Obuolių actas

Obuolių actas: nauda sveikatai ir grožiui

Žinoma, kad obuolių actas turi gausybę teigiamų savybių. Jis padeda norinčioms numesti svorio, gelbsti esant įvairiems sveikatos sutrikimams, padeda išlaikyti grožį ar atrodyti dar geriau. Tačiau reikia žinoti, kada ir kaip vartoti obuolių actą, kad jis padėtų išspręsti sveikatos problemas ar pagelbėtų Jūsų grožiui.

Atgaukite jėgas ir balansą

Visų pirma, obuolių actas yra puikus maisto papildas. Jis gali būti vartojamas po ligų, nusekus organizmui. Atgauti rūgščių bei šarmų pusiausvyrą organizme naudinga ir po streso ar pavasarį, kuomet po žiemos ne tik dažnai lieka susikaupusių riebaliukų, bet ir yra juntamas organizmo išsiderinimas. Pastebėta, kad obuolių actas puikiai dera su medumi. Pastarasis taip pat yra puikus sveikatos šaltinis. 1 šaukštelį obuolių acto ir 1 šaukštelį medaus užpilkite šiltu vandeniu. Tokį mišinį gerkite 2 kartus per dieną, likus pusvalandžiui iki valgio. Neviršykite šios dozės. Nepamirškite, kad daugiau nereiškia geriau.

Pamirškite uždegimus, galvos skausmą

Uždegiminiai susirgimai labai nemalonūs. Obuolių actas juos slopina, todėl galite jaustis kur kas geriau, guviau. Dažną uždegimą, tokius susirgimus kaip anginą ar panašūs, lydi galvos skausmas, iššaukiama migrena. Galvos skausmą actas iš obuolių puikiai numalšiną, todėl iš karto savijauta pagerėja, o tai padeda tolesniam sveikimui, leidžia tiek Jums lengviau atlikti savo darbus, tiek ir organizmui kovoti su liga.

Daugiau jokios nemigos

Dažnai susiduriate su nemiga? Išmėginkite obuolių acto gėrimą. Sumaišykite keletą šaukštelių obuolių acto su stikline medaus ir kas dieną prieš eidami miegoti suvartokite 2-4 šaukštelius šio mišinio. Obuolių actas ir medus kartu yra gana stiprus ir veiksmingas būdas centrinei nervų sistemai nuraminti.

Erzina vabzdžių įkandimai?

Tiek sveikatai, tiek grožiui tikrai nereikalingi vabzdžių įkandimai, kurių vasarą, jei mėgstate būti gamtoje, išvengti vargu ar pavyks. Patepkit sugeltas vietas obuolių actu ir jos greičiau sugis, nejusite nemalonaus niežėjimo. Tepti reikėtų du kartus, pirmąjį kartą kai tik pajuntate įgėlimą, o antrąjį kai obuolių actas nudžius. Jei įgėlimas stipresnis ar oda jautriau sureagavo – tepkite po kurio laiko vėl.

Odai – obuolių actu papildytas kremas

Naudojate kremą odai, tačiau norite dar lygesnės odos? Įmaišykite šiek tiek obuolių acto į savo naudojamą kremą (tiek rankų, tiek veido). Obuolių actas sutrauks poras, todėl oda taps lygesnė, malonesnė, atrodys sveikesnė.

Obuolių actą sumaišius su vandeniu santykiu 1:3 galima gauti puikią priemonę prieš spuogus. Šiuo tirpalu suvilgius vatos tamponėlį reikėtų tepti spuogus, palaipsniui taip bus nuvalytas veidas. Net ir nesant spuogeliams odą galima reguliariai valyti acto ir vandens (šiuo atveju santykiu 1:1) mišiniu. Taip oda ne tik bus apsaugota nuo nešvarumų, kurie sukelia spuogelius, bet ir mažiau blizgės, neatrodys riebi, o tik lygesnė.

Kiekviena moteris gali atrasti obuolių acto naudą savo sveikatai ar grožiui, kadangi tai labai daug teigiamų savybių turintis natūralus produktas, kurio vartojimas žinomas jau daugybę tūkstančių metų, o sėkmę patvirtina tiek naudoję žmonės, tiek ir mokslininkai bei gydytojai.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto