Zodiako ženklai ir tarnybinis romanas

Zodiako ženklai ir tarnybinis romanas: kuris iš jų imasi iniciatyvos, o kuris – neprasideda

Ko gero kiekvienam iš mūsų darbas – pirmiausiai tobulėjimo, saviraiškos, sugebėjimų realizavimo vieta ir, žinoma, galimybė užsidirbti pinigų. Tačiau yra ir kita šio medalio pusė – tarnybinis romanas. Juk neretai žmonės atranda savo antrąją pusę ne už jūrų marių, o gretimame ar net tame pačiame darbo kabinete. Todėl tikrai verta nepamiršti, kad be šūsnis aplankų ant stalo, nebaigtų projektų yra ir artima jums siela. Suprantama, kalba eina apie artimus santykius tarp kolegų. Tai reiškia, kad pats laikas pakelti akis į priešais ar už gretimo stalo sėdintį priešingos lyties atstovą ar atstovę. Juk norint juos kuo nors nudžiuginti ar nustebinti tikrai nereikalingi dideli pinigai. Taigi, ar norite sužinoti, kodėl kai kurie darbuotojai prašosi viršvalandžių? Vadinasi, turime išsiaiškinti dvylikos Zodiako ženklų požiūrį į tarnybinį romaną.

Avinas

Šio Zodiako ženklo žmonės paprastai dirba susikaupę, nieko aplink nepastebėdami. Tačiau iki tarnybinio romano juos gali privesti banali konkurencija. Jei Avinas pamatė, jog priešingos lyties atstovas - stiprus varžovas, tai greičiausiai jį suintriguos. Bet kokia diskusija ar iššūkis, mestas šio ženklo žmogui, tik dar labiau jį užveda. Nėra ko stebėtis, kad tokiam ugningam ženklui patinka reikšmingi ir įsimintini įvykiai. Todėl galite drąsiai pasikviesti Avino ženklo kolegą į savo namus. Net ir tradicinė, romantiška, jauki vakarienė prie jo mėgstamo vyno taurės ir žvakių šviesos, paliks jam neišdildomą įspūdį. Iš tikrųjų juk daug maloniau mėgautis vienas kito draugija pažįstamoje aplinkoje nei kad ir prabangiame restorane. O temstant (kad nepradėtų kiaurai varstyti smalsūs kaimynų žvilgsniai) galima pasivaikščioti po artimiausią parką, įkvėpti gaivaus oro. Tai turėtų būti geras stimulas ir kolegos dar vienam ryžtingam žingsniui.

Jautis

Be jokios abejonės, apie Jaučio ženklo žmones prirašyta nemažai pasakojimų, kad jie - sėkmingi verslininkai. Tačiau, jei jie nešioja Armani klasikinį kostiumą ir daug laiko praleidžia biure rimtai nusiteikę bei nepasiduoda pagundai, tai dar nereiškia, kad jie neturi jokių pomėgių darbe. Beje, tikrai nemažai šio ženklo atstovų atranda savo meilę būtent biure. Jei ne savo, tai kitame. Ir sukuria pakankamai tvirtą sąjungą su savo verslo partneriu ar partnere.

Taip pat verta įsidėmėti, kad šio ženklo žmonėms sielos ramybę suteikia pasivaikščiojimai po mišką. Apskritai būnant gamtos prieglobstyje. Žinia, Jautis nėra išrankus, todėl su artimu širdžiai žmogumi jis labai gerai jaučiasi ir sėdėdamas paprastoje kavinukėje prie puodelio kavos. Beje, po šiuo Zodiako ženklu gimusio vyro aistra gali prasiveržti ir paplūdimyje, išvydus pusiau apsinuoginusią savo kolegę. Taigi, gal jau laikas būtų atidėti į šoną nebaigtus darbus, ir kol svilina saulė, išlėkti su ja ar juo savaitgalį prie jūros.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))