Kaip mesti rūkyti?

Kaip sėkmingai mesti rūkyti kiekvienam Zodiako ženklui

„Tikriausiai žinote, kad  visuomenei žalingą įprotį rūkyti „padovanojo“ Amerikos atradėjas Christopheris Columbus, atvežęs šią „dovaną“ ir į Europą. Dabar ne vienas nori  mesti rūkyti, bet nepaisant to, nikotino vergų gretos nenumaldomai didėja“, - tvirtino populiarios laidos „Susituokime“ („Davaj, paženimsia“), rodomos per Rusijos pirmąjį kanalą, vedėja, žinoma astropsichologė Vasilisa Volodina. Anot jos, „laimingieji“, kuriems pasisekė išvengti šios priklausomybės paprastai samprotauja taip: „Visai lengva mesti rūkyti! Paprasčiausiai reikia nerūkyti. Tačiau tie, kurie bent kartą mėgino  tai padaryti, žino, kad išeiti iš „dūmų vergijos“ nėra paprasta. „Esu įsitikinusi, kad tai gali padėti tik žmogaus stipri valia, didelės pastangos ir, žinoma, vidinės jėgos, būdingos kievienam žmogui nuo pat gimimo pagal jo astrologinį Zodiako ženklą“, - sakė astropsichologė. 

Ugnies stichija 

V.Volodinos manymu, paprastai Ugnies stichijos atstovai griebiasi cigaretės kaip gelbėjimosi rato, padedančio sumažinti nervinę įtampą, labiau pasitikėti savo jėgomis. Bet neretai ir norint suteikti sau reikšmingo bei neprieinamo žmogaus įspūdį. Taip pat Ugnies stichijos žmonės gana dažnai pradeda rūkyti kopijuodami savo tėvų ar draugų elegsį, į kuriuos lygiuojasi. Arba tiesiog norėdami pritapti prie kitų. Tai yra dėl kompanijos. „Iš pirmo žvilgsnio vaikiškos priežastys  gali ilgiems metams „apvesdinti“ su cigarečių pakeliu. O apiforminti ilgai lauktas „skyrybas“ bus tikrai nelengva. Juo labiau, kad Ugnies stichijos atstovai – Avinas, Liūtas ir Šaulys paprastai žiūri skersomis į artimų žmonių patarimus ir dažniausiai juos ignoruoja“, - sakė pašnekovė. Anot jos, pagrindinis „ugninės“ kovos su rūkymu principas -  pasikliauti tik savo jėgomis ir jokio spaudimo iš šalies. 

Avinas 

Bet kuriam šio Zodiako ženklo atstovui gyvenimo prasmė – kuo daugiau pasisemti iš jo malonumų. Ir bet kuris mėginantis atimti ar kaip nors kitaip suvaržyti Avino gyvenimo būdą, baigsis pralaimėjimu. Kadangi įtikinti jį mesti rūkyti – bergždžias reikalas. Kai tik Avinas pajus, kad mėgina jį „perauklėti“, akimirksniu stos piestu ir užsispirs kaip Avinas. Todėl iš esmės jam reikėtų pamėginti pačiam susitarti su savimi. Kitaip tariant, eiti lažybų su savimi. Pavyzdžiui, kad mesite rūkyti iki atostogų pradžios! Turėtų padėti, nes  iškyla  pavojus prarasti savigarbą ir principus, kurie Avino žmonėms labai svarbūs dalykai.  Įdomu tai, kad impulsyvūs, pernelyg emocingi, bet atkaklūs ir užsispyrę Avino žmonės gali lengvai susigundyti cigaretėmis. Tiesiog iš smalsumo, noro parodyti, kad jis - laisvas ir nepriklausomas. Arba apėmus prieštaringiems jausmams. Bet lygiai taip pat lengvai jis nesunkiai gali mesti rūkyti, be jokių ypatingų motyvų. Beje, paklauskite Avino, ar jis galėtų prisiminti bent porą argumentų apie tai, kad rūkymas kenkia sveikatai. Greičiausiai ne. Aišku, jis daug kartų girdėjo ir skaitė apie rūkymo žalą, tačiau tarsi tai jo nelietė.

Liūtas 

Šio Zodiako ženklo žmonėms reikėtų susimąstyti, kad tabako dūmai daro neigiamą įtaką jo karališkam įvaizdžiui. Ar Liūtui tinka pilkšva veido spalva, pageltę nagai, sklindantis nemalonus burnos ir drabužių kvapas? Galų gale praleidžiantys pertraukėles ne gryname ore, o rūkymui skirtoje patalpoje atrodo labai apgailėtinai prieš savo pavaldinius ar verslo partnerius! Taigi, ar verta? Tiesa, jei Liūtas ir užtraukia dūmą, tai tikrai ne dėl to, kad nori būti kaip visi. Jei perka cigaretes – tai brangiausiai kainuojančias. Jei rūko cigarus, tai būtinai jie turi būti žinomo prekės ženklo. Vis dėlto Liūtui mėgstamiausia pypkė. Tada jis rūko išdidžiai, oriai, estetiškai ir didingai.  Beje, tuo momentu Liūtas atrodo arogantiškas ir garbėtroška, kupinas savimeilės. Bet iš tikrųjų jis lengvai pažeidžiamas ir ganėtinai jautrus. Todėl užtenka jam priminti arba tiesiog į akis pasakyti, kad spektaklis, pavadinimu „Pasaulio bamba, rūkantis pypkę“ nepavyko ir Liūtas, labai  giliai įtraukęs dūmą, paskui pagalvos... ir ims ieškoti paties originaliausio būdo mesti rūkyti. Aišku, būtinai jį atras ir atsikratys šio žalingo įpročio. Kokiu būdu? Ne tai svarbiausia. Bet, tikėtina, gali pasinaudoti naujausiu gydymo nuo šios priklausomybės metodu.

Šaulys 

Šio ženklo atstovams vertėtų žvilgterėti į šią problemą iš filosofinės pozicijos. Senovėje kinai mėgo kartoti: „Įprotis nulemia likimą“.  Taigi, Šaulys turėtų suklusti ir paklausti savęs: „Negi tokiam niekingam įpročiui turiu patikėti savo likimą?“. Nes paprastai šio Zodiako ženklo atstovai neabejoja, kad jie verti geriausio! Ir paskutinis argumentas Šauliams - rūkyti jau nebemadinga. Žinia, Šaulio žmonės mėgsta viešumą, visuomenę, o visuomenė mėgsta Šaulius. Nepaisant išoriško šio ženklo žmonių pakylėjimo, linskmo nusiteikimo ir rafinuotumo, bet iš tikrųjų jiems nusispjauti į viską.  Tiesa, jie būna jautrūs ir pažeidžiami. Neretai ir stveriasi cigaretės, kai širdį pradeda draskyti skausmas ir nepakeliami išgyvenimai. Nors neretai tiesmukiški ir  aštraliežuviai Šaulio ženklo žmonės kitų nepasitenkinimą užuominomis, kad jie rūko, prašo rėžti teisybę tiesiai šviesiai į akis. Ir pabrėžti, kad jam - nepriklausomam, įdomiam ir gyvenimą mylinčiam rūkymas gali sugadinti ne tik jo sveikatą, bet ir sugriauti gyvenimo tikslą ir prasmę. O jei dar pasakius, kad nerūkantį Šaulį visuomenė ims labiau mylėti, tai, tikėtina, kad cigaretės dūmo kvapas išnyks negrįžtamai iš šio Zodiako ženklo žmogaus akiračio.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (2 balsai (-ų))