Ricinos aliejus

Ricinos aliejus – natūrali pagalba grožiui

Turbūt dažniausiai ricinos aliejus žinomas kaip vidurius laisvinanti priemonė, bet čia rašysime ne apie tai.

Nuo senų laikų ricinos aliejus naudojamas ir kaip natūrali bei veiksminga priemonė plaukų, nagų ir odos problemoms spręsti. Ricinos aliejuje gausu vitamino E ir nepakeičiamų riebalų rūgščių. Be to ricinos aliejus slopinančiai veikia daugelį bakterijų, virusų ir grybelių. Taigi, kaip galime išnaudoti šį vertingą aliejų savo grožio puoselėjimui?

Ricinos aliejus - nauda

* Skatina plaukų augimą, stabdo slinkimą;
* Drėkina, maitina ir minkština plaukus;
* Padeda atsikratyti pleiskanų;
* Skatina blakstienų ir antakių augimą, stabdo retėjimą;
* Maitina, drėkina, minkština ir stangrina odą;
* Gydo spuogus;
* Mažina įvairius odos darinius: pigmentines dėmes, karpas, randus;
* Gydo nudegimus;
* Naikina smulkias raukšleles aplink akis;
* Padeda išvengti strijų susidarymo, lygina jau susidariusias.
Ricinos aliejus

Ricinos aliejus plaukams

Slenka plaukai? Pašildykite ricinos aliejų (nebūtinai) ir švelniai masažuodamos juo ištepkite galvos odą. Paskirstykite jį tolygiai, kad vienoje vietoje neliktų daug ricinos aliejaus, nes vėliau bus sunku jį išplauti. Užsidėkite polietileninę kepurėlę arba apvyniokite plaukų sritį maistine plėvele ir pašildytu rankšluosčiu. Palaikykite ricinos aliejaus kaukę 1,5-2 valandas, išplaukite galvą šampūnu ir leiskite plaukams natūraliai išdžiūti.

Skilinėja, šakojasi plaukų galiukai? Kasdieną, prieš miegą ištepkite juos pašildytu ricinos aliejumi arba, ricinos aliejaus ir kokosų aliejaus mišiniu, o ryte plaukus išplaukite.

Vargina pleiskanos? Sumaišykite lygiomis dalimis ricinos ir alyvuogių aliejus (po 1 valgomąjį šaukštą), įspauskite šlakelį citrinos sulčių. Šia kauke ištepkite galvos odą, apvyniokite polietilenine plėvėje, šiltu rankšluosčiu ir palaikykite 20-30 minučių.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (3 balsai (-ų))