Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (09.06-09.12)

Avinas

Jūsų galvoje knibždės daugybė naujų sumanymų, todėl tiesiog degsite nekantrumu kuo greičiau juos įgyvendinti. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu jums tikrai netrūks energijos, todėl užduočių atlikimas neatrodys kaip neįveikiamas iššūkis. Pasistenkite tinkamai išnaudoti likimo siunčiamas galimybes – nepamirškite, kad antros progos galite ir nesulaukti.

Jautis

Norėsite atsiriboti nuo darbų ir kuo daugiau laiko skirti bendravimui su artimaisiais. Šiuo laikotarpiu turėsite progų tai įgyvendinti, todėl tik nuo jūsų pačių priklausys, ar pasinaudosite palankiomis progomis. Dabar bus palankus metas pradėti planuoti atostogas: net ir tuomet, jei kol kas neturite galimybių viską mesti ir atsipūsti, tikėtina, kad jau labai greitai galėsite pasimėgauti kur kas ramesne kasdienybe.

Dvyniai

Pasižymėsite puikiais organizaciniais sugebėjimais, todėl įgyvendinti įvairius sumanymus tikrai nebus keblu. Nors gali kilti pagundų visus darbus atlikti savarankiškai, tačiau žvaigždės pataria tausoti savo jėgas ir pasistengti tinkamai paskirstyti įvairias užduotis. Atminkite, kad dirbdami komandoje visada galite pasiekti kur kas geresnių rezultatų, taigi, tikrai nėra jokio reikalo pernelyg apsikrauti ir visus darbus atlikti be niekieno pagalbos.

mergina sedi ant lieptelio atostogos

Vėžys 

Pasižymėsite puikia intuicija, todėl galėsite numatyti, kokių darbų vertėtų imtis, ir kurie nėra verti jūsų pastangų. Sustiprėjęs šeštasis jausmas jums padės pasiekti kur kas geresnius rezultatus, taigi, šiuo laikotarpiu nereikėtų pasikliauti vien tik šaltu protu. Tikėtina, kad dabar jums gali tekti susidurti su pavydžiais žmonėmis, kurie bandys sumenkinti jūsų įdirbį ar atkalbinės nuo tam tikros veiklos, tačiau atminkite, kad už savo pasirinkimus esate atsakingi tik jūs patys, taigi, neleiskite, kad kažkieno ištarti žodžiai priverstų jus nukrypti nuo kelio.

Liūtas 

Būsite nusiteikę bendrauti ir megzti naujas pažintis. Turėsite ne vieną progą atsidurti dėmesio centre, ir tai tikrai paglostys jūsų savimeilę. Jūsų noras bendrauti gali turėti apčiuopiamą naudą: tikėtina, kad šiuo laikotarpiu turėsite progų susirasti verslo partnerių ar susipažinti su bendraminčiais, su kuriais galėsite įgyvendinti įvairius sumanymus. Nors dabar gali atrodyti, kad jums sekasi viskas, ko tik nusprendžiate imtis, tačiau pasistenkite išlaikyti blaivų protą ir stačia galva nenerkite į avantiūras.

Mergelė

Kuo mažiau kalbėkite apie savo planus ir nesistenkite visiems įtikti. Šiuo laikotarpiu turėtumėte pasikliauti savo intuicija ir daryti tik tai, ką jums liepia širdis. Žvaigždės žada, kad šiuo laikotarpiu turėsite progų atsipūsti nuo slegiančios rutinos ir pasimėgauti kokybišku laisvalaikiu, tačiau vertėtų nepamiršti, kad laimė mėgsta tylą, todėl patartina per daug nesigirti ir neatskleisti savo planų. Jei norėsite kam nors patikėti savo paslaptis, būkite itin apdairūs ir įvertinkite, ar ši informacija tikrai nepasieks pašalinių ausų.

vasara moteris hamake

Svarstyklės 

Norėsite aktyviai bendrauti ir dalintis sukaupta informacija. Profesinėje srityje tai gali duoti tikrai nemenką naudą, tačiau asmeniniame gyvenime vertėtų būti santūresniems. Šiuo laikotarpiu bus kaip niekad svarbu saugoti jums patikėtas paslaptis ir neatskleisti asmeninės informacijos, kuri vėliau jums gali pakenkti.

Skorpionas

Jei profesinėje veikloje nesijaučiate pakankamai gerai įvertinti, dabar bus tikrai palankus metas apie tai pasikalbėti su savo vadovu. Jei būsite ryžtingi ir nebijosite rizikuoti, jau labai greitai galėsite tikėtis palankių pokyčių, taigi, svarbaus pokalbio neatidėliokite „geresniems laikams“. Žvaigždės žada, kad reikšmingi pokyčiai jau visai arti, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar pasinaudosite likimo siunčiamomis galimybėmis.

Šaulys

Venkite diskusijų. Nors šiuo laikotarpiu degsite noru išsakyti savo nuomonę ir norėsite būti išgirsti, tačiau žvaigždės pataria pasistengti susilaikyti. Jei garsiai išsakysite visas savo mintis, tikėtina, kad jau labai greitai dėl to gailėsitės, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų. Jei jums pavyks išlaikyti blaivų protą ir nesivelsite į jokius ginčus, jau labai greitai galėsite džiaugtis kur kas ramesniu laikotarpiu.

vasara raudonu geliu laukas

Ožiaragis 

Turėsite progų sužibėti įvairiose srityse, tačiau žvaigždės pataria nebandyti pasirodyti, kad viską išmanote geriau už kitus. Vertėtų nepamiršti posakio, kuriame teigiama, kad kuklumas žmogų puošia: jei per daug neriesite nosies ir nedemonstruosite savo pranašumo, jau labai greitai galėsite tikėtis likimo siunčiamų dovanų, kurios tikrai maloniai nustebins ir paskatins dar labiau pasitempti.

Vandenis

Ramybės neduos daugybė neatsakytų klausimų. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria daugiau dėmesio skirti savo vidiniams išgyvenimams: pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti, ko iš tiesų norite iš gyvenimo, o jau tuomet galėsite imtis veiksmų. Nesisielokite, jei viskas einasi gerokai lėčiau nei norėtumėte, nes jau labai greitai reikalai pakryps tinkama linkme.

Žuvys

Galite tikėtis malonių permainų profesinėje srityje. Nors kurį laiką tiesiog plaukėte pasroviui, tačiau dabar pokyčiai bus neišvengiami. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ne viskas einasi pagal jūsų parengtą planą, tačiau netrukus suprasite, kad nukrypimas nuo pagrindinio kelio gali turėti tikrai nemenką naudą. Būkite atviri naujovėms, ir tai jūsų kasdienybę pavers kur kas spalvingesne.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto