Savaitės horoskopas

Savaitės horoskopas 12 Zodiako ženklų (08.30-09.05)

Avinas

Nestigs smulkių darbų, kuriuos turėsite nedelsdami atlikti. Tai šiek tiek erzins, nes jūsų mintys bus kažkur kitur. Žvaigždės pataria būti atidesniems ir labiau susitelkti į atliekamas užduotis, nes vėliau gali tekti ilgai taisyti klaidas. Jei būsite pakankamai budrūs, tikėtina, kad jau labai greitai turėsite gerokai daugiau laiko, kurį galėsite skirti poilsiui ir mėgstamai veiklai.

Jautis

Gali tekti spręsti problemas šeimoje. Šiuo laikotarpiu gali prireikti kur kas daugiau kantrybės: erzins net ir pačios menkiausios smulkmenos, ir tai gali turėti neigiamą poveikį tarpusavio santykiams. Neleiskite, kad jus užvaldytų negatyvios mintys: pasistenkite išlaikyti šaltą protą ir nesivelkite į betikslius ginčus, iš kurių gali išsivystyti rimtas konfliktas.

Dvyniai

Būsite aktyvūs ir atviri naujovėms. Degsite nekantrumu patirti kuo daugiau nuotykių, todėl jūsų kasdienybė bus tikrai spalvinga. Nors galimybių išbandyti naujas veiklas bus iš tiesų nemažai, tačiau žvaigždės pataria saugoti savo sveikatą ir nerizikuoti savo saugumu. Net ir menkiausios klaidos gali brangiai kainuoti, todėl pasistenkite, kad taip nenutiktų.

mergina sedi ant lieptelio atostogos

Vėžys 

Ieškosite galimybių, leidžiančių pabėgti nuo rutinos. Vis dėlto, šiuo laikotarpiu didelių pokyčių nenusimato, todėl nenusiminkite, jei ne viskas klostysis būtent taip, kaip jūs norėtumėte. Pasistenkite atrasti džiaugsmą kasdienėje veikloje, ir jau labai greitai galėsite tikėtis tikrai reikšmingų permainų. Jei būsite kantrūs, žvaigždės už tai dosniai atlygins.

Liūtas 

Būsite energingi ir pakilios nuotaikos, todėl visi numatyti darbai eisis tarsi iš pypkės. Šiuo laikotarpiu galėsite nuveikti kur kas daugiau nei bet kada anksčiau, todėl pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbus. Jei vis pasvajojate apie atostogas, galite būti užtikrinti, kad labai greitai turėsite progų pailsėti. Vis dėlto, kol kas turėtumėte susitelkti vien tik į profesinę sritį ir stengtis išspausti maksimumą.

Mergelė

Jūsų ryžtas ir užsidegimas padės įveikti net ir pačias didžiausias kliūtis. Jei kurį laiką jums nedavė ramybės tam tikra problema, dabar tikrai rasite būdų, kaip visa tai išspręsti. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu ir be kitų žmonių pagalbos galėsite nuversti net ir aukščiausius kalnus, o tai tikrai sustiprins pasitikėjimą savo jėgomis. Dabar žvaigždės yra jūsų pusėje, todėl pasistenkite pasinaudoti visomis likimo siunčiamomis galimybėmis.

vasara moteris hamake

Svarstyklės 

Palankus metas tiesiog pabūti su savimi. Tikėtina, kad rasite atsakymus į ramybės neduodančius klausimus, ir tai leis pasijusti kur kas geriau. Šiuo laikotarpiu bendravimas su kitais žmonėmis atrodys pernelyg varginantis, todėl nesikankinkite, ir nuo to atsiribokite. Tikėtina, kad jau labai greitai pasiilgsite artimiausių bičiulių kompanijos, ir kartu galėsite nuveikti ką nors smagaus. Vis dėlto, kol kas didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas jūsų vidinei būsenai.

Skorpionas

Džiaugsitės puikiu dėmesio koncentravimu. Šiuo laikotarpiu didžiausios sėkmės gali tikėtis tie ženklo atstovai, kurių veikla susijusi su informacijos kaupimu ir apdorojimu. Jūsų atidumas ir atmintis bus tiesiog stulbinantys, todėl šiuo laikotarpiu galėsite atlikti tikrai nemažai darbų. Nors net ir dienos pabaigoje jausitės ganėtinai dėmesingi ir galintys nuveikti dar daugiau, tačiau žvaigždės pataria nepersistengti ir nepamiršti, kad kokybiškas poilsis yra ne ką mažiau svarbus.

Šaulys

Žvaigždės pataria nesilaikyti iš anksto parengtos dienotvarkės, nes įvairūs netikėtumai gali išmušti jus iš vėžių. Tikėtina, kad labai greitai gali sužlugti net ir preciziškai parengti planai, tačiau dėl to tikrai nereikėtų sielotis: tikėtina, kad visa tai jums bus tik į naudą, o vėliau iš įvairių kurioziškų situacijų galėsite smagiai pasijuokti. Dabar turėtumėte tiesiog plaukti pasroviui ir pasižiūrėti, kur jus nuneš srovė.

vasara raudonu geliu laukas

Ožiaragis 

Jūsų laukia ganėtinai ramus metas. Tikėtina, kad neįvyks nieko netikėto, todėl galėsite pabaigti pradėtus darbus ir apmąstyti būsimus projektus. Nors tokia kasdienybė gali pasirodyti pernelyg nuobodi, tačiau žvaigždės žada, kad tai – tik tyla prieš audrą. Tikėtina, kad jau labai greitai jums gali tekti suktis tarsi voverė rate, taigi, vertėtų pasimėgauti šiuo laikotarpiu. Turėsite laiko, kurį galėsite skirti skaitymui ar kitai mėgstamai veiklai.

Vandenis

Jūsų planus gali pakoreguoti kito žmogaus norai ar poreikiai. Nors tai gali šiek tiek išmušti iš vėžių, tačiau labai greitai suprasite, kad lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie įvairių situacijų gali duoti tikrai nemažą naudą. Jei negalvosite vien tik apie save, jau labai greitai galėsite sulaukti dosnaus žvaigždžių atlygio. Atminkite, kad ne visuomet viskas vyksta pagal iš anksto parengtą planą, taigi, būkite nusiteikę galimiems netikėtumams.

Žuvys

Gali tekti pabaigti anksčiau pradėtus darbus, ir tai atrodys tarsi didžiausia našta. Vis dėlto, jei suimsite save į rankas, labai greitai gali paaiškėti, kad ne viskas yra taip blogai, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Jei neleisite sau tinginiauti ir tinkamai susidėliosite prioritetus, galite būti užtikrinti, kad darbai eisis sklandžiai, o pasiekti rezultatai tikrai džiugins.

Griežtai draudžiama PatarimuPasaulis.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur be raštiško sutikimo, o jeigu sutikimas gautas, būtina nurodyti PatarimuPasaulis.lt šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

 

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto