Vyras pagal zodiako ženklą

Kokio būdo vyras kiekvienai moteriai tinka labiausiai: pagal Zodiako ženklus

Nors kai kam gali atrodyti, jog ieškoti vyro pagal Zodiako ženklą - tai tas pats, kas ieškoti vyro per "Tinder" pažinčių programėlę, tačiau dera sutikti, jog abiem atvejais moterys slapčia turi lūkesčių. Net ir netikint astrologija, neretas paskaitęs apie savo Zodiako ženklą suklūsta: "Oho, atitiko!". Pavyzdžiui, astrologai teigia, kad kai kurie Zodiako ženklai turėtų ieškoti visiškai priešingo charakterio partnerio, o kiti - tokio paties būdo antrosios pusės.
Nors daugelis moterų iš anksto žino, kokie vyrai joms patinka - tačiau astrologai kviečia palyginti esamos ar potencialios antrosios pusės charakterio savybes su tomis, kurios tinka būtent jūsų Zodiako ženklui.

Tad kokio vyro turėtumėte ieškoti?

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Tinkantis vyras: intelektualas. Avino ženklo moterys - ypač nepriklausomos ir racionalios būtybės, kurios mėgsta savo pačių kompaniją ir gilius apmąstymus. Šios moterys ieško antrosios pusės, kuri įsitrauktų į intelektualius pokalbius. Avino ženklo moterys neturi laiko nesąmonėms - jos dievina savimi pasitikinčius ir sąžiningus vyrus.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Tinkantis vyras: stiprios valios. Jautis - vienas švelniausių Zodiako ženklų. Šio ženklo moteris itin jaudina nuodėmingi malonumai. Santykiuose Jaučio ženklo atstovės yra ypač atsidavusios partnerės, siekiančios vyro, kuris būtų romantiškas ir aistringas. Šioms moterims nėra nieko seksualesnio nei vyras, turintis tvirtą valią.

Dvyniai (gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Tinkantis vyras: sąžiningas. Dvyniams patinka išbandyti naujoves ir nuotykius. Šio ženklo atstovės mėgsta bendrauti, tad jos renkasi partnerius, kurie nuo jų neatsiliktų kiekvienoje situacijoje. Dvynio ženklo moteris žavi vyrai, nevyniojantys žodžių į vatą, tačiau žaismingi ir pasižymintys humoro jausmu.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Tinkantis vyras: geraširdis. Nė vienas kitas Zodiako ženklas nėra toks geraširdis ir jautrus kaip Vėžys (na, nebent Žuvys). Vėžio ženklo atstovės visuomet linki visokeriopos gerovės savo partneriui, tačiau tai nereiškia, jog antroji pusė gali tuo pasinaudoti. Šios moterys ieško tokių pačių vyrų - sąžiningų, jautrių, kurie gebėtų būti tiek vieni, tiek sveikuose santykiuose.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (8 balsai (-ų))