4 priežastys, kodėl turėtumėte apsipirkinėti internetu

Pirkimas internetu

Rodos, kad internetu netrukus galėsime įsigyti viską – šiuo metu vis daugiau žmonių tokiu būdu užsisako maisto produktus, nuomojasi automobilį, moka už komunalines paslaugas ar perka drabužius. Ne vienas vartotojas pripažįsta, kad tai labai patogus būdas greitai besisukančiame šių dienų pasaulyje. Tad jei dar dėl kažkokių priežasčių nedrįstate apsipirkti internetu, pateikiame keletą argumentų, kodėl turėtumėte bent pabandyti.

1. Taupo laiką ir leidžia palyginti prekes

Apie galimybę neišėjus iš namų, vos keliais mygtukų paspaudimais, įsigyti ultra madingą, dar į Lietuvos parduotuves neatkeliavusią palaidinę, mūsų mamos galėjo tik pasvajoti. O mums visa tai ranka pasiekiama. Ir per labai trumpą laiką. Juk apsiperkant internete mūsų neriboja parduotuvių darbo laikas, galime labai greitai palyginti prekes keliose parduotuvėse vienu metu, greitai sužinoti apie akcijas ir kitus specialius pasiūlymus. Tai ypač patogu mažus vaikus auginančioms mamoms.

2. Padeda rasti geriausią kainos pasiūlymą

Apsipirkinėjant įprastose parduotuvėse, prekių paieška už geriausią kainą užima pakankamai daug laiko. Jei laiko daug nėra – paprastai čiumpame norimą prekę, nors galvoje knibžda klausimas, ar nebūtų buvę kitoje parduotuvėje pigiau. Tuo tarpu internete šiuo klausimu atsiveria kur kas platesnės galimybės –šiandien sukurta daugybė tinklalapių bei mobiliųjų programėlių, kur galite palyginti visuose prekybos centruose, elektronikos ar buities, taip pat, ir maisto parduotuvėse esančias kainas. Taip nepermokėsite ir sutaupysite.

3. Leidžia apsipirkti bet kur ir bet kada

Nesvarbu ką veikiate ir kur esate – prižiūrite mažą vaiką, keliaujate ar laukiate autobuso stotelėje – apsipirkti internete tereikia išmaniojo telefono ar planšetės. Pastarosios šiam reikalui itin patogios – naujausi jų modeliai yra labai lengvi, kompaktiški, o ekranai paprastai pakankamai dideli patogiai apžiūrėti prekes. Tokios planšetės, kaip „Samsung Galaxy Tab S3“ netgi yra atsparios vandeniui ir dulkėms, o jų ekranai išlieka ryškūs net ir šviečiant ryškiai saulei. Taigi, užsisakyti naują porą batų galite net ir gulėdamos paplūdimyje.

4. Vietoje konsultantų – vartotojų rekomendacijos

Kiekvienoje parduotuvėje mes susiduriame su konsultantais, kurie kartais tampa pernelyg įkyrūs siekdami įsiūlyti vieną ar kitą prekę. Jei jums tai nelabai patinka, apsipirkdami internetu to tikrai išvengsite. Vis dėlto jeigu nesijaučiate užtikrinta dėl prekės kokybės, paskaitykite internetinėje parduotuvėje esančius atsiliepimus arba apsilankykite specialiuose puslapiuose, kurie skirti diskutuoti apie tam tikrus produktus. Kartais paprastų žmonių atsiliepimai atrodo kur kas patikimesni negu saldžios konsultanto kalbos!

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.