Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (07.19-07.25)

Avinas

Skubėsite greičiau užbaigti pradėtus darbus, ir tai nepraeis be pasekmių. Būsite ganėtinai išsiblaškę, todėl pasistenkite susikaupti ir viską atlikti nuosekliai. Deja, šiuo laikotarpiu padarytas klaidas gali būti labai sunku ištaisyti, todėl pasistenkite, kad viskas vyktų sklandžiai. Tikrai turėsite laiko pasimėgauti ir kur kas malonesne veikla, todėl neskubėkite ir būsite pirmas!

Jautis

Ne viskas klostysis būtent taip, kaip jūs esate suplanavę, tačiau vertėtų tame įžvelgti ir šviesiąją pusę: kartais mūsų planas nepavyksta ne be priežasties. Nesisielokite, jei dėl tam tikrų priežasčių nepavyktų įgyvendinti savo sumanymų: likimo siūloma alternatyva gali lemti dar didesnį pasisekimą. Viskas, ką jums reikia padaryti, – tai tiesiog plaukti pasroviui. Kas žino, galbūt srovė jus nuneš būtent ten, kur ir turėtumėte būti?

Dvyniai

Jei vis laukiate geresnių laikų, kuomet galėtumėte įgyvendinti savo idėją, žvaigždės pataria nebedelsti ir imtis tam tikrų veiksmų. Atidėliojimas niekuomet nėra į naudą, todėl pasiraitokite rankoves ir nusiteikite šiek tiek paplušėti. Tikėtina, kad šiuo metu jūsų mintys suksis vien tik apie profesinę veiklą, tačiau nepamirškite savo dėmesiu palepinti pačių artimiausių žmonių.

vasara draugai papludimyje

Vėžys 

Jausite energijos antplūdį. Anksčiau pradėti darbai pagaliau duos jūsų pageidaujamų rezultatų, ir tai džiugins. Nors kurį laiką atrodė, kad kažkas vis kaišo pagalius jums į ratus, tačiau dabar viskas stos į savo vėžes. Nesisielokite, jei dėl nuo jūsų nepriklausančių priežasčių nepavyksta užbaigti anksčiau pradėtų darbų: jau labai greitai viskas pakryps tinkama linkme. Nors jėgų tikrai netrūks ir jausitės taip, tarsi galėtumėte kalnus nuversti, nepamirškite, kad geras poilsis yra ne ką mažiau svarbus. Daugiau laiko skirkite savo mėgstamai veiklai, ir kasdienybė nušvis visai kitomis spalvomis.

Liūtas 

Nors gali tekti susidurti su tikrai nemenkais gyvenimo iššūkiais, tačiau jūsų narsa ir artimų žmonių palaikymas darys stebuklus. Tikėtina, kad po atviro pokalbio su artimu draugu ar giminaičiu viskas atrodys ne taip blogai, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio, o pasinaudoję nuoširdžiais patarimais galėsite išvengti didelių nemalonumų. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria labiau pasitikėti savo nuojauta, ir elgtis taip, kaip jums liepia širdis.

Mergelė

Būsite dirglūs ir lengvai išmušami iš vėžių. Net ir pati menkiausia smulkmena gali sugadinti nuotaiką visai dienai, tačiau pasistenkite į tai pažvelgti kitomis akimis. Kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko vienokių ar kitokių nesklandumų, ir tik nuo mūsų pačių požiūrio priklausys, ar pavyks su tuo susidoroti. Neleiskite, kad nereikšmingi dalykai užtemdytų jūsų nuotaiką: jei į viską žvelgsite pozityviau, įveikti sunkumus galėsite kur kas paprasčiau.

vasara moteris hamake

Svarstyklės 

Jėgų trūkumas neleis užbaigti anksčiau pradėtų darbų, tačiau tikrai neverta nusiminti. Ateityje tam turėsite marias laiko, todėl dabar susitelkite tik į tai, kas iš tiesų yra svarbu. Jei darbų apimtis pasirodys pernelyg didelė, pasistenkite tai išskaidyti nedideliais žingsneliais, ir labai greitai pajusite, kad viskas einasi tinkama linkme. Neleiskite, kad pernelyg didelis darbo krūvis taptų jūsų prastos nuotaikos priežastimi: atminkite, kad viskas yra įveikiama, tačiau kartais tam prireikia šiek tiek daugiau laiko.

Skorpionas

Galite sulaukti netikėto pasiūlymo, kuris jūsų kasdienybę apvers aukštyn kojom. Atrodys, kad jūsų mintys yra tiesiog apsėstos: nuolatos svarstysite, ar tikrai verta pasinaudoti jums suteikta galimybe, ar vis dėlto reikėtų to atsisakyti. Žvaigždės pataria per daug nesigraužti: tikėtina, kad labai greitai atsakymas ateis tarsi savaime.

Šaulys

Būsite apsupti artimiausių žmonių, ir tai jus tikrai džiugins. Vis dėlto, jei pajusite, kad bendravimas su kitais žmonėmis paprasčiausiai ėmė slėgti, nebijokite atsiriboti ir šiek tiek laiko praleisti vienumoje. Nesibaiminkite, kad toks jūsų poelgis gali pasirodyti pernelyg nemandagus ar netaktiškas: kiekvienam mūsų yra reikalingas privatumas, ir tą reikia gerbti.

vasara raudonu geliu laukas

Ožiaragis 

Didelis darbo krūvis jums neleis atsipalaiduoti, tačiau labai norėdami tikrai rasite būdų, kaip nuo to atsiriboti ir šiek tiek laiko skirti savo pomėgiams. Nesijauskite kalti, jei ne visas savo jėgas skirsite vien tik darbui, ar leisite sau pasimėgauti nedideliais malonumais: darbai tikrai niekur nepabėgs, o šiek tiek atsikvėpę galėsite padidinti darbo efektyvumą.

Vandenis

Norėsite visą savo laiką skirti vien tik pomėgiams, tačiau įvairių pareigų taip pat netrūks. Pasistenkite atrasti darbo ir poilsio pusiausvyrą: jei pavyks tą įgyvendinti, dienos pabaigoje jausitės tiesiog kalnus nuvertę. Jei pajusite jėgų trūkumą, nesistenkite kovoti su vėjo malūnais: šiek tiek pailsėję ir vėl galėsite imtis pradėtų darbų.

Žuvys

Jums bus sunku atsispirti pagundai šiek tiek patinginiauti, tačiau žvaigždės pataria susiimti. Šis laikotarpis bus itin svarbus siekiantiems pasisekimo profesinėje srityje: visos jūsų pastangos atsipirks jau netolimoje ateityje, todėl nepasiduokite pagundai pabėgti nuo jus slegiančių bet būtinųdarbų. Likimas bus dosnus tik tiems, kurie netausos savo jėgų ir kryptingai judės į priekį.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto