Barbė devyndarbė: kaip viską suspėti?

Barbė devyndarbė: kaip viską suspėti?

Kada paskutinį kartą radote laiko sau? Nors kasdieniai darbai neretai slegia, ir skubame greičiau juos atlikti, tačiau persitempti tikrai nereikėtų, kaip ir meluoti sau, kad jau kitą savaitę, tai tikrai šiek tiek pailsėsiu. Naivu tikėtis, kad darbai vieną dieną kažkur dings, todėl geriausia – tinkamai planuoti darbus, kurių visada buvo ir bus. Štai – 10 auksinių taisyklių, kurios padės jums sutaupyti laiko, ir viską atlikti laiku.

Planuokite darbus

Taip, ne visada viskas vyksta pagal planą, tačiau planuoti verta – prieš eidamos  miegoti pasvarstykite, kokie darbai jūsų laukia rytoj, ir kaip viską būtų galima suspėti. Pagalvokite, galbūt kai kuriuos darbus galite atidėti ar visai išbraukti iš dienotvarkės? Prisipažinkime: juk mes, moterys, kartais pačios prisigalvojame sau darbų, kurių galime tiesiog atsisakyti.

Į darbotvarkę įtraukite poilsį

Nerasite sau laiko tol, kol... to nesuplanuosite. Kada paskutinį kartą gulėjote karštoje vonioje ar lankėtės masažo salone? Įtraukite tai į dienotvarkę, ir laiko tikrai atrasite. Dauguma planuojamų darbų tikrai niekur nedings, o tuomet, kada būsite žvalios ir pailsėjusios, darbai eisis kur kas sklandžiau.

Susidėliokite prioritetus

Darbų daug... Tačiau kurie jų yra patys svarbiausi? Namų tvarkymas tikrai nebus svarbesnis už vaikų spektaklį mokykloje, o papildomos užduotys darbovietėje paprastai nėra svarbesnės už laiką, leidžiamą su šeima (nebent jums karjera – aukščiau visko). Susidėliokite prioritetus, ir pastebėsite, kad galite laimėti ne taip ir mažai laisvo laiko, kurį galite skirti tam, kas jums svarbiausia.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto