Viliojimo menas: 10 subtilaus flirto pamokų

Viliojimo menas: 10 subtilaus flirto pamokų

Niekam ne paslaptis, kad vyras didesnį susidomėjimą kelia tos moterys, kurios siunčia jiems tam tikrus signalus. Galite net neabejoti – vyras nebandys jūsų užkalbinti, jei jam atrodys, kad nėra jokių šansų užmegzti pokalbį. Taigi, jūsų užduotis – parodyti, kad esate juo susidomėjusi, o jau tada, kai pradėsite šnekučiuotis, galėsite pasitelkti tam tikras moteriškas gudrybes, kurios garantuos tikrai sėkmingą pažintį.

1. Visagalis žvilgsnis

Paskaičiuota, kad įprastas žvilgsnis paprastai trunka 1,8 sekundės, tačiau į susidomėjimą keliančius objektus žvelgiama ilgiau. Jei į patinkantį asmenį žvelgsite 2-3 sekundes, jis tikrai atkreips į tai dėmesį. Flirto specialistų teigimu, svarbu ne tik pats žvilgsnis, bet ir jūsų mintys. Žvelgdamos į patinkantį asmenį mintyse ištarkite jam komplimentą – galite net neabejoti, kad ir paprastas žvilgsnis įgaus tam tikros magijos. Vyrų teigimu, seksualiausiai atrodo per petį žvelgiančios moterys – nieko nuostabaus, kad tai yra naudojama įvairių mados fotosesijų metu.

moters zvilgsnis

2. Galingas moterų ginklas – makiažas

Jei norite sužavėti žvilgsniu, pasirūpinkite, kad jūsų akys atrodytų viliojančiai. Persistengti gal ir nereikėtų, tačiau šiek tiek paryškinti blakstienas – tiesiog būtina. Dauguma moterų pripažįsta, kad ir visai neryškus makiažas gali suteikti daugiau pasitikėjimo savimi, tad pasirūpinkite tinkamomis makiažo priemonėmis. Dažykitės saikingai – juk nenorite, kad dėmesį patrauktumėte tik todėl, kad atrodote vulgariai. Vyrams rausvos lūpos ir rausvi skruostai pasąmoningai asocijuojasi su seksualumu, tad pasinaudokite tuo – tikrai neprašausite.

3. Svarbu ir tinkamas atstumas

Jei užmegsite pokalbį, pasistenkite išlaikyti tinkamą atstumą – 50 centimetrų tam idealiai tiks. To pakaks, kad patektumėte į jo intymią erdvę, tačiau neperžengtumėte ribos. Dar viena maža gudrybė – tinkamai pasirinkti kvepalai, kuriuos vyras galės užuosti per tokį atstumą. Įdomiausia tai, kad iš atminties sunkiau ištrinti kvapus nei vaizdus, tad pasinaudokite tuo. Idealiai tiks gaivūs citrusinių vaisių ar gėlių aromatai, tačiau kvėpinantis tikrai nereikėtų persistengti.

tinkamas atstumas nuo vyro

4. Pozityvumas ir šypsena – raktas į sėkmę

Jei būsite nusiteikusi negatyviai, nepadės jokios flirto gudrybės. Pozityvumas yra būtent tai, kas lemia sėkmę. Šypsokitės – tai visada teigiamai nuteikia aplink esančius žmones, o kalbantis su ką tik sutiktu vyru, tai tiesiog būtina. 

5. Imkitės iniciatyvos

Jau seniai praėjo tie laikai, kada iniciatyvos galėjo imtis tik vyrai. Dabar moterys gali drąsiai užkalbinti patikusį vyrą, tad pabandykite tai ir jūs. Pradėti pokalbį tikrai nebus labai sunku, jei užduosite gana elementarius klausimus: kiek dabar valandų, kaip nueiti iki tam tikros vietos, ir t.t. Jei užmegzdama pokalbį nepamiršite nusišypsoti ir jeigu vyrui patiksite, didelė tikimybė, kad jis, norėdamas susipažinti, pasistengs pokalbį pratęsti.

moter iniciatyva susipazistant

6. Lytėjimas – dar vienas būdas išreikšti susidomėjimą

Kai jau užmegsite kontaktą, pasinaudokite nedidele gudrybe – tarsi netyčia palieskite patinkančiam vyrui ranką, o vėliau elkitės lyg niekur nieko. Galite net neabejoti, kad šis jūsų gestas bus pastebėtas ir vyras pats imsis iniciatyvos. Nors vyrai neretai galvoja, kad jie patys išsirinko moterį ir ją užkariavo, tačiau realybė tokia, kad pirmuosius signalus paprastai siunčia moterys.

7. Kūno kalba

Net ir mažos smulkmenos flirtuojant gali būti labai svarbios. Pavyzdžiui, jei stovėsite ar sėdėsite kelius ir pėdas atgręžusi į pašnekovą, tai parodys, kad esate susidomėjusi. Kai žmogus dėmesį sutelkęs į kitą asmenį, keliai ir pėdos „žiūri“ ta kryptimi. Stenkitės kontroliuoti savo kūno kalbą – žvelkite jam į akis, nekryžiuokite rankų, nugarą išlaikykite tiesią. Kaip jau minėta anksčiau, šypsena gali daryti tikrus stebuklus, todėl  pasinaudokite tuo. Jei kalbatės su patinkančiu vyru, galite, lyg tarp kitko, pasitaisyti įsivaizduojamas drabužių klostes (ypač klubų srityje). Vyras supras, kad norite prieš jį atrodyti gražiai.

moters kuno kalba

8. Gestų atkartojimas 

Pabandykite neįkyriai atkartoti pašnekovo gestus. Kai bendraujate su pažįstamais asmenimis, kūno kalba tampa labai panaši. Taigi, jei norite sudaryti įspūdį, kad jam esate artimas žmogus, pabandykite atkartoti jo judesius. Nepersistenkite – jis šios gudrybės turi nepastebėti!

9. Pasakykite komplimentą

Atrodytų, kad tai – visiškas menkniekis, tačiau stebėkite jo veido išraišką – komplimentai visada pakelia nuotaiką. Pagirkite jo šukuoseną, marškinius ar balsą, taip užsidirbsite dar vieną pliusą.

10. Būkite įdėmi klausytoja

Jei norite sužavėti patinkantį vyrą, pirmiausia turite parodyti, kad jis jums įdomus. Tai padaryti nebus sunku, jei įdėmiai klausysitės ir kartais linktelėsite galva. Jei pastebite, kad jis labai kažkuo domisi ir mielai kalba tam tikra tema, nesuklysite, jei užduosite su tuo susijusių klausimų.

moteris gera pasnekove

Išmokti flirtuoti nebus sunku, jei pasitikėsite savimi ir vengsite tam tikrų bendrų frazių, kurios naudojamos susipažįstant. Jums nebūtina siųsti akivaizdžius signalus, kuriuos iš karto galima pastebėti – tam tikri subtilūs gestai dažniausiai būna kur kas veiksmingesni. Būkite savimi ir nepersistenkite – jei vyras jumis susidomėjo, jis tikrai pasistengs jus užkariauti.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.