Kokia jūsų dukrelė pagal Zodiako ženklus

Kokia jūsų dukrelė pagal Zodiako ženklus

Kiekvienai moteriai kūdikio gimimas - laimingiausias gyvenimo įvykis, kurio ji niekada nepamiršta. Praėjo nerimas, jaudulys, skausmas, baimė ir ant mamos rankų meiliai snūduriuoja mažoji princesė – naujagimė dukrytė. Nuostabios akys, riesta nosytė ir lūpos „kaspinėliu“. Giminės dar ilgai ginčysis į kurį iš tėvų ji labiau panaši ne tik iš išvaizdos, bet ir pagal charakterį. 

Avinas 

Savybės, būdingos Avino ženklo žmonėms, tradiciškai laikomos vyriškomis: avantiūrizmas, atkaklumas, drąsa, lenktyniavimas ir panašiai. Todėl Avino mergaitės tikrai nėra paklusnumo įsikūnijimas. Jos nori ne tik pasireikšti, bet ir pripažinimo. Priešingu atveju,  mergaitė bus priversta nuolat „nešioti kaukę“, norėdama visiems įtikti ir atitikti gyvenimo taisykles bei nuostatas. Tačiau jos pripažinimas turi prasidėti jau namuose. Todėl labai svarbu, kad tėvai ne tik vertintų savo dukters entuziazmą, iniciatyvą, bet ir palaikytų ją. 

Apskritai Avinui būdingas užsispyrimas  su  neįtikėtina jėga atsiskleidžia ir šio ženklo mergaitėms, kurios visą laiką siekia įrodyti, ką sugeba ir ko yra vertos. Todėl mažylės tiesiog negali būti tylenėmis ir paklusniomis būtybėmis. Jų gyvybingumas ir judrumas visada prasiveržia išorėn. Jos nori, kad tėvai mėgautųsi gyvenimo pilnatve lygiai taip pat, kaip ir jos pačios. Šio ženklo mergaitės iš pažiūros gali atrodyti vyresnės, nei joms iš tikrųjų yra metų. Mat skuba užaugti. Jos gana greitai ir sėkmingai įveikia infantiliškus vaikystės etapus norėdamos greičiau tapti nepriklausomos. Bet nepriklausomybės siekimas dar nereiškia brandumo. Avino mergaitės nori pradėti bėgioti anksčiau, nei išmoksta vaikščioti. 

Jautis 

Šio Zodiako ženklo mergaitėms būdingas ne mažiau smalsus domėjimasis aplinka ir pakankamai stiprus fizinio kontakto poreikis, kaip ir berniukams. Todėl beprasmiška sakyti savo dukteriai „neliesk“, jai ištiesus pirštuką prie tešlos, norėdama paragauti ar tiesiog pačiupinėti. Šio ženklo mergaitės išsiskiria iš kitų savo jausmingumu. Mažosios Jaučio princesės visada smalsiai dairosi, apžiūri ir  stebi aplinką. Džiaugiasi paprastais kasdieniais dalykais. Todėl būnant tokio vaiko tėvais  reikia mėgautis vaikišku nuoširdumu, kuris padės užgošti gyvenimo sunkumus. 

Jautis vertina reikalingiausius ir svarbiausius dalykus gyvenime: žmonių prieraišumą ir atsidavimą, gamtos grožį, gerą valgį. Šio ženklo mergytės siekia gauti kuo daugiau šių malonumų dar vaikystėje. Be to, Jaučio dailiosios lyties atstovės skiriasi iš kitų ypatingu, tik joms vienoms būdingu moteriškumu. Nepaisant to, nejaučia potraukio blizgučiams ir kitokiems papuošalams, nes pirmiausiai vertina patogumą. Taip pat Jaučio mergaičių nepavadintumėte trapiomis, nes jos tvirto, neretai kresno sudėjimo, būdingo Žemės stichijos ženklų atstovams.  Bet jos - žavingos ir žino, kaip išnaudoti moteriškas gudrybes, norint pasiekti geidžiamo. Meiliai palietusi tėvo petį ir prisiglaudusi, Jaučio mergaitė tik įsitikina, kad jis yra šalia.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (1 balsas)