Penkios velykinių šukuosenų idėjos mažosioms puošeivoms

Velykinių šukuosenų idėjos mažosioms puošeivoms

Šv. Velykų rytą savo dukterų plaukus šukuosiančias mamas vaikų kirpėjos kviečia pasitelkti vaizduotę ir šiek tiek paeksperimentuoti. 

Žaisminga šukuosena ir mažajai damai, ir aplinkiniams suteiks ne mažiau džiaugsmo nei pats dailiausias margutis. 

„Velykinei šukuosenai kurti pravers visi mamos įgūdžiai – tebūna šukuosena įvairi lyg išmargintas kiaušinis. 

Vienoje galvos pusėje galima supinti tradicinę ar išvirkščią kasą iš trijų, keturių, penkių sruogų, o kitoje pusėje viską surišti į kuoda, šiek tiek pašiauštą tarsi mažas viščiukas“, – patarė vaikų kirpyklos „Pukis“ meistrė Kristina, šukuodama tamsiaplaukę Liepą. 

Puošniausią savo suknelę fotosesijai išsirinkusią Lukreciją šukuosenų kūrėja Džiulija pavertė tikra princese, priekyje lyg diademą supynusi kasą, ją šiek tiek pakedenusi ir nugaroje leidusi lengvai kristi garbanoms. Šukuoseną kirpėja užbaigė tarsi prieskoniais ją „pagardinusi“ smulkiais žėručiais. 

„Man velykinė šukuosena siejasi su lengvumu, pavasariu. Jokių „tortų“ ant galvos – tegu garbanas kedena vėjas. 

Įdomu stebėti, kiek daug mergaitėms reiškia proginė šukuosena. Kai veidrodyje jos galiausiai pamato rezultatą, išsišiepia nuo ausies iki ausies. Tuomet mažosios dar pasisukioja priešais veidrodį ir lyg norėdamos įsitikinti, kad tai – ne sapnas, švelniai švelniai perbraukia ranka savo plaukus, bijodamos ką sugadinti“, – įspūdžiais dalinosi kirpėja. 

Ilgakasių galvas papuošė ryškiaspalvės puošmenos iš teminių kostiumų bei nuotaikingų aksesuarų namų „Smagi spinta“. 

„Mergaičių šukuosenoms nereikia nei daug lako, nei putų, kaip šukuojant moteris. Vaikas turi išlikti vaiku. 

Viską galima sutvirtinti segtukais, o smagiu akcentu gali tapti įvairiausi aksesuarai – segės, gėlės, lankeliai, galvos juostos“, – sakė „Pukio“ kirpėja Julija. 

© "Smagi spinta" nuotr.

velykos 1velykos 10velykos 11velykos 12velykos 13velykos 14velykos 15velykos 16velykos 17velykos 18velykos 19velykos 2velykos 20velykos 21velykos 22velykos 23velykos 24velykos 3velykos 4velykos 5velykos 6velykos 7velykos 8velykos 9

© "Smagi spinta" nuotr.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.