Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (06.07-06.13)

Avinas

Energijos trūkumas privers šiek tiek sulėtinti tempą. Kurį laiką sukotės tarsi voverė rate, tačiau dabar darbų eiga nebus tokia sparti, kokios norėtųsi. Žvaigždės pataria daugiau laiko skirti kokybiškam poilsiui, nes būtent tai padės įgauti daugiau jėgų ir leis pasiruošti naujiems iššūkiams. Jau labai greitai galite tikėtis ženklių gyvenimo pokyčių, todėl svarbu tam tinkamai pasiruošti. Jei turite galimybę pasiimti atostogas ar bent porą laisvų dienų, būtinai tuo pasinaudokite.

Jautis

Kankins nemaloni nuojauta, kad labai greitai įvyks kažkas netikėto, tačiau žvaigždės pataria per daug nepasikliauti savo šeštuoju jausmu. Dabar galite drąsiai planuoti savo ateitį ir nesibaiminti, kad kas nors gali nepavykti. Dedate dideles pastangas, kad viskas būtų būtent taip, kaip ir tikitės, todėl neabejokite: jums tikrai pasiseks. Nors kelyje gali pasitaikyti nedidelių kliūčių, tačiau to nereikėtų priimti kaip likimo ženklo. Ryžtingai ženkite į priekį, ir netrukus galėsite mėgautis puikiais rezultatais.

Dvyniai

Ieškosite būdų, kaip greičiau pabaigti pradėtus darbus. Dabartinė jūsų veikla nedžiugins, todėl svarstysite, ką galėtumėte pakeisti. Jei ieškote naujo darbo, žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų, nes priešingu atveju gali tekti smarkiai gailėtis. Tiesiog plaukite pasroviui, ir žiūrėkite, kur nuneš srovė.

raudonu geliu laukas

Vėžys 

Mėgausitės gyvenimo teikiamais malonumais. Anksčiau slėgusios problemos pagaliau pasitrauks į šalį, todėl galėsite šiek tiek atsikvėpti. Jūsų pakili nuotaika bus tiesiog užkrečianti: atrodys, kad aplinkiniai žmonės šypsosi kur kas dažniau. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote apie išvyką ar kitą malonią laisvalaikio veiklą, dabar bus tikrai palankus metas imtis planavimo darbų.

Liūtas 

Rasite būdą, kaip išspręsti įsisenėjusias problemas. Nors kurį laiką atrodė, kad situacija yra tiesiog beviltiška, tačiau dabar į tai pažvelgsite visai kitomis akimis, ir galėsite ryžtingai judėti į priekį. Dabar įveikti iškilusius sunkumus bus kaip niekad paprasta, todėl žvaigždės pataria neatidėlioti svarbių darbų, ir pasistengti juos atlikti kiek įmanoma greičiau. Būsite energingi ir nusiteikę optimistiškai, todėl viskas eisis tarsi iš pypkės.

Mergelė

Norėsite viską mesti ir pasislėpti nuo jus supančio pasaulio. Nors šiuo laikotarpiu džiuginančių dalykų bus gana nedaug, tačiau žvaigždės pataria kiekvienoje situacijoje įžvelgti teigiamą pusę. Tikrai ne viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, todėl sukaupkite visas savo jėgas ir pasistenkite įveikti jus užklupusius sunkumus. Jau labai greitai į viską galėsite pažvelgti visai kitomis akimis!

mergina soka papludimyje

Svarstyklės 

Norėsite pokyčių. Atrodys, kad pernelyg ilgą laiką tiesiog plaukiate pasroviui ir nepatiriate nieko naujo, tačiau didelių gyvenimo pokyčių dar reikės šiek tiek palaukti. Jei norite praskaidrinti savo kasdienybę, pradėkite nuo nedidelių pokyčių: galbūt atėjo laikas pakeisti šukuoseną ar atnaujinti savo garderobą? Net ir nedideli pasikeitimai gali suteikti daugiau optimizmo, todėl pasvarstykite, ką galėtumėte padaryti jau dabar.

Skorpionas

Ne viskas klostysis pagal planą, todėl tai tiesiog siutins. Pyksite ant viso pasaulio ir jus supančių žmonių, tačiau turite suprasti, kad jūsų įniršis tikrai nepadės išspręsti iškilusių problemų. Jei siekiate, kad viskas eitųsi gerokai sklandžiau, pirmiausia turėtumėte suimti save į rankas ir nusiraminti. Būtent tai padės suprasti, kad ne viskas yra taip blogai, kaip galėjo pasirodyti.

Šaulys

Užplūs nostalgiški prisiminimai. Galvosite apie praeitį, ir svarstysite, ką galėjote padaryti kitaip. Nepasiduokite savigraužai: nors mes neturime jokių galimybių pakeisti savo praeitį, tačiau tikrai galime pasistengti, kad ateitis būtų kur kas šviesesnė. Žvaigždės žada, kad dabar bus tikrai palankus metas planuoti netolimą ateitį, todėl būtinai tuo pasinaudokite. Galite maloniai nustebti, kad viskas einasi būtent taip, kaip ir jūs numatėte!

vyras atostogos

Ožiaragis 

Atrodys, kad darbai yra tiesiog nesibaigiantys, ir tai apkartins kasdienybę. Nors džiuginančių dalykų įžvelgsite tikrai nedaug, tačiau nereikėtų pamiršti, kad po tamsaus laikotarpio visuomet pastebimas ženklus pagerėjimas, taigi, jau labai greitai galėsite pasimėgauti kur kas malonesniais užsiėmimais. Neleiskite, kad darbas taptų jūsų pasaulio centru: jei jūsų vykdoma veikla neteiks pasitenkinimo, pasvarstykite, ką galėtumėte pakeisti. Nepamirškite, kad darbas nėra tik priemonė, padedanti uždirbti pinigus.

Vandenis

Būsite nusiteikę romantiškai, todėl tiesiog skrajosite padebesiais. Jums bus sunku susikaupti, ir tai tikrai neliks nepastebėta. Nors suimti save į rankas šiuo laikotarpiu bus gana sudėtinga, tačiau žvaigždės pataria būti pakankamai atsargiems ir nepriimti skubotų sprendimų. Šiuo laikotarpiu geriausia nepasirašinėti svarbių sutarčių ir neduoti tokių pažadų, kurių, tikėtina, jums nepavyks ištesėti.

Žuvys

Norėsite viską mesti ir savo gyvenimą pakeisti iš pagrindų. Nors tokia mintis atrodys tikrai viliojanti, tačiau tokios idėjos įgyvendinimas nebus toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jei esate pasiryžę tikrai dideliems pokyčiams, link jų eikite nedideliais žingsneliais, nes tik tuomet galėsite tikėtis ilgalaikės sėkmės. Nesisielokite, jei nesulauksite artimųjų palaikymo: elkitės taip, kaip jums atrodo geriausia, ir tai tikrai padės susikurti šviesesnį rytojų.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Naujienos iš interneto

Sponsored video