Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (10.25-10.31)

Avinas

Vyraus ganėtinai niūrios nuotaikos, ir jums bus sunku paaiškinti to priežastį. Atrodys, kad viskas teka įprasta vaga, tačiau tam tikri klausimai gali neduoti ramybės. Pasistenkite atrasti būdų, kurie jums padėtų atsipalaiduoti: pasimėgaukite mėgstama veikla ar tiesiog šiek tiek sulėtinkite tempą. Žvaigždės žada, kad jau greitai galėsite džiaugtis kur kas labiau džiuginančia kasdienybe, tačiau kol kas reikės šiek tiek palaukti.

Jautis

Būsite kupini naujų idėjų, ir tiesiog degsite noru kuo greičiau įgyvendinti savo naujus sumanymus. Vis dėlto, žvaigždės pataria per daug neskubėti: prieš imdamiesi veiksmų turėtumėte gerai įvertinti riziką. Šiuo laikotarpiu galite susidurti su žmonėmis, kurie ketina jumis pasinaudoti, todėl pasistenkite išlikti budrūs. Dabar bus netinkamas metas pasirašyti ilgalaikes sutartis ar užmegzti naujus verslo ryšius.

Dvyniai

Žvaigždės pataria plaukti pasroviui ir nesistengti verstis per galvą. Net ir tuomet, jei jums atrodys, kad tam tikrų darbų jokiu būdu negalima atidėti, turėtumėte šiek tiek sulėtinti tempą. Jei skubėsite, galite pridaryti daug klaidų, kurias ištaisyti bus sudėtinga ar net neįmanoma. Jei jums bus sunku priimti sprendimą, pirmiausia pasitarkite su žmogumi, kurį laikote savo autoritetu.

mergina sedi ant lieptelio atostogos

Vėžys 

Atėjo metas šiek tiek atsikvėpti. Dabar bus itin palanku planuoti atostogas ar kurį laiką pakeisti aplinką. Jei turite galimybę atsitraukti nuo darbų, būtinai tuo pasinaudokite – poilsis jums bus tikrai į naudą. Šiuo laikotarpiu žvaigždės pataria nepradėti naujų darbų, tačiau bus palanku užbaigti anksčiau pradėtus projektus. Apie tolimą ateitį kol kas negalvokite: tikėtina, kad dauguma atsakymų ateis savaime.

Liūtas 

Galite sulaukti žinios, kuri jus išmuš iš vėžių. Žvaigždės pataria nepriimti skubotų sprendimų: jei ramiai prisėsite ir šiek tiek laiko praleisite vien tik su savo mintimis, labai greitai suprasite, kaip šioje situacijoje vertėtų pasielgti. Nors jūsų laukia ganėtinai įtemptas metas, tačiau džiuginančių dalykų taip pat netrūks. Pasistenkite nepasiduoti slogioms mintims ir į ateitį žvelkite pozityviai.

Mergelė

Žvaigždės žada palankų laikotarpį karjeristams. Jei jau ilgą laiką siekiate paaukštinimo ar bandote susirasti naują darbą, tikėtina, kad būtent dabar jums nusišypsos laimė. Apie savo sėkmę stenkitės garsiai nekalbėti, nes šiuo laikotarpiu taip pat galite susidurti su pavydžiais žmonėmis, kurie bandys jums pakenkti. Atsiminkite posakį, kuriame teigiama, kad laimė mėgsta tylą...

vasara moteris hamake

Svarstyklės 

Pagaliau galėsite išspręsti įsisenėjusią problemą, ir tai taps pagrindine jūsų pakilios nuotaikos priežastimi. Jei kurį laiką visas jūsų mintis buvo užvaldęs vienas ir tas pats klausimas, dabar situacija pakryps teigiama linkme, ir jūs jausitės taip, tarsi ką tik būtumėte išsilaisvinę. Pasimėgaukite savo sėkme: tikrai galite sau leisti šiek tiek atsipūsti ir atšvęsti savo mažytę pergalę.

Skorpionas

Norintys užsitarnauti darbdavio palankumą dabar turės ne vieną progą tą padaryti. Jei būsite pakankamai darbštūs ir motyvuoti, galite net neabejoti, kad tai neliks nepastebėta, taigi, labai greitai galėsite sulaukti pasiūlymo užimti aukštesnes pareigas arba suteiktos galimybės gauti didesnį atlyginimą. Pasinaudokite likimo siunčiamomis dovanomis, ir jau labai greitai galėsite džiaugtis ne tik labiau džiuginančiu darbu, bet taip pat ir geresnėmis pajamomis.

Šaulys

Žvaigždės pataria suimti save į rankas ir pasistengti užbaigti pradėtus darbus. Laukia tikrai intensyvus laikotarpis, todėl susidoroti su naujomis užduotimis bus kur kas paprasčiau, jei būsite pabaigę anksčiau pradėtus darbus. Netausokite savo jėgų: jei šiek tiek smarkiau pasiraitosite rankoves, netrukus galėsite mėgautis kur kas malonesniu laikotarpiu. Dabar žvaigždės šypsosis tiems ženklo atstovams, kurie kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų ir neskaičiuoja darbo valandų.

vasara raudonu geliu laukas

Ožiaragis 

Pagaliau galėsite šiek tiek atsikvėpti. Kurį laiką teko kaip reikiant paplušėti, tačiau dabar jūsų laukia kur kas ramesnis laikotarpis. Turėsite galimybę daugiau laiko skirti savo mėgstamai veiklai ar tiesiog pabūti su savo mintimis. Tikėtina, kad poilsio metu jums kils tikrai puikių idėjų, kurias galėsite įgyvendinti be didelių pastangų. Dabar galite tikėtis tikrai sėkmingo laikotarpio, todėl pasinaudokite likimo siunčiamomis galimybėmis.

Vandenis

Gali kilti minčių tiesiog mesti pradėtus darbus ir nuo visko atsiriboti. Nors tokia galimybė gali atrodyti tikrai viliojanti, tačiau turėtumėte įvertinti ir galimą žalą. Jei jaučiate, kad atėjo laikas šiek tiek atsikvėpti, per daug savęs nekankinkite ir pasiimkite porą laisvų dienų. Kokybiškas poilsis visuomet yra į naudą, nes jo metu neretai galima rasti atsakymus į ramybės neduodančius klausimas.

Žuvys

Atėjo metas imtis veiksmų. Jei kurį laiką vis pasvarstydavote apie tam tikrų užduočių atlikimą, daugiau to neatidėliokite, ir jau dabar imkitės sumanymų įgyvendinimo. Neišsigąskite, jei pati pradžia atrodys sudėtinga: jei negailėsite jėgų, tikėtina, kad jau greitai galėsite džiaugtis savo sėkme. Nelaukite „geresnių laikų“, ir jau dabar parenkite būsimų veiksmų planą.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto