlį – Dvynių Zodiako ženklo atstovą. Žvelgiant iš šalies jis atrodo neprieinamas, nors ir maloniai šypsosi. Kitaip tariant, jei Dvyniui patinka kuri nors bendradarbė ar bendradarbis, tai jis tikrai to neparodys. Tiksliau, slėps tol, kol kruopščiai apgalvos užkariavimo planą. Taigi, jei įkritote į akį šio ženklo atstovui, tai sužinosite tai netikėtai ir staiga. Užtat Dvynių žmonės žino, kad jiems bene pats geriausias būdas atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius išvykus į tarnybinę kelionę. Todėl, jei jūs taip pat neabejingi šio ženklo atstovams, verta priminti bosui, kad seniai nebuvote komandiruotėje. Ten Dvynių jau niekas neįstengs sulaikyti. Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu tiesiog vaikosi jausmų, nes tada jaučiasi pakylėti bemaž iki žvaigždžių. Tai kodėl nepadovanojus jiems artumo dangaus link?!  Be to, Dvyniai puikiai jausis su jumis, jei pasiūlysite kartu kopti į kalnus, kur jie galėtų paliesti debesis. Arba nerti į jūros gelmes ir gėrėtis povandeniniais vaizdais. Ir patys įsitikinsite, kaip juose pabus neįtikėtinas artumo jausmas. Nors pažadinti Dvynių aistrą galima ir padedant afrodiziakams. Belieka surengti vakarienę užrištomis akimis ir vaišinti savo kolegą ar kolegę šviežiomis, gaiviomis uogomis, austrėmis ir kitais delikatesais, stimuliuojančiais geismą.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai dažniausiai vengia svaigalų darbe ar dalykiniuose susitikimuose. Ypač, jei greta stovi žmogus, kuris Vėžį traukia kaip magnetas. Žvelgiant iš šalies, gimusieji po šiuo Zodiako ženklu atrodo ramūs, nekalbūs, tiesiog nepastebimi. Bet taip atrodo tik iš šalies, nes iš tikrųjų tuo metu Vėžys kruopščiai apgalvoja kiekvieną savo žingsnį. Taigi, šio ženklo atstovui užsivedus ir įsitraukus į tarnybinį romaną, jis tampa nepaprastai švelnus, romantiškas, sentimentalus. Tada net ir svarbūs darbai neišmuša jo iš laukinės aistros kelio. Šios romantiškos būtybės labai vertina namų jaukumą ir ramybę. Todėl ko gero jų mėgstamiausia atsipalaidavimo vieta – miegamasis. Vadinasi, jums atsiranda puiki proga susikurti jausmingą aplinką tiesiog lovoje. Ir reikia visai nedaug: kelių kvepiančių žvakių, gėlių žiedų lapelių ir seksualių apatinių. Norint dar labiau gundomai įkaitinti orą prireiks ir muzikos – sentimentalių meilės dainų. Taip pat raudono vyno arba šampano.

Liūtas

Žinia, gimusieji po šiuo Zodiako ženklu linkę dominuoti absoliučiai visur. O užmezgus tarnybinį romaną, Liūto norai pakyla iki padebesių. Taip pat daug kas žino, kas šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi stipria seksualine energija. Todėl visada atranda vietą bei laiką, norėdami pasinerti į aistrų jūrą ir patenkinti savo seksualinius poreikius. Beje, ne vienam iš jų tai gali baigtis... priklausomybe nuo sekso, kadangi šis malonumas, patenkintas darbe, juos kaip nei vieną kitą Zodiako ženklą labai stipriai užveda.

Ką čia slėpti, šio ženklo atstovai labai jausmingi „žvėrys“, be galo mėgstantys kūnišką suartėjimą su simpatiška ir patinkančia kolege. Liūtas tikrai atsidurs septintame danguje nuo malonumų antplūdžio, jei jam bus padarytas masažas. Tik nepamirškite tam reikalui skirtų aromatinių aliejų. Žinoma, galima gražiai praleisti laiką ir užmiesčio sodyboje, įsitaisius ant minkšto kilimo prieš židinį. Aišku, dabar užkurti jo nereikia. Juk už lango kaitina saulė. Bet vietoj malkų į židinį padėjus kelias degančias žvakes, intymios aplinkos bus per akis.

Mergelė

Jei sugalvotumėte užmegzti tarnybinį romaną su šiuo Zodiako ženklo atstovu, reikia būti pasiruošusiems... blogiausiam. Mat Mergelės žmonės gali jums sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir gyvenimą savo įkyrumu, priekabių ieškojimu ir nuolatine kontrole. Be to, atstovaujantys šiam Zodiako ženklui tiesiog negali pakęsti silpnavalių bailių ir tų, kurie tuščiai gaišta laiką. Imdamiesi inciatyvos ir norėdami pasiekti savo, šio ženklo atstovai per daug nesiterlioja. Nepavykus iš pirmo karto užmegzti artimesnę nei per dviejų stalų plotą pažintį, antro karto gali ir nebūti. Užtat galite būti užtikrinti, kad niekas biure nesužinos apie jųdviejų tarnybinį romaną. Tuo pirmiausiai pasirūpins pati Mergelė. Bet nepamirškite šio ženklo atstovų didžiausių pomėgių. Juk jie - meno garbintojai ir subtilūs jo vertintojai. Todėl patartina pakviesti Mergelę į teatrą ar kiną. Žinoma, ilgainiui šio ženklo atstovai norės pabūti ir namuose, mylimo žmogaus glėbyje, žiūrint romantišką komediją. O artinantis sutemai, Mergelė gali užsinorėti ir erotinių žaidimų.

Svarstyklės

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu dažniausiai viską daro tik norėdami kažkam patikti. Tokia jau jų prigimtis. Todėl nereikia stebėtis, kad ir darbe Svarstyklės gali turėti nemažai gerbėjų. Šio ženklo žmonės pasirengę flirtuoti bemaž su visais. Įdomu tai, kad patys rodo iniciatyvą. Tiesa, bet retai rimtai žiūri į savo susižavėjimo objektus darbe. Todėl, jei vis dėlto užsimegztų rimtas tarnybinis romanas su Svarstyklėmis, kuris galų gale baigtųsi medaus mėnesiu, geriau iš karto pradėkite ieškotis kito darbo. Beje, šio ženklo atstovai, ypač moterys, jaučia silpnybę estetikai ir apskritai visokiems gražiems dalykams, todėl savo jausmus reikėtų atskleisti ne tarp keturių kabineto sienų ar rūkymui skirtoje vietoje, o įteikus didelę puokštę gėlių. O sulaukus palankumo, po darbo nupirkite bilietus į bet kurį filmą paskutinėje kino salės eilėje ir glėbesčiuokitės, bučiuokiės, glamonėkitės kiek širdis geidžia. Visai tikėtina, kad Svarstyklės pademonstruos savo nežabotą aistrą... kitur...

Skorpionas

Pagal savo prigimtį uždari ir paslaptingi Skorpiono žmonės labai kruopščiai atsirenka partnerius artimiems santykiams. Juo labiau iš kolegų tarpo. Todėl belieka abejoti tarnybinio romano sėkme su šio ženklo bendradarbiais. Juo labiau, kad Skorpionai – puikūs, atsakingi ir pareigingi dabuotojai. Vadinasi, nuolat būna užsivertę šūsnimis dokumentų ir vos ne kasdien tūno posėdžiuose ar susirinkimuose. Net ir nusišypsojus laimei užmegzti tarnybinį romaną, vargu ar Skorpionas parodys iniciatyvą. Užtat jam daug įdomiau tiesiog pažaisti. Beje, šiame žaidime jis atras daugybę subtilių būdų likti vienumoje su patinkančiu kolega ar kolege. Šis ženklas dar gerai žinomas ir savo besiliejančia per kraštus seksualine energija. Todėl net neverta sakyti, kas vyksta užsidarius miegamojo durims.

Taip pat ne paslaptis, kad Skorpionai - tikri gurmanai. Aišku, šio ženklo atstovai su malonumu pasėdėtų ištaigingame restorane. Tačiau juos gerokai labiau nustebintumėte ir paglostytumėte širdį, jei namuose kartu pasigamintumėte gardžią vakarienę, pagardintą raudono vyno taure.

Šaulys

Šio Zodiako ženklo žmonėms darbas visada pirmoje vietoje. Todėl dažnai jiems nepriimtinas tarnybinis romanas. Net ir tuo atveju, kai įvykiai pradeda akivaizdžiai rutuliotis ta kryptimi. Šaulys padarys viską, norėdamas asmeninį gyvenimą atskirti nuo darbo. Taip pat šio ženklo žmonėms ne tik, kad nepatinka įslaptinti santykiai, bet jų nevilioja ir atsitiktinis ar vienkartinis seksas darbe. Žinia, gimusiems po šiuo Zodiako ženklu svarbiausia gyvenime – nuolatinis judėjimas. Todėl visada ieško mažiausios galimybės, kad tik galėtų kur nors išvykti. Šauliams patinka neįprasti, nederantys ir prieštaringi dalykai. Bet greičiausiai šio ženklo atstovas neatsisakys, jei pakviesite tiesiog pasivaikščioti po miestą, užsukti į antikvarinę parduotuvę ar knygyną, kur padėsite atrasti knygą apie šalį, į kurią jis seniai svajoja nukeliauti.

Ožiaragis

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu, pagal savo natūrą – mokytojai ir viršininkai. Jiems patinka mokyti, auklėti, patarinėti kitiems ir kai jų klauso. Todėl darbe tai bene trumpiausias ir tiesiausias kelias, norint ne tik atkreipti į save dėmesį, bet ir užkariauti jų simpatijas. Taigi, paprašykite Ožiaragio ko nors jus išmokyti arba patarimo ir jis su malonumu sutiks tai padaryti. Darbas šio ženklo žmonėms nėra kliūtis flirtuoti ir užmegzti tarnybinį romaną. Bet vis dėlto jie neskuba peržengti tą ribą ir dalija meilius žodžius be seksualinės potekstės. Nepaisant prisirišimo prie mėgstamų namų, šeimyniško žmogaus statuso, gimusiems po šiuo Zodiako ženklu patinka ekstremalūs nuotykiai. Galima pradėti kad ir nuo turistinio žygio arba atrakcionų parko. Bet kuriuo atveju Ožiaragį reikia sudominti, norint, kad jis kartu praleistų laiką. Beje, maloni staigmena jam būtų miegoti po atviru žvaigždėtu dangumi.

Vandenis

Тiе, kurie sugeba drąsiai mesti iššūkį Vandenio žmogui darbe, greičiausiai labai greitai prisiirs ir iki jo miegamojo. Įdomu tai, kad šio ženklo atstovus kaip reikiant užveda intelektualinio pobūdžio flirtas. Niekas jų taip netraukia, kaip protinga, smalsi, žingeidi ir išmintinga asmenybė. Ir jei jie užkimba ant tokios meškerės, tai net mėgstamiausias ir įdomiausias darbas nepajėgs atplėšti jų nuo aistros. Šio ženklo žmonėms patinka neįprasti, nauji, dar nepažinti ir neišmėginti dalykai. Todėl galite drąsiai pasiūlyti Vandeniui atlikti seksualinio pobūdžio eksperimentą savo miegamajame.

Žuvys

Šio ženklo atstovai neretai būna liguistai užsiangažavę, norėdami pasiekti karjeros aukštumų savo profesinėje veikloje. Todėl jie gana retai atsako tuo pačiu su norinčiais flirtuoti ir užmegzti tarnybinį romaną. Žuvys žino, kad susižavėjus kolega ar kolege, o aistrai ir intymiems santykiams atsidūrus pirmoje vietoje, jų karjerai galima bus padėti tašką. Šio ženklo žmonėms tarnybinis romanas - pernelyg sudėtingas užsiėmimas. Užtat retas iš jų atsisakys nekaltos intrigos darbe, padedančios atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių ir atsipalaiduoti. Todėl tikrai neverta tikėtis rimtų ketinimų meilės fronte iš šio Zodiako ženklo atstovų. Žinia, Žuvys – dvasingos asmenybės. Jos mėgsta skaityti ne tik geras knygas, lankytis parodose, bet ir leisti laiką gamtoje. Todėl nėra nieko geriau kaip pasiūlyti važiuoti šio ženklo žmonėms į užmiesčio sodybą ar namelį prie upės ir mėgautis tekančios saulės spinduliais, gaiviais gėrimais bei skaityti vienas kitam romantiškas noveles.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.