Arbatmedžio aliejus

Arbatmedžio aliejus grožiui ir sveikatai

Arbatmedis – puikus medis, iš kurio išgaunamas eterinis aliejus, per pastarąjį dešimtmetį užkariavęs labai didelį simpatijų kiekį ieškant tiek grožio, tiek sveikatos priemonių. Taigi, ką gali arbatmedžio aliejus ir kodėl jis pastaruoju metu toks populiarus?

Arbatmedžio aliejus išsiskiria savo antibakterinėmis bei antiseptinėmis savybėms. Šis aliejus skatina normalios bakterinės floros atsinaujinimą bei odos regeneraciją, nesukeldamas šalutinio poveikio sveikai odai. Jis naikina įvairias bakterijas, grybelius, malšina skausmą. 

Arbatmedžio aliejus sveikatai

Arbatmedžio aliejus tikrai pravers Jūsų namų vaistinėlėje. Pirmiausia, tai puiki priemonė žaizdoms gydyti. Nesvarbu, tai bus nudegimas, įsipjovimas ar vabzdžio įgėlimas – aliejus paspartins žaizdų gijimą. Žaizdeles ar skaudamą nuo įgėlimo vietą geriausia patepti šiuo aliejumi sudrėkinta vata, vatos tamponėliu ar užlašinti tiesiogiai.

Skundžiatės galvos skausmu? Vargina sloga ar kosulys? Jums gali padėti arbatmedžio aliejaus pripildyta aromatinė lempa. Paskleiskite šį malonų kvapą po namus ir tai padės sumažinti galvos skausmą, taps lengviau kvėpuoti, mažiau kankins kosulys, susilpnės gripo ar kitų peršalimo ligų simptomai. Be to, patalpoje vyraus gaivus kvapas, oras taps švaresnis, nes aliejus turi dezinfekcinių savybių.

Sumaišius keletą lašų arbatmedžio aliejaus su maždaug 50 mililitrų alyvuogių aliejaus galite gauti puikią priemonę artritui gydyti. Įtrinkite šį mišinį į skaudamą vietą ir po kurio laiko pajusite palengvėjimą. Tuo tarpu sumaišius 10-20 lašų arbatmedžio aliejaus su druska ir vandeniu galėsite gydyti kojų grybelį ar profilaktiškai nuo jo apsisaugoti. Pamirkykite tokioje vonelėje kojas kiekvieną vakarą prieš miegą ir pajusite tikrą palengvėjimą.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)