Sveikų dovanų idėjos

5 sveikų dovanų idėjos – įvertins ir kolegos, ir artimieji

Pasitelkus kūrybiškumą ir keletą sveikatą puoselėjančių produktų, kartu su visa šeima greitai ir lengvai sukursite net 5 išskirtines dovanas, kurios džiugins labiau nei daiktai, dažnai tiesiog nugulantys lentynose.

Dovanos turi būti prasmingos, o ne prabangios

Tikrąją švenčių nuotaiką kuria ne brangios dovanos, o artimųjų parodytas dėmesys ir laikas su artimaisiais. Tuo įsitikinęs žurnalistas Vytaras Radzevičius. ,,Dovanos turi būti prasmingos, o ne spindėti prabanga. Jei turiu laiko, geriau išverdu apelsinų marmeladą ir padovanoju, nei perku brangius daiktus ar žaislus, kurie sulūš po dešimties minučių. Smagu pagalvojus, kad valgydami mano pagamintas dovanas, žmonės prisimins mane“, – šypsosi V. Radzevičius.

Pašnekovas įsitikinęs, kad kalėdinės dovanos turi sukelti emociją, jausmą ar tiesiog būti skanios. ,,Tai gali būti kartu su vaikais, anūkais iškepti sausainiai, pagaminta uogienė, dailiai įpakuoti prieskoniai, o gal riešutai, turintys svarbią simboliką jau nuo senų laikų. Tai ilgaamžiškumo, gamtos virsmo ženklas, todėl riešutus tinka ne tik dovanoti, bet ir jais paįvairinti vaišių stalą”, – komentavo V. Radzevičius.

Kalėdos kvepia avižiniais sausainiais su riešutais

Violetos Repčenkaitės nuomone, pačios nuostabiausios gyvenime dovanos yra mūsų laikas skirtas artimiems, meilė, apsikabinimai bei pokalbiai. Labai malonu dovanoti ir tokias dovanas, kurias kurdami įdedame savo laiką ir meilę. Pavyzdžiui, iškepti sausainiai, keksiukai ar pyragas. ,,Žinoma, kad malonios ir materialios dovanos. Čia tiktų ir žinomas Coco Chanel posakis ,,Geriausi pasaulyje dalykai - nemokami. Antri geriausi - labai brangūs“, – juokiasi Violeta.

Savo vyrui Violeta dovanoja ne materialę vertę turinčias, o brangias širdžiai dovanas. Štai jo gimtadienio proga ji sukūrė vaizdo įrašą, kuriame linkėjimus skyrė draugai. ,,Pastebiu, kad artimieji ypatingai nudžiunga, kai iškepu visų mėgiamų avižinių sausainių su riešutais, ar obuolių pyragą. Atrodo, tikrai nėra didelė investicija į šiuos malonius dalykus, o malonumas suteikiamas artimam – didžiulis.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)