Obuolių actas lieknėjimui

Obuolių actas lieknėjimui

Obuolių actas žinomas dėl savo savybių labai įvairiose srityse. Jį naudoja liaudies medicina, nevengia kulinarai, tačiau galima naudoti ir toms, kurios nori numesti svorio – tai lieknėjimo priemonė.

Obuolių actas lieknėjimui padeda vien dėl to, kad greitina medžiagų apykaitą. Būtent pagreitėjusi medžiagų apykaita leidžia išvengti nereikalingų kilogramų. Tai nėra vien tik laikas, per kurį organizmas suvirškina maistą, bet gausybė įvairių mikro procesų, į kuriuos gilintis net nevertėtų. Tuo tarpu obuolių actas, dėl daugybės obuoliuose esančių vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, padeda šiems procesams vykti kokybiškiau ir dėl to maistas virškinamas lengviau, greičiau, nepradeda didėti svoris vos tik suvalgius ką nors ne tokio sveiko ar nekalto (saldumynai, riebesnis maistas ir pan.)

Lieknėti obuolių actas padės tik tuo atveju, jei nesilaikote griežtų dietų. Paradoksalu, tačiau daugelis dietų kaip tik slopina medžiagų apykaitą, neleidžia tinkamai funkcionuoti virškinimo sistemai. Tai dažna dietos nesėkmės priežastis, nors mėgstama kaltinti netinkamus produktus ar nepatikrintą dietos efektyvumą. Visgi, medžiagų apykaita individuali kiekvieno žmogaus organizme, tad kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (8 balsai (-ų))