Viliojimo menas: 10 subtilaus flirto pamokų

Viliojimo menas: 10 subtilaus flirto pamokų

Niekam ne paslaptis, kad vyras didesnį susidomėjimą kelia tos moterys, kurios siunčia jiems tam tikrus signalus. Galite net neabejoti – vyras nebandys jūsų užkalbinti, jei jam atrodys, kad nėra jokių šansų užmegzti pokalbį. Taigi, jūsų užduotis – parodyti, kad esate juo susidomėjusi, o jau tada, kai pradėsite šnekučiuotis, galėsite pasitelkti tam tikras moteriškas gudrybes, kurios garantuos tikrai sėkmingą pažintį.

1. Visagalis žvilgsnis

Paskaičiuota, kad įprastas žvilgsnis paprastai trunka 1,8 sekundės, tačiau į susidomėjimą keliančius objektus žvelgiama ilgiau. Jei į patinkantį asmenį žvelgsite 2-3 sekundes, jis tikrai atkreips į tai dėmesį. Flirto specialistų teigimu, svarbu ne tik pats žvilgsnis, bet ir jūsų mintys. Žvelgdamos į patinkantį asmenį mintyse ištarkite jam komplimentą – galite net neabejoti, kad ir paprastas žvilgsnis įgaus tam tikros magijos. Vyrų teigimu, seksualiausiai atrodo per petį žvelgiančios moterys – nieko nuostabaus, kad tai yra naudojama įvairių mados fotosesijų metu.

2. Galingas moterų ginklas – makiažas

Jei norite sužavėti žvilgsniu, pasirūpinkite, kad jūsų akys atrodytų viliojančiai. Persistengti gal ir nereikėtų, tačiau šiek tiek paryškinti blakstienas – tiesiog būtina. Dauguma moterų pripažįsta, kad ir visai neryškus makiažas gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, tad pasirūpinkite tinkamomis makiažo priemonėmis. Dažykitės saikingai – juk nenorite, kad dėmesį patrauktumėte tik todėl, kad atrodote vulgariai. Vyrams rausvos lūpos ir rausvi skruostai pasąmoningai asocijuojasi su seksualumu, tad pasinaudokite tuo – tikrai neprašausite.

3. Svarbu ir tinkamas atstumas

Jei užmegsite pokalbį, pasistenkite išlaikyti tinkamą atstumą – 50 centimetrų tam idealiai tiks. To pakaks, kad patektumėte į jo intymią erdvę, tačiau neperžengtumėte ribos. Dar viena maža gudrybė – tinkamai pasirinkti kvepalai, kuriuos vyras galės užuosti per tokį atstumą. Įdomiausia tai, kad iš atminties sunkiau ištrinti kvapus nei vaizdus, tad pasinaudokite tuo. Idealiai tiks gaivūs citrusinių vaisių ar gėlių aromatai, tačiau kvėpinantis tikrai nereikėtų persistengti.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))