Fotografija ir išmanusis telefonas

Fotografija ir išmanusis telefonas – tvirta šių dienų sąjunga?

Šiandien – Pasaulinė fotografijos diena. Jei kažkada tokia diena buvo šventė tik profesionaliems fotografams, mūsų dienomis, ją galime minėti visi. Vis dažniau bendraujame dalindamiesi vaizdais, o nuolat tobulėjančios technologijos galimybes padaryti įmantrias nuotraukas daro prieinamas visiems. Be abejo šios revoliucijos centre – išmanusis telefonas, bet kokias galimybes jis atveria?

Ir atostogoms, ir darbui

Kompanijos „Samsung Electronics Baltics” atliktas tyrimas „Living Index“ pasufleravo, kad fotokamera išmaniajame telefone lietuviams yra itin aktuali – net 74 proc. mūsų šalies gyventojų fotografavimo funkciją laiko svarbiausią po tradicinių, tai yra, skambinimo ir sms žinučių rašymo. Kodėl taip pamėgome fotografuoti išmaniaisiais?

„Be išmanaus telefono šiais laikais neišsiversi nei darbe, nei atostogų metu, o viena iš svarbiausių jo funkcijų – fotografavimas, - pasakojo kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas, geriau žinomas Makaliaus vardu, - aš asmeniškai jau kuris laikas į kelionę nebeimu fotoaparato. Visų pirma, tai padeda sutaupyti vietos kelionės krepšyje, visų antra, mano telefono kamera nenusileidžia prieš kelis metus pirkto fotoaparato, tiksliau, ji netgi pažangesnė. Trečia, kadangi telefonas nuolat šalia, su savimi visada turiu ir jame patalpintus mėgstamiausius kadrus, kuriuos bet kada galiu parodyti draugams“. 

Taip pat skaitykite

O štai gerai žinomas konditeris Ali Gadžijevas teigė, kad telefone integruota kamera jam yra labai naudinga darbe: „Taip yra, nes viena iš mano  darbo dalių – fotografuoti savo desertus. Esu įsitikinęs, kad geras telefonas praverčia ne tik verslininkams, tačiau ir kūrybiškiems žmonėms, mėgstantiems savo kūrinius iliustruoti ir dalintis su kitais, tačiau, kaip ir visi kiti, taupantiems laiką“.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (0 balsai (-ų))