Mobilusis telefonas

Kaip apsaugoti savo telefoną atkeliavus karščiams?

Sinoptikų prognozuojami vasariški orai šį savaitgalį daugelį iš mūsų nuteikia džiugiai, tačiau yra kai kas, kas artėjančia šilumos banga gali ir neapsidžiaugti – tai jūsų telefonas. Dideli karščiai daro įtaką jo baterijai, kuri išsikrauna greičiau, o šansai, kad įrenginys „paragaus“ vandens arba smėlio taip pat auga. Todėl, belaukdami iš pietų atkeliaujančių saulėtų ir karštų orų, sužinokite, kaip derėtų apsaugoti savo telefoną, be kurio mūsų dienomis būtų sunku įsivaizduoti tiek eilinę dieną, tiek ir maloniausias atostogas.

Apsaugokite nuo tiesioginių saulės spindulių

Gulėti ir lepintis saulės spinduliais Jūms, ko gero, patinka. Tačiau tai tikrai nepatinka Jūsų telefonui. Todėl būdami paplūdimyje, jokiu būdu nepalikite jo tiesioginiuose saulės spinduliuose. Galite uždengti įrenginį savo drabužiu, rankšluosčiu, įdėti jį į kuprinę arba rankinę, ar tiesiog įvilkti jį į odinį dėklą. Kaip teigia Dainius Žilinskas vadovaujantis „Samsung“ serviso centrui Lietuvoje, vienas iš svarbiausių patarimų vasarai: per karščius telefono nepalikti ir automobilyje, juo labiau ant automobilio prietaisų skydelio. Karštis bei tiesioginiai saulės spinduliai, gali padaryti neigiamą įtaką prietaisų veikimui ar sutrumpinti baterijos gyvavimo laiką.

Kiti priešai: smėlis ir vanduo

Kaip teigia, D. Žilinskas, vienas iš potencialių mūsų telefonų priešų vasarą – tai smėlis. Dažnai pasitaiko, kad leidžiant laiką paplūdimyje, telefonas labai greitai juo aplimpa, smėlio prilenda į garsiakalbius, jungtis ir kitus tarpus. Kad taip nenutiktų, telefoną geriau laikykite specialiame dėkle. O jei smėlio vis tiek pakliuvo, galite išpūsti jį paprastu suspausto oro balionėliu, nukreipus jo šiaudelį į užterštas telefono jungtis. Be smėlio daug žalos telefonui gali pridaryti ir vanduo. Eksperto teigimu, svarbiausia vengti atsiliepti telefonu ar tikrinti sms žinutes po maudynių, vos tik išlipus iš vandens. To daryti taip pat nereikėtų ir būnant lauke per lietų. Telefonui vis tik sudrėkus, palaikykite jį inde su sausais ryžiais, o sušlapus labai smarkiai greitai išimkite bateriją, nusausinkite ją ir jokiu būdu nedėkite jos atgal – geriau pristatykite įrenginį į servisą, kur profesionalai pasirūpins, kad drėgmės neliktų visiškai.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))