Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (05.09-05.15)

Avinas

Su verslu, draudimu ir paveldėjimu susiję reikalai klostysis tiesiog puikiai. Pasinaudokite nauja informacija ir gebėjimu įtikinti kitus žmones. Įdėkite daugiau pastangų ieškodami papildomų pajamų šaltinių, jos duos vaisių, ypač jeigu rūpinotės savo kvalifikacijos kėlimu. Ketvirtadienis palankus pradėti ilgalaikius projektus. Savaitgalį gali pradžiuginti naujienos iš toli. 

Jautis

Šią savaitę jūsų aktyvumas šiek tiek sumažės, tačiau darbštumas, verslumas ir pasitikėjimas savimi išaugs. Antroje savaitės pusėje kuo daugiau užduočių sau išsikelsite, tuo geriau su jomis susidorosite. Šeštadienį gali kilti nesusipratimas dėl jūsų veiksmų, būkite kantrūs bendraudami su vaikais. Savaitgalį geriau atsipalaiduoti, nei galvoti apie darbą. 

pavasaris isimylejeliu pora

Dvyniai

Savaitės pradžioje jus gali suklaidinti kažkokios naujienos. Nereikia į tai reaguoti, ar imtis kažkokių veiksmų, viską ką galėjote, jau padarėte. Lėtai bet užtikrintai judate link savo tikslo. Galimos vestuvės, šeimos papilnėjimas ar įvaikinimas. Antradienį bet kokia nauja informacija vienaip ar kitaip jums pravers. Antroje savaitės pusėje net ir patys ambicingiausi planai sulauks palaikymo.

Vėžys

Šią savaitę rizikuojate susidurti su spaudimu dėl aplinkybių, kurios gali reikšmingai pakeisti jūsų ateities planus. Nepergyvenkite, galiausiai viskas susiklostys dar geriau, nei tikėjotės. Reikėtų bent šiek tiek sumažinti darbo krūvį, stengtis adekvačiai apskaičiuoti savo jėgas. Savaitgalį puikiai pailsėsite ir įgausite energijos ateinančiai savaitei keisdami aplinką ar įprastą kompaniją.

horoskopai lieptas

Liūtas

Šią savaitę stenkitės sumažinti susikaupusių darbų kiekį atmesdami visus nesvarbius darbus ir kartu didindami svarbių darbų kokybę. Žvaigždės pataria dažniau imtis iniciatyvos ir kelti naujas įdomias idėjas. Įsiklausykite į kolegų bei draugų patarimus, nes kai kurių dalykų patys galite nepastebėti. Trūkumus jie daug geriau mato iš šalies. Savaitgalį nesusitikinėkite su žmonėmis, kurie jus veikia blogai. 

Mergelė

Šią savaitę turite pademonstruoti daugiau diplomatijos ir lankstumo priimdami svarbius sprendimus, galios demonstravimas dabar netiks, tuo tik sukelsite nepasitenkinimą ar konfliktą. Stenkitės atrodyti stilingai ir ryškiai, nes tai gali paveikti asmenis, kurių palankumo jums šiuo metu labai reikia. Antroje savaitės pusėje atkreipkite dėmesį į smulkmenas, jos jums atskleis daug įdomių dalykų. Savaitgalis palankus meilei.

moteris raudona skrybele

Svarstyklės

Jeigu šią savaitę teks dirbti su popieriais, susikaupkite ir stenkitės būti atidesni, kad neprarastumėte svarbaus dokumento ar išvengtumėte rimtos klaidos. Pirmadienį atidžiai išanalizuokite su jumis vykstančius įvykius ir nesiimkite neapgalvotų veiksmų. Ketvirtadienis bus sėkmingas kelionėms ir komandiruotėms. Sekmadienį tikėtini nesutarimai santykiuose su artimaisiais, neišveskite reikalo į atvirą konfliktą.

Skorpionas

Šią savaitę galite sugalvoti kažką įdomaus, neįprasto ir taip išsiskirti iš pilkos minios. Tai sėkmingas laikas, kai labai tikėtini dideli pasiekimai. Išnaudokite tai, ką suteikia jums žvaigždės. Antroje savaitės pusėje galite sulaukti darbo pasiūlymo, kuris perkels jus į naują profesinį lygį ir leis uždirbti daugiau. Savaitgalis – malonių pažinčių ir staigmenų metas.

trys drauges

Šaulys

Šios savaitės darbai pareikalaus lankstumo, kūrybiško požiūrio, bei naujų idėjų. Fortūna bus jums palanki, kolegos ir vadovai geranoriškai nusiteikę. Svarbiausia nesustoti, neskubant judėti į priekį visais klausimais. Ketvirtadienis tinkamas svarbiems susitikimams ar komandiruotėms. Savaitgalį praleiskite gamtos apsuptyje, tai suteiks naujų jėgų. 

Ožiaragis

Šią savaitę neskubinkite įvykių ir nedemonstruokite pasipiktinimo bei katrybės stokos. Viskam savas laikas. Pirmadienį emocijos veršis per kraštus, o tai gali trukdyti objektyviai suprasti situaciją. Antroje savaitės pusėje gali pavykti pajudinti iš vietos jau seniai užstrigusį reikalą. Savaitgalį artimiems žmonėms prireiks jūsų pagalbos ar palaikymo. 

horoskopai lietus

Vandenis

Šią savaitę nereikėtų savęs užkrauti sunkiais darbais, ar pasistenkite kiek sumažinti jų kiekį. Prieš ką nors darant ar kalbant geriau dar kartą pagalvokite apie savo žodžius ir veiksmus. Sparti pažanga profesinėje veikloje ar versle dabar mažai tikėtina, todėl apsišarvuokite kantrybe. Savaitės viduryje galite sulaukti netikėtos žinios. Ketvirtadienį galite įsivelti į intrigas. Jūsų šios savaitės užduotis – pradėti rūpintis savimi su ta pačia energija, su kuria rūpinatės namais, šeima ir darbu.

Žuvys

Šią savaitę stenkitės būti kantrūs, atlaidūs ir supratingi. Visi turi trūkumų, jūs taip pat ne be nuodėmės, o bandymas ką nors išmokyti gyventi gali peraugti į konfliktą. Būtų gerai paslėpti emocijas ir išlikti ramiems, bent jau išoriškai. Būkite atsargūs, antroje savaitės pusėje padarytas klaidas bus labai sunku ištaisyti. Savaitgalį labai tikėtina smagi išvyka su draugais ar šeima.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto