Santykiai: kas vyrus veda iš proto

Santykiai: kas vyrus veda iš proto

Nors dauguma moterų įsitikinusios, kad vyrai kraustosi iš proto dėl tobulų kūno formų gražuolių, išties yra kiek kitaip. Be abejo, nė vienas neatsisakys paganyti akių, tačiau nei ilgalaikiam ryšiui, nei netgi trumpalaikiams, bet dėmesio vertiems abipusiškiems santykiams užmegzti ir išlaikyti moters grožis toli gražu nėra svarbiausias dalykas. Kas gi vyrams patinka labiausiai ir ko jie tikisi ir trokšta iš moterų?

Švelnumas ir rūpestingumas

Vyrams reikia moterų švelnumo, jie nepasiruošę gauti daug kritikos – tai negrįžtamai pažeidžia jų ego. Kritika netrunka nužudyti ir aistrą. Taigi, paprastas patarimas moterims, norinčioms „idealaus“ vyro: elkitės su savo partneriu taip rūpestingai ir supratingai, kaip norėtumėte, kad jis elgtųsi su jumis. Ir netruksite sulaukti puikių rezultatų – net nepatikėsite, koks jis bus rūpestingas ir švelnus su jumis.

Teigiamos emocijos ir aistra

Šiek tiek begėdiškas elgesys lovoje visada sužadins vyrui aistrą ir „pririš“ jį prie taip elgtis sugebančios moters. Teigiamos emocijos ir aistra – moters seksualumą pabrėžiančios savybės. Taigi, atsipalaidavusi, puikiai nusiteikusi moteris vyrui įdomi, viliojanti. Be to, jiems taip pat svarbu žinoti, kad ir jie yra geidžiami, vertinami, patrauklūs.

paslaptinga moteris

Iniciatyva ir energija

Entuziastingos, iniciatyvą į savo rankas imančios moterys taip pat turi daugiau šansų už pačias gražiausias, bet „nuvėsusias“ moteris. Taigi, entuziazmas ir energija yra labai patrauklūs bruožai, be abejo, ir tuomet, kai kalbame apie lovos reikalus.

Kantrumas

Vyrams nereikia raganų, jie moka vertinti gerumą. Vyrams nepatinka, kai moterys ima laikytis griežtų dietų ar sportuoti „iki sąmonės netekimo“. Stebuklus daro paprasčiausias dėmesys, kantrumas, gerumas, beje, ir jūsų parodyta pagarba vyrui, o ne tai, kad jūsų kūnas bus keletu centimetrų „mažesnis“ ar arčiau išsvajoto gražuolių idealo...

Eksperimentai

Vyrams patinka žaismingos moterys ir tikrai nevilioja tokios, kurios susikausčiusios, o jei ir mėgina pažaisti, tai pagal iš anksto nusistatytas taisykles. Beje, ne paskutinę vietą užima ir nuotaikingi erotiniai žaidimai... Jei lovoje tiesiog gerai leisite laiką ir nenuobodžiausite, tai suteiks pikantiško prieskonio jūsų intymumui. O toks artumas, be abejo, sustiprins jūsų santykius ir leis dar labiau suartėti su savo vyru.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.