Savaitės horoskopas 

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (08.01-08.07)

Avinas

Jūsų norai šią savaitę gali prasilenkti su galimybėmis, tačiau tai – labai laikina. Leiskite sau šiek tiek pasvajoti ir jau greitai rasite būdų, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus. Antroje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite savo šeimai – kartu praleistas laikas bus tikrai turiningas, ir atminty išliks ilgam. Svaitgalį galite tikėtis malonių staigmenų.

Jautis

Pirmoje savaitės pusėje tiesiog plauksite pasroviui. Žvaigždės nenumato jokių netikėtumų ar ženklių permainų, todėl atrodys, kad paprasčiausiai nieko nevyksta. Jei jau kurį laiką planuojate susitikimą su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais, dabar tikrai turėsite galimybių su jais pasimatyti. Kartu patirsite smagių akimirkų, todėl nedelskite.

Dvyniai

Ši savaitė itin palanki kelionėms, darbo keitimui bei naujų pažinčių užmezgimui. Blogiausia, ką dabar galite padaryti, – tai tiesiog užsidaryti namuose, todėl nešvaistykite laiko veltui. Antroje savaitės pusėje būsite dėmesio centre, todėl turėsite galimybių užmegzti naujas pažintis. Jei dar nesate įsipareigoję, šiuo laikotarpiu galėsite tai pakeisti.

Vėžys

Šią savaitę daugiau dėmesio skirkite atliekamų darbų kokybei, bet ne jų kiekiui.  Taip pat žvaigždės pataria daugiau bendrauti – net ir tada, jei norėsite tiesiog nuo visų pasislėpti ir pabūti vienumoje, nepamirškite, kad draugai ir artimieji jums visada gali pagelbėti. Atroji savaitės pusė tinkama spręsti teisinius klausimus bei ieškoti teisybės. Savaitgalis palankus pasimatymams ir meilei.

Liūtas

Ne viskas auksas, kas auksu žiba. Šią savaitę galite sulaukti pasiūlymo, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodys labai patrauklūs, tačiau vėliau paaiškės, kad be reikalo tuo susigundėte. Prieš priimdami bet kokius sprendimus pirmiausia gerai pagalvokite, ar jie jums bus tikrai naudingi. Laiko trūkumas antroje savaitės pusėje gali atrodyti didžiausia problema.

Mergelė

Šią savaitę netrūks įvairių malonių smulkmenų, kurios nuspalvins jūsų kasdienybę. Jei planuojate stambius pirkinius, juos įsigykite tik gerai pasvėrę visus privalumus ir trūkumus. Antroje savaitės pusėje būsite nusiteikę gana nostalgiškai, todėl gali būti sunku susikaupti. Savaitgalį neatsisakykite išeiti pasilinksminti: žvaigždės jums žada malonias pažintis.

ramuniu laukas

Svarstyklės

Šią savaitę žvaigždės pataria būti atsargesniems planuojant savo finansus: gali būti, kad teks susidurti su neplanuotomis išlaidomis ar net nemažais nuostoliais. Antroje savaitės pusėje galite pajusti jėgų stygių, todėl bus sudėtinga planuoti ir darbus, ir laisvalaikį. Savaitgalį neatsisakykite išvykos, kurios metu patirsite tikrai smagių įspūdžių, 

Skorpionas

Šią savaitę žvaigždės žada malonias pažintis, todėl šis laikotarpis taps tikru išbandymu įsipareigojusiems asmenims. Turėsite įvertinti, kas jums yra svarbiau: nuotykiai ar santykiai su antrąja puse. Pasistenkite nepasiduoti pagundoms. Darbinėje veikloje galimi smulkūs nesusipratimai, kurie temdys nuotaiką ir neleis atsipalaiduoti.

Šaulys

Šią savaitę verslininkų laukia itin palankus metas. Šiuo laikotarpiu galite sulaukti patrauklaus pasiūlymo, apie kurį anksčiau galėjote tik pasvajoti. Gali būti sunku priimti tam tikrą sprendimą, tačiau vertėtų nepamiršti, kad esate ne vieni. Nors esate pratę viską daryti savarankiškai, tačiau artimieji tikrai pasirengę jums padėti. Jei prireiktų patarimo, drąsiai kreipkitės į savo artimiausius draugus ar giminaičius.

Ožiaragis

Nors savaitės pradžioje gali pasitaikyti tikrai nemenkų iššūkių, tačiau žvaigždės pataria nenuleisti rankų ir energingiau žygiuoti į priekį. Jei išliksite pakankamai ramūs ir optimistiški, nė nepajusite, kad žygiuoti tapo gerokai paprasčiau. Antroje savaitės pusėje jums bus sunku valdyti savo emocijas. Pasistenkite išlaikyti gerus santykius su šeimos nariais ir kolegomis: šiuo laikotarpiu įsiplieskę ginčai gali ilgam pasėti nesantaikos sėklą.

Vandenis

Netikėti pokyčiai bus tarsi gaivaus vėjo gūsis. Pagaliau visos jūsų pastangos duos apčiuopiamų rezultatų, ir jūs galėsite džiaugtis ne tik savo pasiekimais, bet taip pat ir papilnėjusia pinigine. Šiuo laikotarpiu vertėtų labiau pasaugoti savo sveikatą: bus didesnė traumų ir infekcinių ligų tikimybė.

Žuvys

Kontrastingas laikotarpis. Vieną akimirką norėsite šaukti iš laimės, o kitą – jau verkti iš nevilties. Dabar kaip niekada anksčiau norėsite ramybės, tačiau kol kas jos dar teks palaukti. Pasistenkite, kad profesiniai rūpesčiai liktų jūsų darbovietėje, o grįžę namo pasimėgaukite bendravimu su artimaisiais. Atminkite, kad namuose ir sienos gydo, taigi, leiskite sau pamiršti visus rūpesčius.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto