Apie ką kalbėtis po sekso?

Apie ką kalbėtis po sekso?

„Tai“ ką tik įvyko... ir staiga stoja nejauki pauzė. Ką gi dabar daryti, apie ką kalbėti – ir ar iš viso reikia kalbėtis?

Iš biologijos žinome, kad po intymumo valandėlės į žmogaus kraują plūsteli hormonas serotoninas, kuris šiaip jau yra atsakingas už mūsų atsipalaidavimą ir saldų miegą. Vyrų ir moterų reakcija į serotoniną skirtinga – moteris jis pripildo emocijų, o vyrai dėl jo jaučia nuovargį.

Kai moteris nusimeta slėgusią įtampą (beje, tai pasakytina ne tik apie pirmąsias minutes po meilės seanso), ji jaučia poreikį pasidalyti asmeniniais išgyvenimais, emocijomis, švelnumu ir meile. O vyrui, ką tik atlaikiusiam nemažą fizinį krūvį, reikia atgauti prarastas jėgas. Patys paprasčiausi metodai – pavalgyti ir pamiegoti. Bet, mokslininkų nuomone, pabendrauti po sekso nori ir vyrai. Deja, miegas šio poreikio nepatenkins.

Ką gi šiuo atveju pataria išganingoji „Kamasutra?“ Senovės Indijos knyga skelbia, kad po meilės užsiėmimų moteris turi „tapti savo vyrui motina ir rūpintis juo“. O vyras irgi turi būti dėmesingas tam, ką sako moteris. Taigi, kartais moteriai reikia leisti savo vyrui palaimingai nugrimzti į miegą, o kartais vyras turi pergalėti save ir pabendrauti. Tai sustiprins santykius ir intymumo atmosferą.

Pokalbių temos – pagal prigimtį ir statusą

Moterys visad nori išgirsti, kad viskas buvo puiku. Joms reikalingi nuoširdūs komplimentai, kaip ir iki sekso, ir patikinimai, kad po „to“ niekas nepasikeitė, o jei ir keitėsi – tik į gerąją pusę. Tai turi tiesioginę sąsają su moterų saviverte ir pasitikėjimu savo patrauklumu.

Vyrai irgi turi emocijų ir kompleksų, kuriuos dėl savo prigimtinių savybių kruopščiai slepia. O iš tiesų kiekvienam vyrui be galo svarbu žinoti, kad lovoje jam nėra lygių, nes toks žinojimas suteikia jam pasitikėjimo, užtikrina gerą nuotaiką ir jėgų antplūdį.

Be abejo, bet kuris dialogas yra individualus. Jei jūsų vyras cinikas, neverta jam kartoti romantiškų prisipažinimų, pasakoti, kaip laukėte šios nakties, ar klausti, kada gi jis jus pagaliau ves. Ir nereikia barstyti patalų rožių žiedlapiais nei apstatyti miegamojo degančiomis žvakutėmis ar smilkalų lazdelėmis – toks „romantizmas“ cinikams atrodo tik vaikų žaidimas. Kad bendravimas po sekso su tokiu žmogumi būtų abipusiškai malonus, venkite emocijų, kalbėkite aiškiai ir dalykiškai. Nuo romantiškų protrūkių, tokių kaip „ach, taip norėčiau tau pagimdyti mažą angelėlį“, cinikams norisi... pasikarti.

Jei jūsų vyras romantikas, po sekso su juo galite kalbėtis apie viską – apie jus apėmusius jausmus, apie tai, kaip ilgai jo ieškojote žmonių minioje, kol pajutote, kad širdis ėmė plakti stipriau. Būtinai pabrėžkite, koks jis jautrus ir švelnus buvo ką tik, koks rūpestingas ir dėmesingas visada. Galite užsiminti, jog tikite, kad jis jums yra paties Likimo siųstasis. Romantikai mėgsta, kai moteris kalba meilius žodžius patikliai padėjusi galvą jam ant peties.

Beje, romantikai ir patys mėgsta užvesti naujas pokalbio temas. Tik jokiu būdu jam nereikia pasakoti apie savo ankstesnius santykius su vyrais – nei apie jų kiekį, nei kokybę. Nepatartina kalbėti ir apie buities problemas, pavyzdžiui, apie benzino kainas, vaikų darželį ir pan.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)
loading...