Kokia jūsų dukrelė pagal Zodiako ženklus

Kokia jūsų dukrelė pagal Zodiako ženklus

Kiekvienai moteriai kūdikio gimimas - laimingiausias gyvenimo įvykis, kurio ji niekada nepamiršta. Praėjo nerimas, jaudulys, skausmas, baimė ir ant mamos rankų meiliai snūduriuoja mažoji princesė – naujagimė dukrytė. Nuostabios akys, riesta nosytė ir lūpos „kaspinėliu“. Giminės dar ilgai ginčysis į kurį iš tėvų ji labiau panaši ne tik iš išvaizdos, bet ir pagal charakterį. 

Avinas 

Savybės, būdingos Avino ženklo žmonėms, tradiciškai laikomos vyriškomis: avantiūrizmas, atkaklumas, drąsa, lenktyniavimas ir panašiai. Todėl Avino mergaitės tikrai nėra paklusnumo įsikūnijimas. Jos nori ne tik pasireikšti, bet ir pripažinimo. Priešingu atveju,  mergaitė bus priversta nuolat „nešioti kaukę“, norėdama visiems įtikti ir atitikti gyvenimo taisykles bei nuostatas. Tačiau jos pripažinimas turi prasidėti jau namuose. Todėl labai svarbu, kad tėvai ne tik vertintų savo dukters entuziazmą, iniciatyvą, bet ir palaikytų ją. 

Apskritai Avinui būdingas užsispyrimas  su  neįtikėtina jėga atsiskleidžia ir šio ženklo mergaitėms, kurios visą laiką siekia įrodyti, ką sugeba ir ko yra vertos. Todėl mažylės tiesiog negali būti tylenėmis ir paklusniomis būtybėmis. Jų gyvybingumas ir judrumas visada prasiveržia išorėn. Jos nori, kad tėvai mėgautųsi gyvenimo pilnatve lygiai taip pat, kaip ir jos pačios. Šio ženklo mergaitės iš pažiūros gali atrodyti vyresnės, nei joms iš tikrųjų yra metų. Mat skuba užaugti. Jos gana greitai ir sėkmingai įveikia infantiliškus vaikystės etapus norėdamos greičiau tapti nepriklausomos. Bet nepriklausomybės siekimas dar nereiškia brandumo. Avino mergaitės nori pradėti bėgioti anksčiau, nei išmoksta vaikščioti. 

Jautis 

Šio Zodiako ženklo mergaitėms būdingas ne mažiau smalsus domėjimasis aplinka ir pakankamai stiprus fizinio kontakto poreikis, kaip ir berniukams. Todėl beprasmiška sakyti savo dukteriai „neliesk“, jai ištiesus pirštuką prie tešlos, norėdama paragauti ar tiesiog pačiupinėti. Šio ženklo mergaitės išsiskiria iš kitų savo jausmingumu. Mažosios Jaučio princesės visada smalsiai dairosi, apžiūri ir  stebi aplinką. Džiaugiasi paprastais kasdieniais dalykais. Todėl būnant tokio vaiko tėvais  reikia mėgautis vaikišku nuoširdumu, kuris padės užgošti gyvenimo sunkumus. 

Jautis vertina reikalingiausius ir svarbiausius dalykus gyvenime: žmonių prieraišumą ir atsidavimą, gamtos grožį, gerą valgį. Šio ženklo mergytės siekia gauti kuo daugiau šių malonumų dar vaikystėje. Be to, Jaučio dailiosios lyties atstovės skiriasi iš kitų ypatingu, tik joms vienoms būdingu moteriškumu. Nepaisant to, nejaučia potraukio blizgučiams ir kitokiems papuošalams, nes pirmiausiai vertina patogumą. Taip pat Jaučio mergaičių nepavadintumėte trapiomis, nes jos tvirto, neretai kresno sudėjimo, būdingo Žemės stichijos ženklų atstovams.  Bet jos - žavingos ir žino, kaip išnaudoti moteriškas gudrybes, norint pasiekti geidžiamo. Meiliai palietusi tėvo petį ir prisiglaudusi, Jaučio mergaitė tik įsitikina, kad jis yra šalia.

Dvyniai 

Dvynių mergaitės – tikros fėjos, kerinčios ir žavinčios aplinkinius savo neišsemiamais saviraškos  būdais. Negana to, dėl savo žingeidumo ir įžvalgų retai klysta ir laiku pastebi spąstus, kol kiti leidžiasi į iliuzijų ir svajonių pasaulį. Jūsų duktė  – informacijos rinkėja. Jai svarbu žinoti savo tėvų nuomonę bet kuriuo klausimu: pradedant kaimynų asmeniniu gyvenimu, baigiant - kodėl saulė nusileidžia vakare? Jos smalsumas - neišsemiamas. 

Dvyniai – ir permainingi vaikai. Tai - dvilypis ženklas, todėl ir jūsų duktė ne išimtis. Joje „gyvena“  du skirtingi žmonės. Užtat per akimirką gali pavirsti iš angelo į velniuką, iš tylios pelytės į viską  mindantį dramblį, iš žaismingo katinėlio į suirzusią panterą. Dvynių mergaitėms patinka įvairūs žaidimai, susiję su jos asmenybe, padedantys tobulėti ir verčiantys mąstyti. Vaizdžiai kalbant, Dvyniai priklauso prie  vaikų, sugebančių leistis stačia nuokalne slidėmis jau būdami penkerių metų. Jų nepriekaištingas fizinis ir psichinis judrumas,todėl gali sukurti pasaką tiesiog beeinant. O jų galvelėse visada kupina klausimų: kodėl, kada,kaip, kam? 

Vėžys 

Vėžio mergytės būna prisirišusios prie savo motinų visa širdimi. Tokios pat prieraišios tampa ir sukūrusios šeimas. Net ir anksti ištekėjusi ir tapusi motina, Vėžio moters rūpinimosi, globos, meilės užtenka ir broliui, seseriai ar draugei. Ji tiesiog piestu stoja ginti nepasitikinčius savimi ir lengvai pažeidžiamus žmones. Priglaudžia juos po savo sparneliu, kol šie „išmoksta skraidyti“.  

Vėžio mažylės niekada nepamiršta išvirti sriubos ar arbatos savo lėlėms, meškučiams ir kiekvieną vakarą guldo juos į lovą, niūniuoja ir migdo. Apskritai Vėžio žmonės neatsiejami nuo namų šilumos bei jaukumo. Jie lengvai „išlukštena“ žmones ir „girdi“ neištarus žodžius. Tikriausiai esate pastebėję, kaip dukrytė įdėmiai seka jūsų judesius, tarsi nieko nepastebėdama aplink. 

Mergaičių, gimusių po Vėžio ženklu, motinoms svarbu paaiškinti savo dukterims, kad reikia išmokti atskirti savo jausmus nuo aplinkinių žmonių emocijų ir daugiau klausytis savęs. Vėžio mergaitėms labai svarbu tų žmonių, kuriuos myli, pasitikėjimas, palaikymas bei supratimas, kai jos jaučiasi blogai ir yra labai pažeidžiamos. Mat jas nesunku išvesti iš pusiausvyros, nes reaguoja į įvykius greičiau emociškai nei logiškai. Todėl dažna problema joms tampa didžiule nesėkme. Reikia padėti Vėžio mergaitei suprasti, kad daugumos atvejų „kaltas“ jos unikalus jautrumas ir jausmingumas!

Liūtas 

Маžoji liūtukė repetuoja karalienės vaidmenį dar ankstyvoje vaikystėje. Ji prašo trokštamų dalykų didingai mosikuodama rankelėmis! Bet Liūto ženklo mergytę labai lengva išlepinti. Ji siekia visur ir visada būti pirma, laimėti. Džiaugiasi, kai jos kaprizams nusileidžiama ir apsiašaroja nutikus kitaip. Bet ilgai liūdėti jai netenka ir nemoka, nes greitai iš po debesų išlenda besišypsanti saulytė. Tačiau nuolat begiriant liūtukę ir pataikaujant jos kaprizams, gali tekti jai meilikauti nuolat. Iš tikrųjų tas meilikavimas tarsi vandens šaltinis iš kurio jūsų vaikas pasisemia energijos ir gyvybingumo. 

Ūgtelėjusios Liūto mergaitės drąsa neretai slepiasi po santūrumo ir drovumo kauke.Užtat jaučiasi kaip narvelyje. Norint, kad ši iš pažiūros išdidi ir ori mergaitė labiau pasitikėtų savo jėgomis, reikia, kad pirmiausiai jūs ja patikėtumėte. Jos energija ir spontaniški emocijos protrūkiai negali pakeisti situacijos iš esmės. Beje, galite įsitikinti: jei dukrytė nupins jums vainikėlį iš lauko gėlių, tai geresnio vainikėlio jūs niekada daugiau gyvenime neišvysite. Šio ženklo atstovė – kilni, todėl susijaudinsite iki sielos gelmių, sužinoję, kad užimate ypatingą vietą jos širdyje! 

Mergelė 

Noras sužinoti, suprasti ir atitinkamame lygyje susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą ypač atsiskleidžia tarp Mergelės ženklo mergaičių. Dar ankstyvoje vaikystėje jos žino, ko nori. Mergelės mėgsta bendrauti su aplinkiniais, daug kalbėti ir pasakoti. Nepaisant to, jos - nuostabios ir nepakeičiamos klausytojos. Net kai Mergelė tyli, jos akys sugeba įvertinti, pritarti arba nepritarti. Taip pat mėgsta įvertinti kitus žmones bei paslapčia juos analizuoti. 

Kadangi šio ženklo atstovės siekia tobulybės, jos ne tik negali pakęsti kritikos savo atžvilgiu, bet niekada jos ir nepripažįsta. Štai kodėl Mergelė trokšta būti nuolat giriama, liaupsinama. Svarbiausia, kad kiti būtų atlaidūs jos klaidoms. Pastarasis gyvybiškai svarbus, kad Mergelė liautųsi siekti nepasiekiamų dalykų. Vidinis balsas nuolat kužda šio Zodiako ženklo atstovėms būti geromis mergaitėmis, kad paliktų malonų įspūdį žmonėms. Todėl neretai Mergelė pragyvena gyvenimą įsprausta į griežtus, trukdančius jai atsiskleisti rėmus. Arba pasirenka tiesiogiai priešingą dalyką – audringą ir nerūpestingą gyvenimą, sukuriantį laisvės pojūtį. Todėl dar vaikystėje šio ženklo mergaitėms reikia padėti atrasti balansą tarp tų dviejų elgesio tipų. Tai yra, kad užimtų aukso vidurį - visiškai priimtiną poziciją.

Svarstyklės 

Dar gulėdama lopšyje Svarstyklių mergaitė koketuoja su tais, kurie skiria jai dėmesį. Jos šypsena neįtikėtinai žavinga, moka įtikti aplinkiniams ir stipriai jaučia jų meilę. Tačiau Svarstyklės turi suprasti, kad jos neprivalo visą laiką būti mielos ir įtikti bei slopinti visas savo neigiamas emocijas. Mat vėliau mergaitė, pripratusi visiems būti gera, susidurs su problemomis siekdama savo užsibrėžto tikslo. 

Bet tai nereiškia, kad Svarstyklių dailioji lytis ruošiasi lipti kitiems per galvas. Priešingai - turėdama įžvalgų protą, pasirengusi susirungti dėl lyderio pozicijos su vyrais. Šio ženklo atstovės tiesiog spinduliuoja žavesį, patrauklumą, apvyniodama aplink pirštą pirmiausiai savo tėvą. O pirmuosius gerbėjus išsirenka dar žaisdama vaikų aikštelėje. Tapusios paauglėmis, Svarstyklės tvirtai įsitkinusios, kad pasaulį valdo meilė, bet reikia būti atsargioms ir nepainioti meilės su poreikiu užsitarnauti pagarbą. Dar ankstyvoje vaikystėje ji išmoksta vertinti save. Todėl ir vėliau sugeba savarankiškai priimti sprendimus. Joms nėra sunku derintis prie kitų ir ieškoti kompromisų. 

Skorpionas 

Šio ženklo mergaitės išmoksta gudrauti nuo mažumės, vos tik išmoksta žengti pirmuosius žingsnius ir kalbėti. Ir šis jų sugebėjimas nenueina perniek, nes praktikoje panaudojusios savo gudrybes,  sugeba greitai pasiekti savo. Taip pat pritraukti žmones ir pakeisti aplinkybes savo naudai. Gal pastebėjote, kad net kelerių metų jūsų dukrytė viliūkiškai mėgina pagudrauti ar apgauti jus,užsigeidusi ledo ar pasakos prieš užmigdama. Nors ji tiksliai žino, ko nori, bet išvien  gali būti neįtikėtinai pažeidžiama ir sentimentali. Tas sudėtingas derinys ir yra Skorpiono moters žavingumo šaltinis. Šio ženklo dailioji lytis visada mato ne tik tai, kas yra ant paviršiaus, bet ir kas „užkasta“. Ir jai kas nors joms neduoda ramybės, stengiasi paslėpti nerimą sielos gelmėse. Tiesa, nerimas gali prasiveržti nakties košmarų metu arba užsisklęsti savyje ir vengti žmonių. 

Skorpiono mergaitėms kaip oro reikia supratingo ir patikimo klausytojo, kuriam ji galėtų atverti savo širdį ir sielą, nebijodama kritikos arba neigiamo įvertinimo. Be to, Skorpionė turėtų išmokti labiau pasitikėti žmonėmis, kadangi jai būna sunku įveikti vidinį įtarumą. Įdomu stebėti, kaip ta mergytė juokiasi ir patiki savo paslaptis mylimai močiutei, o paskui, atėjus į svečius nemėgstamai tetai ar kaimynei, iš karto užsisklendžia savyje. Bet išvien ji sugeba tvirtai ir stipriai mylėti. Skorpiono mažylei svarbiausia žinoti, kad jos tėvų meilė yra neišmatuojama.

Šaulys 

Šio ženklo mergaitės misija žemėje labai paprasta: mėgautis gyvenimu.  Greičiausiai dėl tos pačios priežasties ji aktyviai dalyvauja šeimos gyvenime, stegiasi pagyvinti ar atgaivinti jį visais įmanomais būdais. Tėvus apima nerimas pamačius savo šauliukę prastos nutaikos. Bet netrukus ji vėl priverčia juos nusišypsoti. Tiesiog neįmanoma neužsikrėsti  jos entuziazmu. Nepaisant to, kad Šaulio mergaitės gyvybingumas liejasi per kraštus, bet tuo pačiu ji moka būti ir nuolaidi, ir prisitaikyti. Šaulio mažylė nepuola į ašaras, pamačiusi, kad pasibaigus jos gimimo dienai iš torto liko vien trupiniai. O ko liūdėti, mama iškeps kitą... Be to, Šaulio mergaitės labai mėgsta gamtą ir gyvūnus, ypač arklius. Todėl visada su džiaugsmu skuba vasaroti pas močiutę į kaimą. Beje, neretai  Šaulio mergaitės padaro visiškai bebaimių žmonių įspūdį. Ko gero jums tikrai pritrūks oro pamačius, kaip šio ženklo mergaitė pasileidžia bėgti žemyn nuo stataus kalno. Apskritai Šaulio žmonėms patinka rizikuoti, išmėginti savo jėgas, bet vaikystėje neretai pervertina savo sugebėjimus ir ištinka nesėkmė. Bet ir tada Šaulio mergaitė neatsisakys antro bandymo. Akivaizdu, kad šio ženklo atstovė neatitinka kuklios tylenės ar paklusnios mažylės įvaizdžio. 

Ožiaragis 

Ožiaragį šlovinančios savybės kaip antai sielos stiprybė, kantrybė, atkaklaus tikslo siekimas ir taip toliau, tai ir mergaitės, gimusios po šiuo Zodiako ženklu, žino, ko nori ar nenori. Pirmiausiai, kad nelaikytų jų silpnomis ir  išlepintomis. Ožiaragio mergaitės stengiasi tvirtai užimti savo vietą po saule lygiomis sąlygomis su vyrais. Jos skuba paneigti mitą, kad nesugeba kažko vien dėl to, jog gimė mergaitėmis.Todėl išsiskiria iš kitų ypatinga jėga, valia ir ištverme. Ožiaragio dailioji lytis visada siekia pripažinimo ir vadovaujančio vaidmens šeimoje. Paveskite tokiai mergaitei ypatingą darbą ir ji didžiuosis, įveikusi jį. Todėl jūsų dukrytė niekada nepamirš pamaitinti žuvelių arba sunešti kėdes iš sodo, prasidėjus lietui. Ožiaragio žmonės nelaiko kasdienius darbus nuobodžiais ir nereikalingais. Jiems patinka mokytis, įgyti naujų įgūdžių ir įveikti net sunkiausias užduotis. Besidarbuodamos šio ženklo dailioji lytis pasiekia  neįtikėtinų rezultatų. Tačiau kaip beatrodytų Ožiaragio būtybės pasitikinčios savo jėgomis išoriškai, neretai trūksta pasitikėjimo savimi. Mat jos nepaprastai reiklios sau ir visada galvoja, kad įdėjus daugiau pastangų, pasiektų geriausių rezultatų. Neįkainojama dovana, kurią šio ženklo mergytė gali gauti iš savo tėvų – supratimą, pritarimą ir palaikymą. Beje, savo dukrai reikia paaiškinti, kad mylite ją nepriklausomai nuo jos pasiekimų.

Vandenis 

Jūsų duktė, gimusi po šiuo Zodiako ženklu, nori, kad ją laikytų asmenybe, o ne lėle. Ji nebūtinai elgsis kaip padauža, bet tikrai nesiruošia eiti į vakarėlį puošnia suknele. Praėjus kažkiek metų ji pati išsirinks sau tinkamą stilių, bet vaikystėje ji atsisako būti tokia, kaip visi. Ir nors Vandenis paprastai elgiasi išlaikytai, bet jei versite daryti tai, ko nenori jūsų dukrytė, gali ne juokais užsispirti!  Nuo mažumės Vandenio mergytė mėgsta viešumą, lengvai užmezga pažintis.Nesuspėsite net aiktelėti, kaip tarp pakviestų svečių bus gerokai daugiau jos pažįstamų nei jūsų. 

Paprastai Vandenio mergaitė ramaus būdo, subalansuoto charakterio. Ji lengvai prisitaiko prie naujų situacijų ir nesilaikys įsikabinusi jūsų sijono. Ji taip pat nė kiek nesutriks ir nepasimes atsidūrusi tarp svetimų žmonių. Nes Vandenio žmonės ypač dėmesingi kitiems, reikalui esant rūpinasi jais. Jei suteiksite galimybę savo dukteriai būti savimi, su ja nesunku bus sutarti ir gyventi kartu. Ji nereikalaus nuolatinio dėmesio, nedraskys akių. Iš tikrųjų, kol ji bus kuo nors užsiėmusi ar susidomėjusi, ji jausis laiminga. 

Žuvys 

Šio ženklo žmonėms būdingos savybės – jausmingumas, romantiškumas, svajingumas, užjautimas tradiciškai laikomos moteriškomis savybėmis, todėl Žuvų mergytėms gyventi lengviau nei berniukams. Mat jiems tenka kaip reikiant paprakaituoti norint labiau pabrėžti vyriškus bruožus. Neretai žuvelių mintis perpildo fantazijos ir svajonės, todėl dar vaikystėje atsiskleidžia jų  sugebėjimai kūrybinėje sferoje. Žuvų mergyčių talentas – jų didžiausias sąjungininkas. Bet jis taip pat gali būti ir pavojingas, jei įsijautusios žuvelės supainioja svajones su realiu gyvenimu. 

Taigi, jei  jūsų duktė gimė po šiuo Zodiako ženklu, jūsų namuose gyvena chameleonas: per trumpą laiką ji gali tapti manekene, vėliau balerina, dar vėliau mokytoja. Žuvys labai greitai pastebi, kad ir nedidelius skirtumus, todėl gali persikūnyti į ką tik nori. Daugumos atvejų Žuvų mergaitė  - šeimos „veidrodis“, kadangi ji atspindi tai, ka mato jumyse. Bet gal geriau daugiau būti savimi, o ne  „veidrodžiu“? 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Draudžiama PatarimuPasaulis.lt skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.