Ką dovanoti? Kaip išrinkti dovaną?

Dovana

Ką dovanoti? Kokią dovaną pirkti? Kaip išrinkti tiksiančią ir patiksiančią? Tai dažni klausimai ieškant dovanos, ypatingai iškylantys tada, kai žmogus mums tikrai brangus, arba tiesiog norime parodyti dėmesį geram draugui, kolegai ar viršininkui. 

Renkant dovaną verta pagalvoti, ar dovana bus naudinga, ar miela, tam, kuriam ją dovanosi. Ieškodama tinkamos dovanos įvertink žmogaus skonį, pomėgius ir netgi jo namų aplinką. Jeigu asmuo, kuriam ieškai dovanos, tavo šeimos narys ar geras draugas, verta pasidairyti po atminties kerteles, galbūt žmogus kažkada buvo užsiminęs ko jam reikia, ar kas jam patinka. Tai dažnai padeda ieškant dovanos.

Galima dovanoti knygą, šaliką, ar gerus kvepalus. Moteriai turėtų patikti kokybiškas dažų šepetėlių rinkinys. Puiki dovana bus geras rašiklis su išgraviruotu asmens vardu ir pavarde, ar inicialais. Geriau tegul tai būna smulkmena, bet geros kokybės, būtinai nepriekaištingai įpakuota su ranka parašytu trumpu, bet nuoširdžiu palinkėjimu. Intymią dovaną gali dovanoti tik sutuoktiniui, sužadėtiniui ar meilužiui. Nuo dovanos visada nuimk kainą, nebent abejoji ar dovana tiks ir ją gali tekti pakeisti. Jeigu nieko tinkamo rasti nepavyko ir dovanoji pinigus, įdėk juos į dailų voką.

Gėlės. Moteriai skirta gėlių puokštė gali būti spalvinga, su įvairiais pagražinimais, kaspinėliais ir kt., o vyrui labiau tiks santūri puokštė iš vienspalvių gėlių stambesniais žiedais. Gėles vazonėliuose galima dovanoti tik tuomet, kai tikrai žinai, kad žmogus jas mėgsta. Niekada nedovanok dirbtinių gėlių.

Pati gavusi dovaną būtinai padėkok ir išpakuok ją padovanojusio žmogaus akivaizdoje. 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.