Veidrodis

Veidrodžiai interjere

Veidrodis - graži ir praktiška interjero detalė, kurią rasime kiekvienuose namuose. Daugiau laiko prie veidrodžio praleidžiame, pavyzdžiui, besiruošdamos romantiškam vakarui, į veidrodį žvilgtelime išeidamos iš namų. Dažnai Veidrodžiais užpildomos tuščios erdvės arba sukuriamas jaukumo pojūtis. Tačiau tai nėra vienintelės veidrodžių funkcijos. Veidrodžių gebėjimas atvaizduoti suteikia neribotas galimybes patalpų vizualios erdvės ar apšvietimo reguliavimui.    

Patalpų erdvės išplėtimas 

Didelis veidrodis kambaryje - didina erdvę. Naudojant įvairių dydžių ir formų veidrodžius galima "pakelti" kambario lubas ar "praplatinti" sienas. Vertikalūs, siauri veidrodžiai vizualiai aukštins patalpą, o horizontalūs - platins. Ankštame miegamajame virš lovos pakabinę ilgą, siaurą veidrodį gerokai praplėsite kambario erdvę. Jeigu kambario lubos žemos, ant lubų pakabinti veidrodžiai jas paaukštins.

Apšvietimo reguliavimas

Jeigu kambaryje trūksta šviesos, veidrodžio pagalba galite sukurti papildomą šviesos šaltinį. Pakabinkite veidrodį tinkamoje vietoje, ant sienos, kur jis atspindės langą. Atrodys, tarsi langai būtų du. Jeigu veidrodis atspindės lempos šviesą, kambarys taip pat atrodys šviesesnis ir jaukesnis.

Dar keli patarimai

Prieškambaryje dažniausiai kabinamas didelis, žmogaus ūgio, veidrodis. Svarbu, kad kiekvienas šeimos narys pažvelgęs į veidrodį matytų save visą, nebūtų „nukirstų galvų“. Netgi gerai, jeigu virš žmogaus galvos dar matyti erdvės. Veidrodžio plotis turi būti ne mažesnis nei 50 centimetrų.

Prieš kabindami veidrodį pažiūrėkite ką jis atspindės. Tai turi būti gražūs vaizdai, jokiu būdu ne pilka, niūri siena. Blogai žmogų veikia vienas priešais kitą išdėlioti veidrodžiai. Psichologų teigimu veidrodžiuose atsispindinti begalybė sukelia nerimo ir nepasitikėjimo pojūtį. Nekabinkite veidrodžio darbo kambaryje – jis trukdys susikaupti.

Tonuotas veidrodis – daugiau dekoro detalė, jis ne praktiškas, todėl geriau nekabinti jo prieškambaryje ar vonioje, kur norime matyti tikrą vaizdą.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto