Žaidimų konsolės Xbox – kurią rinktis?

Žaidimų konsolės Xbox

Xbox konsolės vertinamos dėl išplėstinių pramogų galimybių, todėl jas noriai renkasi kiekvienas, norintis ne tik mėgautis išskirtine žaidimų patirtimi – šie įrenginiai leidžia išbandyti gerokai daugiau linksmybių. Vis dėlto, rinkoje yra ne vienas Microsoft gaminys, todėl apsispręsti, kuri žaidimų konsolė labiausiai pateisins visus lūkesčius, gali būti pakankamai sudėtinga – kaip tuomet išsirinkti geriausią?

Xbox One ar Xbox 360?

Nors gali pasirodyti neįtikėtina, tačiau šios žaidimų konsolės turi ir panašumų – patobulinto dizaino Xbox 360 šiuo aspektu nebenusileidžia naujiesiems Xbox One įrenginiams, o papildomos jungtys ir pakankamai didelė kietojo disko atmintis suteikia galimybę išbandyti gausybę skirtingų kompiuterinių žaidimų ir pramogų. Kadangi konsolė Xbox 360 yra gerokai senesnė, daugelis žaidimo entuziastų jau turi savo pamėgtus žaidimus, kurie yra pritaikyti būtent šiam įrenginiui, tačiau dabar didžiąją jų dalį galima žaisti ir naujesnėje konsolėje, tad šis aspektas nėra labai svarbus – nebent Jūsų favoritų sąraše puikuojasi itin išskirtiniai žaidimai.

Vis dėlto, lyginant šiuos du įrenginius, neverta plačiau išsiplėsti – Xbox One yra gerokai greitesnis ir galingesnis už savo vyresnįjį brolį, todėl gali pasiūlyti gerokai daugiau pramogų, jungčių ir vartotojo sąsajos funkcijų, tačiau ieškantiems paprastesnių variantų, mėgstantiems senesnius žaidimus ar norintiems šiek tiek sutaupyti, sėkmingai tarnaus ir Xbox 360 konsolė.

Xbox One konsolės

Nusprendusiems įsigyti Xbox One konsolę, teks susipažinti su dar keliais skirtingais variantais – Xbox One, Xbox One S ir Xbox One X. Kalbant apie grafinius elementus, 4K kokybės raiška leis mėgautis Xbox One X ir Xbox One S konsolės, nors pastarasis variantas vis dėlto neprilygsta naujausiajam Microsoft šedevrui.

Teigiama, kad Xbox One S ir X konsolių gamyboje efektyviau išnaudojama erdvė, kadangi kompaktiškame dydyje telpa dar daugiau galimybių. Vis dėlto, dizainas ir forma yra labiau asmeninis skonio reikalas, tad verčiau iš arčiau susipažinti su svarbesniais parametrais, pavyzdžiui, žaidimų biblioteka. Visi šie įrenginiai pasiūlys praktiškai tokius pačius žaidimus, tačiau pagrindinis skirtumas tas, kad naujesnėse versijose jie veiks gerokai sparčiau – lyginant jų našumą ir kitas technines specifikacijas, beveik visuomet figūruoja Xbox One X pavadinimas.

Patys jos kūrėjai teigia, kad šis įrenginys net 40 procentų galingesnis už visus kitus, todėl pasirinkus šį variantą, Jūsų laukia tikrai neįtikėtina žaidimų patirtis. Vienintelis dažniausiai minimas šios konsolės trūkumas – šiek tiek didesnė kaina, tačiau visuomet galima atrasti įvairių specialių pasiūlymų, kurie suteiks galimybę įsigyti šiuos įrenginius patraukliomis sąlygomis. Xbox One X ir kitos žaidimų konsolės gera kaina parduodamos Pigu.lt e-parduotuvėje.

Tiems, kurie ieško paties geriausio, neabejotinai labiausiai patiks Xbox One X galimybės, tačiau jeigu konsolei nekeliate tokių didelių reikalavimų, savo funkcionalumu taip pat nustebins ir Xbox One S įrenginiai. O jeigu esate pasiryžę paaukoti 4K vaizdo kokybę ir ieškote pigesnio varianto – Xbox One taip pat gali būti puikus pasirinkimas. Nepamirškite ir Xbox 360 konsolių – rinkdamiesi iš keturių skirtingų variantų, tikrai surasite labiausiai poreikius pateisinsiantį įrenginį, kuris leis maksimaliai atsipalaiduoti ir pasinerti į nuotykių kupiną žaidimų pasaulį.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.