Obuolių actas lieknėjimui

Obuolių actas lieknėjimui

Obuolių actas žinomas dėl savo savybių labai įvairiose srityse. Jį naudoja liaudies medicina, nevengia kulinarai, tačiau galima naudoti ir toms, kurios nori numesti svorio – tai lieknėjimo priemonė.

Obuolių actas lieknėjimui padeda vien dėl to, kad greitina medžiagų apykaitą. Būtent pagreitėjusi medžiagų apykaita leidžia išvengti nereikalingų kilogramų. Tai nėra vien tik laikas, per kurį organizmas suvirškina maistą, bet gausybė įvairių mikro procesų, į kuriuos gilintis net nevertėtų. Tuo tarpu obuolių actas, dėl daugybės obuoliuose esančių vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, padeda šiems procesams vykti kokybiškiau ir dėl to maistas virškinamas lengviau, greičiau, nepradeda didėti svoris vos tik suvalgius ką nors ne tokio sveiko ar nekalto (saldumynai, riebesnis maistas ir pan.)

Lieknėti obuolių actas padės tik tuo atveju, jei nesilaikote griežtų dietų. Paradoksalu, tačiau daugelis dietų kaip tik slopina medžiagų apykaitą, neleidžia tinkamai funkcionuoti virškinimo sistemai. Tai dažna dietos nesėkmės priežastis, nors mėgstama kaltinti netinkamus produktus ar nepatikrintą dietos efektyvumą. Visgi, medžiagų apykaita individuali kiekvieno žmogaus organizme, tad kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam.

Obuolių actas lieknėjimui gali būti naudojamas įvairiai. Bene patogiausia – maisto papildas, kurį galima įsigyti vaistinėse. Tačiau tai ne toks natūralus produktas kaip buteliuose parduodamas skystas obuolių actas. Jį reiktų vartoti saikingai, į stiklinę vandens įpilti šaukštelį acto ir šį mišinį išgerti ryte, geriausia, po valgio. Nors galima rasti informacijos, kurioje nurodoma gerti prieš valgį, rekomenduojame nerizikuoti – obuolių actas skatina skrandžio sulčių išsiskyrimą, tad jį vartoti esant tuščiam skrandžiui gali būti pavojinga, ypač jei skundžiatės skrandžio sutrikimais (gastritas, opa ar dažni skausmai). Po pusryčių pavojus bus mažesnis, kadangi skrandis bus netuščias, tačiau jei skrandis labai silpnas, vertėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Vartoti obuolių actą lieknėjimui galima ir rekomenduojama, tačiau vertėtų įsidėmėti, kad stebuklų jis nepadarys. Actas pagreitis Jūsų medžiagų apykaitą, tačiau nesudegins visų Jūsų riebalų už Jus – pasiryžkite šiek tiek aktyvesniam gyvenimo būdui, skirkite daugiau dėmesio sveikesnei mitybai, tuomet rezultatai tikrai maloniai džiugins, o nereikės atisakyti visų malonumų, tokių kaip šokoladas ar pyragėliai. Vartojant obuolių actą lieknėjimui pastebima, kad svoris krenta greičiau, lengviau atsikratyti didesnio kilogramų skaičiaus.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto