Chiromantijos paslaptys: kiek turėsite vaikų ir kokios lyties jie bus

Chiromantijos paslaptys: kiek turėsite vaikų ir kokios lyties jie bus

Vaikai -  mūsų ateitis, likimas ir giminės pratęsimas. Tikriausiai ne viena mergina ar moteris iš anksto norėtų sužinoti ne tik kiek ji turės vaikų, bet ir kokios lyties jie bus. Visus rūpimus klausimus dėl  palikuonių galima išsiaiškinti pagal vaikų linijas delne. Žinia, ant Merkurijaus kalvos  išsidėsčiusios santuokos linijos. Ten pat ir vaikų linijos. Taigi, pagal jas visai nesunku nustatyti  kada susilauksite kūdikio ar kelių vaikų. Ne tik dvynukų, bet ir anūkų.

Chiromantijoje vaikų linijos taip pat išduoda, ar moteris patirs persileidimą, ar sąmoningai atsikratys vaisiaus  – padarys abortą. 

Galite praleisti galimybę susilaukti vaikų 

Kaip atrasti  vaikų linijas delne? Žinia, ant Merkurijaus kalvos, kiek žemiau mažojo piršto, tiksliau, prie jo pagrindo išsidėsčiusios santuokos linijos ir širdies linijos. Tame plotelyje gali būti  ir daugiau mažų, vos pastebimų linijų. Jos parodo būsimus santykius, ryšius, bet tai nereiškia, kad jie būtinai baigsis vedybomis. Tačiau vis dėlto viena iš jų - ilgiausia ir ryškiausia linija – ir bus santuokos linija. Tuo tarpu vaikų linijos – tai vertikalūs brūkšniai, išeinantys iš santuokos linijos. Brūkšnių skaičius ir parodo,  kiek turėsite vaikų. Beje, ilgesnės linijos nurodo, kad susilauksite sūnų, o trumpesnės - dukterų. O jei brūkšniai daugmaž vienodo ilgio, tai reiškia, kad palikuonys bus tos pačios lyties. Užtat linija, primenanti raidę „V“  ar net šakutę reiškia, kad gims dvynukai.

© ANGLIJA.today iliustr.

Taip pat verta įsidėmėti, kad dešinrankiams ant kairės rankos atsispindi tikėtinas vaikų skaičius, o ant dešinės – realus jų skaičius. Beje, sutuoktiniai gali turėti skirtingą vaikų linijų skaičių. Tarkim, vyras turi 4, o žmona tik 2 linijas. Тokį atvejį galima paaiškinti taip: vyras iš viso gali turėti keturis vaikus, o iš tikrųjų, tikėtina, turės tik du vaikus. Arba jis jau turi du vaikus iš pirmosios santuokos, arba gali dar turėti ateityje vaikų nuo kitos moters.

O jei yra labai silpnų ir vos vos matomų linijų delne, tai reiškia, kad  neturėsite vaikų dėl nevaisingumo arba praleisite galimybę susilaukti vaikų. Nors neretai tai liudija ir tai, jog moteris gali padaryti abortą arba persileisti. Tuo tarpu vyrams panašios linijos reiškia galimybę susilaukti nesantuokinio vaiko. Šios linijos byloja, kad tai gali įvykti ne tik ateityje, bet ir nurodyti kaip praeities įvykį. Bet kuriuo atveju neskubėkite daryti išvadų. O jei patiems nepavyksta išsiaiškinti šių dalykų, kreipkitės į chiromantijos specialistą.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 (5 balsai (-ų))