Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (06.20-06.26)

Avinas

Šią savaitę būsite veiklūs ir energingi. Profesinėje veikloje galite tikėtis paaukštinimo ar galimybės užimti visiškai naujas pareigas: nors iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti labai sudėtinga, tačiau su šiuo iššūkiu nesunkiai susidorosite. Savaitgalį gali tekti susidurti su pavydžių žmonių apkalbomis, tačiau žvaigždės pataria į tai niekaip nereaguoti.

Jautis

Šią savaitę galite sulaukti netikėtos naujienos, kuri jus tiesiog išmuš iš vėžių. Nors gauta žinia nebus pati maloniausia, tačiau tai gali priversti į tam tikrus dalykus pažvelgti kitomis akimis. Antroje savaitės pusėje jūsų laukia daugybė įvairios veiklos, todėl turėsite ieškoti būdų, kaip galėtumėte viską suspėti. Savaitgalį būsite atsipalaidavę ir nusiteikę nuotykiams.

pavasaris isimylejeliu pora

Dvyniai

Šią savaitę būsite nusiteikę eksperimentuoti ir išbandyti naujoves. Tikėtina, kad būtent tai taps jūsų pagrindiniu motyvacijos šaltiniu profesinėje veikloje. Antroji savaitės pusė bus ramesnė, turėsite galimybę daugiau laiko skirti savo mėgstamai veiklai ar tiesiog pabūti su savo mintimis. Savaitgalį nesielkite lengvabūdiškai, nes galite turėti nemalonių pasekmių.

Vėžys

Šią savaitę norėsite mėgautis žemiškais malonumais ir tam negailėsite nei laiko, nei pinigų. Nors galimybė šiek tiek pasilepinti jums bus naudinga, tačiau su savo finansais turėtumėte elgtis kiek atsakingiau. Antroje savaitės pusėje nebijokite priimti kiek nestandartiškų sprendimų: tikėtina, kad jūsų pastangos ir kitų žmonių palaikymas leis pasiekti puikių rezultatų. Jūsų laukia gana judrus ir net šiek tiek chaotiškas savaitgalis.

Liūtas

Šią savaitę būsite kupini naujų idėjų ir degsite noru kuo greičiau įgyvendinti savo sumanymus. Vis dėlto, žvaigždės pataria per daug neskubėti: prieš imdamiesi veiksmų turėtumėte gerai įvertinti visas galimas rizikas. Šiuo laikotarpiu galite susidurti su žmonėmis, kurie ketina jumis pasinaudoti, todėl pasistenkite išlikti budrūs.

Mergelė

Šią savaitę ieškosite atsakymų į ramybės neduodančius klausimus ir tai išsunks visas jūsų jėgas. Tikėtina, kad jums kils pagundų suvesti sąskaitas su seniai nematytais žmonėmis, tačiau žvaigždės pataria vengti negatyvių emocijų ir susitelkti vien tik į tai, ką savo gyvenime matote gražaus. Kad ir kaip norėtųsi ieškoti teisybės, dabar tam bus tikrai nepalankus metas.

ramuniu laukas

Svarstyklės

Atrodys, kad viskas teka įprasta vaga, tačiau tam tikri klausimai gali neduoti ramybės. Žvaigždės pataria būti atidesniems ir nepraleisti smulkių detalių, kurios šiuo metu bus kaip niekad reikšmingos. Pasistenkite nesiblaškyti ir visas savo mintis sutelkti vien tik į vykdomą veiklą. Nors savaitgalį būsite užimti, tačiau pasistenkite rasti laiko savo artimiausiems žmonėms.

Skorpionas

Šią savaitę būsite linkę dėl susiklosčiusių aplinkybių kaltinti aplinkinius, tačiau turite suprasti, kad tai nieko nepakeis. Gerai pagalvokite apie tai, ką galėtumėte pakeisti patys, ir nedelsdami imkitės veiksmų. Antroje savaitės pusėje gali tekti susirungti su rimtais konkurentais, tačiau dėl to tikrai nereikėtų nerimauti: tikėtina, kad ši „kova“ taps įdomia patirtimi, kuri ateityje bus naudinga.

Šaulys

Šią savaitę jus užplūs nostalgiški prisiminimai, todėl bus sunku susikaupti. Žvaigždės pataria nesižvalgyti į praeitį, ir susitelkti į tai, kas jūsų laukia ateityje. Darbinėje veikloje galimi nesklandumai, tačiau jų galėsite išvengti, jei pasistengsite susitelkti tik į vieną veiklą. Palanku skirti laiko mėgstamiems užsiėmimams ar pradėti naują veiklą – gali būti, kad tai padės atrasti naujų talentų.

Ožiaragis

Šią savaitę jus domins tik ta veikla, kuri gali duoti maksimalią naudą, o į smulkmenas būsite linkę nekreipti jokio dėmesio. Vis dėlto, taip elgtis nereikėtų: nepamirškite, kad smulkmenos sudaro visumą, todėl norėdami pasiekti didelius tikslus, link to turėtumėte keliauti mažais žingsneliais. Savaitgalį laikas smagiems susitikimams ar jaukiems pasisėdėjimams.

horoskopai lietus

Vandenis

Jūsų laukia gana chaotiškas metas. Nors šiuo laikotarpiu norėsite ramybės, tačiau kol kas jos dar teks palaukti. Žvaigždės pataria nieko neplanuoti, nes net ir kruopščiai parengtas planas gali netikėtai sužlugti. Jei jums bus sunku priimti sprendimą, pirmiausia pasitarkite su žmogumi, kurį laikote autoritetu. Savaitgalį galite sulaukti malonaus dėmesio iš žmogaus, kuriam jaučiate simpatiją 

Žuvys

Šią savaitęjus gali varginti santykių problemos. Kad ir kaip norėtųsi nuo jų pabėgti, anksčiau ar vėliau ir vėl grįšite į tą patį tašką, todėl tiesiog susėskite ir ramiai pasikalbėkite. Jei pavyks rasti abiem pusėms tinkantį kompromisą, karo kirvį galėsite užkasti ilgam. Apie tolimą ateitį kol kas negalvokite: tikėtina, kad dauguma atsakymų ateis savaime.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto