Chiromantija

Chiromantija: ar judu tinkate vienas kitam pagal rankų pirštus ir delnų linijas

Ar vyras ir moteris tinka vienas kitam galima išsiaiškinti ne tik pagal jų Zodiako ženklus, gimimo datas, bet ir ranjų pirštus bei delnų linijas. Pasitelkus chiromantiją, jūs sužinosite ne tik savo, bet ir priešingos lyties atstovų charakterio savybes, jų stipriąsias ir silpnąsias vietas. Taip pat ar dera tarpusavyje jųdviejų seksualinis bei psichoemocinis temperamentas. Galų gale, pagal jūsų abiejų interesus bei gyvenimo vertybes. Ir štai jums viskas kaip ant delno... Beliks priimti apgalvotą ir teisingą sprendimą. 

Ištyrinėjus rankas, galima išsiaiškinti ir poros seksualinį suderamumą 

Taigi, pažvelgus į abiejų parnerių delnų linijas galima sužinoti, ar jiedu tinka vienas kitam, harmoningai dera vienas prie kito, ar priešingai – juos lydės vien nesutarimai, barniai ir konfliktai. Anot žinomo chiromanto Sergejaus Serebriakovo, tyrinėjant ir lyginant poros rankų formas, delnų linijas, kalvas ir kauburius, galima atrasti bendrus dviejų asmenybių gyvenimo kelius. Taip pat sužinoti, ar jų tarpusavio santykiai bus stabilūs, nuoseklūs. Kuo jie skiriasi arba papildo vienas kitą. Be to, atidžiai ištyrinėjus rankas, galima išsiaiškinti ir jų seksualinį suderamumą, pomėgį flirtuoti. Galų gale, tai padės suprasti, kokios tos poros ateities perspektyvos. 

Nuo neatmenamų laikų buvo labai svarbu išsiaiškinti dviejų skirtingų lyčių suderamumą, kadangi visi žmonės – individualūs. Be to, kiekvienas buvo auklėjamas skirtingoje socialinėje aplinkoje, dažno žmogaus skirtingas požiūris ir į tradicijas bei šeimos vertybes. Kiekvieno savas vidinis dvasinis pasaulis, savi prioritetai ir savi reikalavimai partneriui. O tai, žinia, ne visada sutampa. Tiksliau, riba tarp suderamumo ir nesuderamumo labai plona ir trapi. „Žmonės neretai kreipiasi į chiromantus pagalbos tik žlugus santykiams. Užtat įgyję neigiamos patirties, jie jau mokosi iš savo padarytų klaidų, gali paaiškinti, kodėl netiko vienas kitam ir tuo pačiu stengiasi nebeužlipti ant to paties grėblio“, - sakė chiromantas S.Serebriakovas. 

Bet niekada nepamirškite svarbiausio: ar judu tinkate vienas kitam galima pajausti vidumi, širdimi, kuri niekada nemeluoja. Galų gale pajusite trauką, giminingą ir artimą jums sielą. 

Suprantama, nėra universalių priemonių siekiant harmonijos žmonių tarpusavio santykiuose. Bet vis dėlto pasitelkus ir chiromantijos mokslą galima atrasi ne vieną šeimos santarvės viziją, padedančią nustatyti jums tinkantį žmogų ir suteikiančią galimybę sužinoti, kuris iš jųdviejų bus lyderis šeimoje, o kuris - „po padu“. 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)