Savaitės horoskopas 

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (11.28-12.04)

Avinas

Ši savaitė palanki ambicingų planų įgyvendinimui. Dėl padidėjusio darbo krūvio galite jausti įtampą. Net jeigu susidursite su sunkumais, nenuleiskite rankų ir išlikite ramūs. Taip pat galvokite ką kalbate. Gerai parinkti žodžiai aplinkiniams padarys palankų įspūdį ir privers paklusti jūsų valiai. Antroje savaitės pusėje neklauskite patarimo, pasikliaukite savo intuicija. Savaitgalį pasistenkite pailsėti, atgauti jėgas.

Jautis

Savaitės pradžioje jus gali kankinti vidiniai prieštaravimai, kurie turės neigiamą paveikį jūsų veiklai. Gali būti, kad susiklostys sudėtinga situacija, kuri pakoreguos savaitės planus, ar pareikalaus greitų sprendimų. Nieko nedarykite paskubomis, apsvarstykite visus galimus variantus. Trečiadienis palankus verslo susitikimams, deryboms. Savaitgalį nepamirškite apie šeimą, jokiu būdu neišliekite savo susierzinimo ant artimųjų.

ziemos vaizdas lapai

Dvyniai

Dabar tinkamas metas spręsti susikaupusias problemas – šiuo laikotarpiu tai atlikti bus gana paprasta. Kūrybingos nuotaikos antradienį leis nustebinti draugus ar kolegas šviežiomis idėjomis. Penktadienį turėtumėte apsvarstyti ateities perspektyvas, gali kilti noras keisti veiklos sritį. Savaitgalį neatsisakykite progų išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada malonias pažintis. Asmeniniame gyvenime gali tekti kažkam kažką įrodyti.

Vėžys

Šią savaitę sėkmė lydės tuos Vėžio ženklo atstovus, kurie pasinaudos lakia vaizduote ir nebijos priimti nestandartinius sprendimus. Bendraudami su aplinkiniais mažiau kalbėkite ir daugiau klausykitės. Antroje savaitės pusėje gali atrodyti, kad jūsų pastangos nesulaukia tinkamo įvertinimo, tačiau žvaigždės pataria nesustoti ir judėti į priekį. Jus gali maloniai nustebinti netikėta draugų ar net nepažįstamų asmenų pagalba, kuri turės ženklų poveikį netolimai ateičiai. Savaitgalį asmeninis gyvenimas atneš daug malonių akimirkų.

nuostabus ziemos vaizdas

Liūtas

Šią savaitę palankus metas mokytis ir įgyti naujų įgūdžių. Jei seniai svarstote apie galimybę pradėti lankyti kursus, dabar tam bus tikrai geras laikas. Pasižymėsite nuovokumu ir puikia atmintimi, todėl mokymosi procesas bus sklandus ir nereikalaujantis didelių pastangų. Antroje savaitės pusėje paaštrės intuicija, galite net susapnuoti pranašišką sapną. Savaitgalį imkitės iniciatyvos, būkite pasiruošę naujoms pažintims.

Mergelė

Ateina vaisingo, bet monotoniško darbo metas. Būtent dabar galite parodyti savo sugebėjimus. Pirmadienį gali tekti susidurti su netikėtomis išlaidomis, todėl būsite šiek tiek suirzę. Trečiadienį neturėtumėte planuoti susitikimų. Antroje savaitės pusėje turėsite progą pagilinti savo žinias ar net palipti karjeros laipteliu, todėl žvaigždės rekomenduoja būti atidiems. Pražiopsoti savo šansą yra labai paprasta.

pora ziema

Svarstyklės

Šią savaitę jums daug sėkmingiau seksis spręsti svetimas, o ne savas problemas. Jei sulauksite kritikos, nepriimkite to pernelyg asmeniškai, nes šiuo metu gali tekti susidurti su pavydžiais žmonėmis. Antroje savaitės pusėje aklai nepasitikėkite kito žmogaus nuomone, net jei tas žmogus jums autoritetas. Savaitgalį jus gali nustebinti aplinkinių žmonių geranoriškumas.

Skorpionas

Ši savaitė gali būti perėjimas į naują, jums palankesnį gyvenimo ciklą. Jei esate numatę tikrai didelių planų, nenorėkite, kad jų įgyvendinimas pavyktų čia ir dabar. Jei matysite, kad pasiekti tikslą nėra taip paprasta, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, numatykite trumpus žingsnelius, ir nepamirškite pasidžiaugti savo nedidelėmis pergalėmis, – jos taip pat labai svarbios. Savaitgalį galite gauti malonią žinią, kuri praskaidrins jūsų kasdienybę.

mergina mieste

Šaulys

Ši savaitė bus tinkama uždelstų problemų sprendimui. Jūsų talentai bus pastebėti ir įvertinti. Kūrybingas požiūris į darbą atneš apčiuopiamų rezultatų. Galite gauti pasiūlymą dėl paaukštinimo. Trečiadienį galite sužinoti svarbios informacijos, kuri atvers jums puikias perspektyvas. Savaitgalį stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais.

Ožiaragis

Šią savaitę būsite kupini energijos, todėl žvaigždės pataria imtis tokių darbų, kuriuos ilgą laiką atidėliojote: dabar juos užbaigti tikrai nebus sudėtinga. Susikoncentruokite ties esminiais dalykais, nešvaistykite laiko tuštiems plepalams. Atminkite, kad bet kokias problemas galite įveikti, jei kreipsitės į draugus pagalbos. Savaitgalio pramogos jus taip įtrauks, kad pamiršite, kada paskutinį kartą buvote liūdni.

horoskopai laivelis

Vandenis

Vandeniams šią savaitę žvaigždės žada malonias pažintis, todėl šis laikotarpis taps tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse, todėl pasistenkite nepasiduoti pagundoms, kurios bus viliojančios, tačiau pavojingos. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesusipratimai, kurie temdys nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti.

Žuvys

Atrodo, kad esate pasimetę savo siekiuose ir troškimuose. Jūsų galimybės nėra neribotos. Turite užbaigti tai, ką pradėjote, ir padaryti tam tikras išvadas. Atminkite, kad jūs patys kuriate savo pasaulį. Taigi išsikelkite sau realius tikslus. Antradienis ir trečiadienis gali būti aktyviausios savaitės dienos. Savaitgalį tikėtini barniai su artimaisiais.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto