Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (10.04-10.10)

Avinas

Nelaukite, kol gėrybės bus pateiktos ant lėkštutės: jei įdėsite šiek tiek darbo, jau greitai savo didžiausias svajones galėsite paversti realybe. Nors kelio pradžioje gali pasitaikyti tikrai nemenkų iššūkių, tačiau žvaigždės pataria nenuleisti rankų ir energingiau žygiuoti į priekį. Jei išliksite pakankamai ramūs ir optimistiški, nė nepajusite, kad žygiuoti tapo gerokai paprasčiau.

Jautis

Jums bus sunku valdyti savo emocijas. Atrodys, kad net menkiausia smulkmena gali išmušti jus iš vėžių, ir tai tikrai vargins. Turėtumėte gerai pagalvoti, kas jums padėtų atgauti dvasinę ramybę, ir kuo greičiau imkitės veiksmų. Nepamirškite, kad jūsų pečių tikrai neslegia visos pasaulio problemos, tad tuomet, jei suimsite save į rankas, įveikti sunkumus bus gerokai paprasčiau. Atminkite, kad esate ne vieni: jei norėsite išsipasakoti, jūsų artimiausi draugai tikrai skirs bent vieną laisvą valandėlę.

Dvyniai

Gali tekti atsirinkti, kas yra jūsų tikrieji draugai. Atrodys, kad šiuo laikotarpiu visi tik ir siekia jumis pasinaudoti, todėl būsite įtarūs ir prislėgti niūrių minčių. Vis dėlto, ne viskas yra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio: šiuo laikotarpiu besiklostantys įvykiai padės sudėti visus taškus ant „i“, todėl netrukus pajusite tikrą palengvėjimą.

mergina sedi ant lieptelio atostogos

Vėžys 

Jums teks priimti ryžtingus sprendimus. Priėjote kryžkelę, ir dabar jums teks pasirinkti, kuriuo keliu turėtumėte eiti. Nepriimkite pernelyg skubotų sprendimų: jei pasirinkti tinkamą kelią būtų pernelyg sudėtinga, pasitarkite su savo šeimos nariais ar su artimiausiais draugais. Taip pat žvaigždės pataria šiek tiek laiko praleisti vienumoje: praradę komunikaciją su išoriniu pasauliu galėsite gerokai paprasčiau priimti tinkamus sprendimus.

Liūtas 

Nuobodžiausite, todėl ieškosite būdų, kaip galėtumėte praskaidrinti savo kasdienybę. Nors šiuo laikotarpiu jūsų galvoje gali gimti pačių įvairiausių idėjų, tačiau ne visas jų bus lemta įgyvendinti. Jei imsitės naujo projekto, turėtumėte tinkamai įvertinti sėkmės tikimybę, nes priešingu atveju tik veltui iššvaistysite energiją. Turėtumėte atsargiau elgtis su savo finansais, nes greitu metu gali prireikti smarkiau susiveržti diržus.

Mergelė

Jūsų laukia romantiškas metas. Šiuo laikotarpiu vertėtų daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei, o dar neįsipareigojusiems ženklo atstovams žvaigždės pataria būti atidesniems,  nes būtent dabar galite sutikti sau skirtą asmenį. Profesinėje srityje jokių permainų nenusimato: tikėtina, kad tiesiog plauksite pasroviui, ir turėsite ne vieną progą šiek tiek atsipūsti ir pasimėgauti malonesniais užsiėmimais.

Svarstyklės 

Profesinio tobulėjimo laikotarpis. Dabar turėsite tikrai nemažai progų pasisemti naujų žinių, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis. Netikėtai galite sulaukti savo gerbėjo dėmesio: jei suteiksite jam progą, galbūt jūsų santykiai peraugs į kažką rimčiau. Jei būsite atviri naujovėms, jau labai greitai kasdienybė bus kur kas labiau džiuginanti.

Skorpionas

Likimas jums yra paruošęs tikrai nemažai staigmenų. Vienos jų bus tikrai malonios ir tiesiog atimančios žadą, o kitos gali visiškai sujaukti nusistovėjusią tvarką. Žvaigždės pataria pasistengti išlaikyti šaltą protą, ir į įvairius pasikeitimus nereaguoti pernelyg emocingai. Neparodykite, kad kažkas išmušė jus iš vėžių, nes tuo gali pasinaudoti pikto linkintys asmenys. Pasistenkite išlaikyti gerus santykius su šeimos nariais ir kolegomis: šiuo laikotarpiu įsiplieskę ginčai gali ilgam pasėti nesantaikos sėklą.

Šaulys

Netikėti pokyčiai bus tarsi gaivaus vėjo gūsis. Pagaliau visos jūsų pastangos duos apčiuopiamų rezultatų, ir jūs galėsite džiaugtis ne tik savo pasiekimais, bet taip pat ir papilnėjusia pinigine. Tinkamas įvertinimas dar labiau paskatins veržtis į priekį, todėl jūsų galvoje gali gimti tikrai įdomių sumanymų, kuriuos įgyvendinti jums padės patys artimiausi žmonės.

vasara raudonu geliu laukas

Ožiaragis 

Palankus metas spręsti finansinius klausimus. Šiuo laikotarpiu galėsite pasirašyti pelningas sutartis ar kreiptis į banką dėl paskolos. Jei per daug neišlaidausite ir tinkamai pasversite kiekvieną centą, galite net neabejoti, kad jūsų santaupos pritrauks dar daugiau pinigų. Šiuo laikotarpiu vertėtų labiau pasaugoti savo sveikatą: bus didesnė traumų ir infekcinių ligų tikimybė.

Vandenis

Kontrastingas laikotarpis. Vieną akimirką norėsite šaukti iš laimės, o kitą – jau verkti iš nevilties... Emocinį nestabilumą gali lemti daugybė dalykų: kivirčai šeimoje, problemos darbe, ir t.t. Pasistenkite, kad nesėkmės jūsų neišmuštų iš vėžių, nes atgauti dvasinę ramybę gali būti sudėtinga. Jei užsiauginsite pakankamai storą odą, jokios negandos jums tikrai nebus baisios. Raskite galimybių nuo visko atsiriboti ir pasimėgauti mėgstama veikla, nes būtent tai padės jums išlaikyti emocinį stabilumą.

Žuvys

Nors kurį laiką tiesiog plaukėte pasroviui ir apie galimas permainas nė nesusimąstydavote, tačiau dabar būsite priversti viską iš naujo apgalvoti. Dabar kaip niekada anksčiau norėsite ramybės, tačiau kol kas jos dar teks palaukti... Ne viskas klostysis taip, kaip jūs esate įpratę, tačiau galutinis rezultatas bus tikrai džiuginantis. Nebijokite gyvenimiškų pokyčių, nes dabar jie bus tikrai į naudą.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto