Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (10.11-10.17)

Avinas

Palankus metas savo planus paversti realybe. Ilgą laiką vis pasvarstydavote apie galimybę pradėti kažką naujo, tačiau atsiradusios kliūtys priversdavo planus atidėti neribotam laikui. Šią savaitę žvaigždės pataria nedelsti ir veiksmų imtis jau dabar: tikėtina, kad jums pavyks be didelių pastangų pasiekti užsibrėžtą tikslą, o rezultatai bus tikrai džiuginantys. Nelaukite geresnių laikų ir išnaudokite likimo siunčiamas galimybes: tikėtina, kad rezultatai pranoks jūsų lūkesčius.

Jautis

Būsite linkę dėl susiklosčiusių aplinkybių kaltinti aplinkinius, tačiau turite suprasti, kad tai nieko nepakeis. Gerai pagalvokite apie tai, ką galėtumėte pakeisti patys, ir nedelsdami imkitės veiksmų. Jūsų netolima ateitis yra jūsų pačių rankose, todėl būkite ryžtingi ir pradėkite veikti jau dabar. Labai greitai suprasite, kad situacija nėra tokia bloga, kokia jums pasirodė iš pirmo žvilgsnio, be to, jau labai greitai ir vėl džiaugsitės kasdieniais dalykais.

Dvyniai

Galvosite apie praeitį ir svarstysite, ką galėjote padaryti kitaip. Tikėtina, kad būsite nusiteikę ganėtinai pesimistiškai ir sielositės, kad ne viską padarėte, kad pagerinti savo ateitį. Žvaigždės ragina nepamiršti, kad praeities mes negalime pakeisti, tačiau galime susikurti šviesesnę ateitį. Neatidėliokite darbų vėlesniam laikui ir pasistenkite veltui nešvaistyti savo energijos: jei susiimsite, labai greitai sulauksite dosnių likimo siunčiamų dovanų.

mergina sedi ant lieptelio atostogos

Vėžys 

Būsite atviri naujovėms. Jus džiugins įvairios naujos patirtys bei galimybė megzti naujas pažintis, todėl jums bus sunku nustygti vietoje. Jei norite, kad jūsų kasdienybė būtų spalvingesnė, neleiskite sau tinginiauti ir pasistenkite išnaudoti visas likimo siunčiamas galimybes. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu galėsite atrasti tikrai įdomių dalykų, kurie taps pagrindine pakilios nuotaikos priežastimi.

Liūtas 

Jums bus sunku atsispirti pagundai tiesiog šiek tiek patinginiauti. Nors kankins sąžinės priekaištai, kad šiuo metu turėtumėte būti kažkur kitur, tačiau žvaigždės pataria dėl to per daug nesisieloti: po sunkaus darbo tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio, taigi, nieko blogo nenutiks, jei ištisą parą neplušėsite pasiraitoję rankoves. Atgavę jėgas galėsite nuveikti kur kas daugiau, taigi, visa tai gali būti tik į naudą.

Mergelė

Būsite energingi ir nusiteikę kaip reikiant paplušėti. Visai nesvarbu, kokios veiklos nuspręsite imtis, tikėtina, kad viskas eisis tarsi sviestu patepta, o darbo rezultatai bus tikrai džiuginantys. Šiuo laikotarpiu bus palanku užbaigti anksčiau pradėtus darbus bei imtis naujų projektų: tikėtina, kad užduočių atlikimas dabar pareikalaus gerokai mažiau pastangų nei bet kada anksčiau, o pasiektais rezultatais tikrai galėsite pasidžiaugti.

vasara moteris hamake

Svarstyklės 

Artimiausiu metu didelių gyvenimiškų pokyčių nenusimato, tačiau džiuginančių dalykų tikrai nestigs. Norėsite kuo daugiau laiko praleisti su draugais ar giminaičiais, ieškosite būdų, kaip turiningai išnaudoti savo laisvalaikį, ir t.t. Būsite optimistiški ir savo pakilia nuotaika užkrėsite aplinkinius, todėl jūsų įprasta aplinka bus gerokai labiau džiuginanti. Nors šiuo metu jums gali neduoti ramybės finansiniai klausimai, tačiau tuomet, jei su pinigais elgsitės atsakingai, finansinius rūpesčius greitai galėsite pamiršti.

Skorpionas

Nors problemos darbe atrodys slegiančios, tačiau namuose tikrai galėsite rasti ramybę. Šiuo laikotarpiu džiugins artimųjų supratingumas ir noras padėti, tad jausitės reikalingi ir mylimi. Pasistenkite, kad profesiniai rūpesčiai liktų jūsų darbovietėje, o grįžę namo pasimėgaukite bendravimu su artimaisiais. Atminkite, kad namuose ir sienos gydo, taigi, leiskite sau pamiršti visus rūpesčius.

Šaulys

Šiuo laikotarpiu gali tekti pasiraitoti rankoves. Turėsite užbaigti anksčiau pradėtus darbus, be to, netrūks ir naujų užduočių, kurias turėsite atlikti ganėtinai skubiai. Nors padidėjęs darbų kiekis jums gali kelti nerimą, tačiau žvaigždės ragina pasistengti susikaupti, ir nė nepajusite, kaip darbų našta ima sparčiai mažėti. Jei jausite, kad patiems užbaigti darbus yra pernelyg sudėtinga, nebijokite prašyti artimųjų pagalbos.

Ožiaragis 

Pagaliau galėsite šiek tiek atsipūsti. Kurį laiką atrodė, kad darbų lavina niekada nesibaigs, tačiau dabar turėsite progų savo laiką skirti malonesnei veiklai. Jūsų dienotvarkė jau nebus tokia įtempta, todėl galėsite planuoti susitikimus su draugais, daugiau laiko galėsite skirti savo pomėgiams, ir t.t. Nors gali kilti pagundų apskritai nieko neveikti, tačiau žvaigždės pataria neleisti sau pernelyg aptingti.

Vandenis

Svarstysite, kaip galėtumėte savo gyvenimui suteikti daugiau spalvų, tačiau šiuo metu jums gali stigti idėjų. Žvaigždės pataria per daug nesikankinti: jei tiesiog plauksite pasroviui ir pastebėsite likimo siunčiamas galimybes, jau labai greitai galėsite džiaugtis kur kas įdomesniu laisvalaikiu ar didesnės atsakomybės reikalaujančiomis užduotimis profesinėje veikloje.

Žuvys

Jūsų norai prieštaraus galimybėms, todėl galite jaustis šiek tiek prislėgti. Vis dėlto, žvaigždės ragina per daug nenusiminti: tikėtina, kad labai greitai pasitaikys palankių progų įgyvendinti savo sumanymus, tačiau kol kas turėtumėte susitelkti į jums patikėtas užduotis ir pasistengti, kad jos būtų atliktos maksimaliai gerai. Jei netausosite savo jėgų, jau labai greitai džiaugsitės puikiais darbo rezultatais.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto