Valentino dienos staigmenos: 7 romantiškos idėjos

Valentino diena

Valentino diena – vieniems mėgstama ir laukiama diena, kitiems per daug komercializuota šventė. Tą dieną nebūtinai turite trykšti meile ir savo mylimąją ar mylimąjį apipilti raudonomis širdelėmis bei dovanomis. Tai diena, kai galite atsipalaiduoti kartu, skirti laiko vienas kitam ir pasimėgauti, kad esate pora. Valentino diena gali būti mažas priminimas sustoti ir parodyti dėmesį savo antrai pusei kartu nuveikiant ką nors smagaus. Juk bendros patirtys ne tik sukelia gerų emocijų, bet ir stiprina santykius. Pateikiame 7 paprastai įgyvendinamas ir nieko nekainuojančias idėjas Valentino dienos pasimatymams.

1. Pusryčiai į lovą

Dienos pradžia turi įtakos ir visos dienos nuotaikai. O ir skaniai pavalgę dažnai jaučiamės tiesiog geriau nei prieš tai. Štai jums „du viename“ pasiūlymas: antrai pusei paruošti skanius pusryčius, kurie taps gerų emocijų garantu visai dienai. Išrinkite mėgstamą mylimojo ar mylimosios patiekalą pusryčiams, pradžiuginkite dar neragauta kava ar arbata, pagalvokite ir apie nekasdienišką pateikimą. Sakote, banalu? Tuomet pusryčių pateikimą pritaikykite pagal savo mylimojo ar mylimosios skonį: gal tai kavos termose paruošimas išsinešimui į darbą Valentino dienos rytą ar slaptas mėgstamiausių užkandžių įdėjimas į rankinę ar striukės kišenę.

2. Pietų pertraukos staigmena

Nors Valentino dieną šiemet švęsime ne savaitgalį, o ketvirtadienį, tai neturėtų būti priežastis visas staigmenas palikti tik vakarui. Idėja Valentino dienai: netikėtai aplankykite savo mylimąją ar mylimąjį darbe pietų pertraukos metu. Nepamirškite ryškiaspalvės puokštės savo merginai / žmonai ar mėgstamiausių skanėstų savo vyrui / vaikinui. Jei ištrūkti iš darbo nepavyks, puokštę gėlių arba maisto pietums juk galite užsakyti. Kita išeitis – mielas skambutis ar žinutė pasakant, už ką vertinate savo antrąją pusę.

3. Neeilinė vakarienė

Kaipgi ši diena be romantiškos vakarienės. Visgi tam, kad ji taptų unikali, prireiks daugiau, nei tiesiog rezervuoti staliuką restorane. Keletas idėjų neeilinei Valentino dienos vakarienei:

• Apgalvokite vietą. Apsilankykite ten, kur dar nebuvote, – galbūt tai televizijos bokštas su nuostabia panorama ar naujas jaukus restoranėlis? Jei vakarą praleisti norite namuose, paruoškite aplinką: pakabinkite lempučių, uždekite žvakių. Galbūt surenkite nedidelę iškylą ir jaukiai įsikurkite ant žemės.

• Pagalvokite apie meniu. Jeigu norite naujienų, rinkitės neišbandytus patiekalas, pavyzdžiui, galbūt niekada kartu nevalgėte midijų? Gamindami namuose irgi galite išbandyti naujus skonius. Jei nenorite rizikuoti, rinkitės mėgstamą ir gerai žinomą patiekalo receptą, gaminkite kartu – juk tai dar viena Valentino dienos patirtis.

• Neeilinei vakarienei įspūdžio suteiks ir naujos patirtys, tokios kaip šokolado ar sūrio fondiu išbandymas. Tai lengvai galite pasiruošti namuose arba paskanauti jaukiame restorane.

4. Atpalaiduojančios pramogos

Dažnai per rūpesčius ir kasdienius darbus pamirštama, jog tiek kūnui, tiek sielai reikia poilsio. Pasiūlymas: Valentino dieną su savo pora išnaudokite atitrūkimui nuo viso likusio pasaulio. Kad ir kas tai bebūtų – jaukūs pokalbiai su atpalaiduojančia arbata namuose ar profesionalus kūno masažas, Valentino dieną leiskite sau su antrąja puse atsipūsti. O geram nugaros ar pėdų masažui nereikia daug – pasinaudokite mėgstamo kvapo eteriniu aliejumi. Nesvarbu, jog nesate masažo specialistas, svarbiausia savo mylimajai ar mylimajam suteikti gerų emocijų, o tokiu būdu parodytas dėmesys tikrai suartins.

5. Laiko leidimas gryname ore

Tai, kad Meilės diena švenčiama žiemą, visiškai nereiškia, kad ją minėti turite būdami viduje. Karštos arbatos termosas, keletas užkandžių ir leiskitės į pasivaikščiojimą po mišką. Pakvėpuosite grynu oru ir galėsite mėgautis akimirkomis tik dviese.

Kita šiek tiek vasaros naktis primenanti pramoga lauke – žvaigždžių stebėjimas. Žiemą akis į dangų pakeliame tikrai rečiau, bet tai nereiškia, jog žvaigždžių šaltuoju metų laiku nepamatysite. Kelioms minutėms atsigulę ant sniego galėsite pamatyti nepaprastą reginį danguje. O jei turite daugiau laiko, galite keliauti į Molėtų observatoriją, kur per teleskopą žvaigždes matysite dar ryškiau.

6. Savaitgalio išvyka

Visai nebūtina ieškoti bilietų į meilės miestu vadinamą Paryžių, juk ir Lietuvoje yra kur pakeliauti. O svarbiausia, jog kartu su mylimuoju ar mylimąja išvyksite, pakeisite aplinką ir tiesiog mėgausitės akimirkomis dviese. Pasukite galvą, kur galėtumėte išvykti Valentino dienos savaitgaliui: galbūt tai jūsų sodo namelis ar sodyba tarp miškų, kur jaukiai praleistumėte keletą dienų. Jei norite didesnių pramogų, atpalaiduojančio poilsio su SPA procedūromis, rinkitės Druskininkus, Birštoną, Anykščius ar pajūrį, kur rasite tiek ramų poilsį, tiek ir aktyvių pramogų.

7. Svajonės išpildymas

Žinote, jog antroji pusė turi tam tikrą svajonę? Idėja Valentino dienai: pabandykite ją įgyvendinti. Galbūt tai įdomi ar ekstremali pramoga, kelionė į mėgstamiausią šalį ar dar paprasčiau – noras paragauti egzotiško maisto? O jei tiksliai nežinote, ko šiuo metu trokšta jūsų mylimasis ar mylimoji, pagaminkite „dovanų kuponą“, kurį jūsų antroji pusė galės panaudoti bet kada, pasirenkdama tai, ko trokšta labiausiai. Svarbu, jog prie to prisijungtumėte ir jūs, juk patirtis kartu bus ir prisiminimas, ir santykių sutvirtinimas.

Kaip teigia „Laisvalaikio dovanų“ atstovė Indrė, svarbiausia – kartu praleistas laikas, patirtys, todėl norint Valentino dieną praleisti turiningai nereikia turėti milijono. Dažnai pasitelkus paprastas priemones gimsta originalūs sprendimai.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.