Dovanų pakavimo idėjos

Originalios dovanų pakavimo idėjos: nuo „pasidaryk pats“ iki graviravimo

Artėjant Šv. Kalėdoms kiekvienas galvoja ne tik kokia dovana pradžiuginti savo artimuosius, bet ir suka galvas kaip jas supakuoti. Juk ne tik pati dovana, bet ir jos įpakavimas parodo, kad jums iš tiesų rūpi žmogus, kurį sveikinate. Siūlome keletą itin originalių idėjų, kaip įvynioti kalėdines dovanas ir pradžiuginti mylimus bei artimus žmones, neišleidžiant daug pinigų.

Prisiminimų puoselėtojams

Prisiminimų puoselėtojams ir sentimentaliems žmonėms siūlome kalėdinių dovanų įpakavimus puošti asmeninėmis nuotraukomis. Geriausia, jei ta nuotrauka būtų susijusi su dovanos gavėjų – jūsų bendra fotografija, abiem kažkokią ypatingą vietą ar įvyki primenanti ar kitus sentimentus kelianti nuotrauka. Tokia dovana geriausiai atrodytų įpakuota į vienspalvį popierių. Taip visas dėmesys kryps į nuotrauką, kuri taps pagrindiniu įpakavimo akcentu.

Gamtos mylėtojams

Tiems, kas nori ne tik originalios, kvepiančios, bet ir gamtą tausojančios dovanų pakavimo idėjos, siūlome rinktis perdirbtą popierių ir įvairius gyvus augalus, kuriuos rasite miške ar tiesiog namuose. Kankorėžiai, kaštonai, samanos, įvairios medžių šakelės, sudžiovinti vaisiai ar švieži prieskoniniai augalai pagyvins jūsų dovanos įpakavimą ir suteiks švarų minimalizmo efektą. Pasirinkę tokį įpakavimą tausosite gamtą ir išliksite ekologiški.

Vardinis įpakavimas

Bet kuriai dovanai asmeniškumo suteiks kortelė su žmogaus vardu, kuriam yra skirta dovana, palinkėjimas, pririšta ar kitaip pritvirtinta pirma vardo raidė. Ši raidė gali būti iškirpta iš storesnio popieriaus, veltinio ar kitos kietos medžiagos. O dar labiau norėdami nustebinti sau artimą, tiesiog išgraviruokite ant dovanos jo vardą ar linkėjimą.

Taip pravartu pažymėti itin vertingus daiktus, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus, jų dėklus, ausines, laikrodžius, papuošalus ar netgi kompiuterius. Tokią nemokamą paslaugą iki pat sausio mėnesio tiems, kas įsigys naują telefoną ir jo dėklą arba pirks produktus iš specialaus kalėdinio pasiūlymo, siūlo bendrovė „Samsung“. Dovanos gavėjas dar ilgai prisimins taip originaliai pateiktą dovaną. 

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto