Meduolinis namelis

Nuoširdi Kalėdų dovana, kurią gaminant įsitrauks visa šeima, o išlaidauti neprireiks (+receptas)

Dėl šiandieninio gyvenimo tempo, kuris ypač įsismarkauja prieš žiemos šventes, daugelis į pasiruošimą Kalėdoms žiūri su lengvu nerimu – mat jis asocijuojasi su dovanų paieškomis ir ilgomis valandomis virtuvėje. Neretai pamirštame, kad Kalėdos pirmiausia kviečia atsipūsti, nurimti ir neskubant pabūti su tais, kuriuos labiausiai mylime. Kulinarijos tinklaraščio „Saulėta virtuvė“ įkūrėja Asta Černė teigia, kad pasiruošimą Kalėdoms taip pat galima paversti maloniu procesu ir dalijasi paslaptimi, kaip į jį įtraukti visus šeimos narius. Ji tikina, kad iš to gims ne tik rankų darbo dovanos artimiesiems, bet ir neišdildomi prisiminimai.

Kad nepervargtumėte – dalinkitės atsakomybėmis

Didžiausia klaida, kurią besiruošdami šventėms metai iš metų kartojame – visus darbus užsikrauname sau ant pečių ir, negana to, pasiliekame juos paskutinei minutei. A. Černė mano, kad šventes turime pasitikti su šypsena ir pailsėję, nes jų metu už viską svarbiausia laimingi prie stalo susėdę žmonės. Todėl ji pati vaišių ruošimo darbais dalinasi su kitais šeimos nariais.

„Jau ilgą laiką vaišes Kalėdoms ruošiame kartu su mama, su kuria dalijamės idėjomis ir receptais. Virtuvėje mielai sukuosi ir viena, tačiau su vyru turime gražią tradiciją – kartu dekoruojame imbierinius meduolius. Svajoju, kad šiais metais šiuo užsiėmimu pavyks sužavėti ir vienerių metukų sūnų, net jei jo menas bus chaotiškas, juk svarbiausia – procesas“, - šypsosi tinklaraštininkė.

Kepinių dekoravimas – užsiėmimas visai šeimai

Konditeriją dievinanti tinklaraštininkė pati Kalėdų stalo neįsivaizduoja be meduolių, aguoninio pyrago ir didelio, kasmet vis kitokio, torto. Tačiau kartu jai nestinga idėjų, kaip pasiruošimą šventėms paversti smagia pramoga visai šeimai. Pasak jos, tam labiausiai tinka tradicinių meduolinių sausainių ar meduolinio namelio gamybos procesas: kartu su artimaisiais sukdamiesi virtuvėje smagiai praleisite laiką, namai pakvips kepiniais, o rezultatu galėsite papuošti stalą ar gražiai įpakavus – dovanoti.  

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto