Originalios dovanų pakavimo idėjos: nuo „pasidaryk pats“ iki graviravimo

Dovanų pakavimo idėjos

Artėjant Šv. Kalėdoms kiekvienas galvoja ne tik kokia dovana pradžiuginti savo artimuosius, bet ir suka galvas kaip jas supakuoti. Juk ne tik pati dovana, bet ir jos įpakavimas parodo, kad jums iš tiesų rūpi žmogus, kurį sveikinate. Siūlome keletą itin originalių idėjų, kaip įvynioti kalėdines dovanas ir pradžiuginti mylimus bei artimus žmones, neišleidžiant daug pinigų.

Prisiminimų puoselėtojams

Prisiminimų puoselėtojams ir sentimentaliems žmonėms siūlome kalėdinių dovanų įpakavimus puošti asmeninėmis nuotraukomis. Geriausia, jei ta nuotrauka būtų susijusi su dovanos gavėjų – jūsų bendra fotografija, abiem kažkokią ypatingą vietą ar įvyki primenanti ar kitus sentimentus kelianti nuotrauka. Tokia dovana geriausiai atrodytų įpakuota į vienspalvį popierių. Taip visas dėmesys kryps į nuotrauką, kuri taps pagrindiniu įpakavimo akcentu.

Gamtos mylėtojams

Tiems, kas nori ne tik originalios, kvepiančios, bet ir gamtą tausojančios dovanų pakavimo idėjos, siūlome rinktis perdirbtą popierių ir įvairius gyvus augalus, kuriuos rasite miške ar tiesiog namuose. Kankorėžiai, kaštonai, samanos, įvairios medžių šakelės, sudžiovinti vaisiai ar švieži prieskoniniai augalai pagyvins jūsų dovanos įpakavimą ir suteiks švarų minimalizmo efektą. Pasirinkę tokį įpakavimą tausosite gamtą ir išliksite ekologiški.

Vardinis įpakavimas

Bet kuriai dovanai asmeniškumo suteiks kortelė su žmogaus vardu, kuriam yra skirta dovana, palinkėjimas, pririšta ar kitaip pritvirtinta pirma vardo raidė. Ši raidė gali būti iškirpta iš storesnio popieriaus, veltinio ar kitos kietos medžiagos. O dar labiau norėdami nustebinti sau artimą, tiesiog išgraviruokite ant dovanos jo vardą ar linkėjimą.

Taip pravartu pažymėti itin vertingus daiktus, pavyzdžiui, išmaniuosius telefonus, jų dėklus, ausines, laikrodžius, papuošalus ar netgi kompiuterius. Tokią nemokamą paslaugą iki pat sausio mėnesio tiems, kas įsigys naują telefoną ir jo dėklą arba pirks produktus iš specialaus kalėdinio pasiūlymo, siūlo bendrovė „Samsung“. Dovanos gavėjas dar ilgai prisimins taip originaliai pateiktą dovaną. 

Dėmesys akcentams

Tai labai panaši dovanų pakavimo idėja, kuri siūloma gamtos mylėtojams ir ekologijos puoselėtojams. Tačiau čia tinka ne tik įvairūs augalai, miško gėrybės, šakelės su uogomis, įvairūs karpiniai iš popieriaus ar medžiagos, bet ir tradicinis, neperdirbtas dovanų popierius. Tokiu būdų pakuojant dovaną, siūlome rinktis vienspalvį popierių, ant kurio uždėtas papuošimas, užrištas kaspinas ar juostelė taps pagrindiniu akcentu.

Itin lengvas būdas supakuoti dovanas

Tiems, kurie nenori ar negali skirti laiko kūrybiškam dovanų įpakavimui, siūlome net dvi paprastas, tačiau ne ką mažiau įspūdingas idėjas. Pirmoji, kalėdines dovanas pakuokite ten, kur yra siūlomos tradicinės dovanų pakavimo paslaugos. Dabar tokias paslaugas siūlo ne tik specializuotos parduotuvės, tačiau ir kiti prekybininkai. Pavyzdžiui, išmaniąsias kalėdines dovanas siūlo supakuoti ir sostinės prekybos centre „Panorama“ įsikūrusios „Samsung“ parduotuvės personalas. Jums neteks rūpintis, kaip supakuoti išmanųjį telefoną ar planšetę, nes už jus tai padarys kiti.

Antroji idėja, itin lengvas ir greitas būdas supakuoti dovaną. Tiesiog ją apvyniokite suglamžytu popieriumi ir apriškite paprasta virvele. Taip supakuotos dovanos atrodys ne ką mažiau įspūdingai ir kūrybiškai.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Partneriai

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.