Simondsijų aliejus

Simondsijų aliejus

Simondsijų aliejų, dar kitaip vadinamas Jojobos aliejumi, spaudžiamas iš simondsijų (Simmondsia Chinensis) riešutų. Tai skystas neutralaus kvapo vaškas, kurio sudėtis panaši į žmogaus odos riebalų sudėtį, todėl jis lengvai ir greitai pasisavinamas. Svarbu, kad simondsijų aliejus būtų nerafinuotas, šalto spaudimo.

Simondsijų aliejus turi išskirtinę savybę sulaikyti drėgmę, kas itin svarbu sausai odai. Jis lengvai įsigeria, daro odą minkšta ir elastinga, nepalikdamas riebalų sluoksnio. Jis pasižymi priešuždegiminėmis, antioksidacinėmis, regeneruojamosiomis savybėmis. Simondsijų aliejuje yra biologiškai aktyvių medžiagų, mineralų bei vitaminų A ir E. Reguliariai naudojamas jis lėtina odos senėjimo procesą, suteikia odai sveiką spalvą.

Simondsijų aliejus tinka visų tipų odos ir plaukų priežiūrai. Tai labai universalus produktas. Jis gali būti naudojamas: 

- veido odos priežiūrai;
- senstančios, suglebusios odos puoselėjimui;
- odos priežiūrai po skutimosi ar deginimosi procedūrų;
- raukšlelių aplink akis šalinimui ir profilaktikai;
- kūno odos drėkinimui po vonios procedūrų;
- jautrios kūdikių odelės priežiūrai;
- kaip masažo aliejus;
- celiulito ar strijų profilaktikai;
- sukietėjusios alkūnių, pėdų odos minkštinimui;
- sausų, lūžinėjančių plaukų puoselėjimui.

Simondsijų aliejaus naudojimas:

Simondsijų aliejus odai

Simondsijų aliejus puikiai maitina ir drėkina odą. Jį galima naudoti gryną arba maišyti su kitais augaliniais aliejais. Kelis lašus aliejaus galima įlašinti į turimą kremą arba tiesiog naudoti aliejų vietoje kasdieninio kremo. Raukšlelėms aplink akis naikinti naudokite simondsijų aliejų lygiomis dalimis sumaišytą su avokadų aliejumi. Nusimaudžius, dar drėgną kūno odą patartina ištepti aliejumi ir tik tada nusišluostyti rankšluosčiu. Tokiu būdu odoje sulaikoma drėgmė ir aliejus geriau susigeria. Nėščioms moterims rekomenduojama naudoti simondsijų aliejų strijų profilaktikai. Vyrams reikėtų šį aliejų naudoti po skutimosi procedūrų, jautriai odai nuraminti.

Simondsijų aliejus plaukams

Simondsijų aliejus labai naudingas sausiems, lūžinėjantiems plaukams. Jis gerina plaukų būklę, skatina augimą ir suteikia plaukams blizgesio. Jeigu galvos oda išsausėjusi, patartina prie plaukų plovimą įtrinti galvos odą aliejumi ir šiek tiek palaikius išplauti šampūnu. Plaukams atgaivinti ir pamaitinti daromos kaukės. Išteptus aliejumi plaukus apriškite rankšluosčiu ir palaikykite kelias valandas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto