Telepatija ir meilė

Telepatija: kaip du įsimylėjėliai jaučia vienas kito mintis ir emocijas per atstumą

Vienas iš nuostabiausių jausmų žemėje – meilė. Ji kuria stebuklus, pakelia žmogų iki padebesių, kur skrajoja meilės sparnais ir jaučiasi laimingas. Bet įsimylėjėliams būdinga viena išskirtinė savybė – meilės telepatija: ima jausti vienas kito emocijas bei sugeba perduoti mintis ir per didžiulį atstumą. Net ir tada, jei dėl kažkokių priežasčių išsiskyrė. Lyginant su kitais telepatijos pasireiškimo būdais, meilės telepatija gerokai aktyvesnė ir stipresnė. 

Tyrėjai atrado bendrą kalbą su „pasauliu be žodžių“ 

Taigi, pamėginkime, neužgaunant kitų jausmų, pasidomėti kaip emocijos, mintys ir regėjimai perduodami per atstumą ir patyrinėti, ar iš tikrųjų tie pojūčiai neatsiejami nuo žmonių tarpusavio santykių. 

Žinomi mokslininkai šį klausimą aktyviai tyrinėjo dar praėjusio šimtmečio penkiasdešimtajame dešimtmetyje. Jie atliko nemažai eksperimentų ir surinko daug faktinės medžiagos. Kaip sakoma, tyrėjai atrado bendrą kalbą su „pasauliu be žodžių“ – telepatija.  Jų tikslas labai paprastas: pasiūlyti vieną iš teorijų, paaiškinančių, kaip žmonės jaučia vienas kitą per atstumą, kuriuos myli. Taip pat jaučia neištikimybę arba priešingai – atsidavimą ir rūpestį.  Mokslininkų tvirtinimu, tuo metu pasireiškia dvi telepatijos būsenos: regimoji ir girdimoji.  Be to, tarp jų gyvuoja ir grįžtamasis ryšys. 

Tačiau praėjo nemažai laiko ir dabartiniai mokslininkai, atlikę ne vieną tyrimą, priėjo išvadą, kad į žmogaus emocijas per atstumą reaguoja ne tik žmonės, bet apskritai visa, kas gyva. Tai yra, kad tą patį jaučia ir, tarkim, augalai, kai apie juos galvoja žmogus! Аnot tyrėjų, medicinos psichologijos specialistų, tuose namuose, kur gyvena žmonės, nešiojantys akmenį užanty, kupini keršto ir neapykantos kitam žmogui arba nuolat barasi, konfliktuoja – gėlės labai prastai auga arba apskritai neauga.  Juk gėlės simbolizuoja gyvenimo džiaugsmą, todėl jos gali augti ir žydėti tik harmoningoje ir subalansuotoje aplinkoje.  Todėl vien nuo piktų minčių ir užmačių buvimo tuose namuose, augalas paprasčiausiai žūsta. Nepaisant to, kad jis yra  laiku palaistomas ar patręšiamas. Tuo tarpu būdamas greta gero, nuoširdaus, padoraus žmogaus, ypač, jei dar yra paglostomas, nuvalant dulkes nuo lapelių, dar gausiau pražysta. Mokslininkai išsiaiškino, kad tarp žmogaus ir augalo atsiranda tarpusavio poveikio mechanizmas, giluminės P (primary) tipo arba išilginės bangos, sukeliančios virpėjimą išilgai bangų sklidimo krypties. Tačiau, jei šviesa nuo tolimųjų žvaigždžių priartėja per galybę metų, tai informacija, padedant P-bangoms, pasiekia per kelias sekundes. Tuo pačiu mokslininkai įrodė, kad sukelti P-bangas gali visa kas gyva. Ir, suprantama, reaguoti į jas.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))